Отговори
# 1
  • Мнения: 8 533
така и така съм тръгнал...здравей нова темичке wavey hahaha мерси Кате

аа защо нямаме песен..само трейлър..искам песен пък Crossing Arms Crossing Arms другаря винаги слага песен

# 2
  • Мнения: 2 474
каква песен да бъде newsm78 аз сложих трейлъра нарочно,че не ми идваше на ум песен и сега ще ме мъчиш hahaha ...ще сложим нещо

за да пренесем разговора...на това че химе трябвало да вдигне летвата,за да е до уилям...ако става въпрос да му търпи фенките и отделно забежките "професионални" и да е над тези неща както е била ели...това както виждаме не е хубава стратегия...каишката трябва да е стегната,иначе не се знае къде какво и то така трябва да е стегната,че и да ти харесва да я носиш Grinning Grinning

# 3
  • Мнения: 7 538
Кате ,мерси за новата тема!





Дано Девата на морето им помогне  да вземат правилните за живота си решения! Praynig Praynig Praynig

Nunca te olvidaremos #CapitanFabre    love001  love001  love001

# 4
  • Мнения: 8 533
и можеш ли да ми обясниш как една каишка може да е стегната...и това да ти харесва hahaha hahaha
е какво пък и фенки ли да няма.. hahaha hahaha то ужас Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 690
Кате, мерси за темата, нямам допълнителни изисквания Peace
но Исе, не мога да се съглася че постъпката и е под нивото на Уили Mr. Green...никоя ама никоя жена не би приела да е с мъж, който го свързват с бившите му постоянно...забравяте, че тя се отдалечи от него докато не прекрати официално връзката си с Ели, та сега и Майте...и после ревнива била, стига  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 474
аа от Ели каква ревност...то това е за жал работа...не ревност Mr. Green може би преди е била готина но последните година доста е изтрещяла...и...
майте е друго нещо

не за феновете не бях права...няма да му гони фенките разбира се...а и тя за да блокирва значи е правила муцуни на уилям и той знае...и щом си приема мълчабиво...значи грешката си е в него

# 7
  • Мнения: 8 533
не за феновете не бях права...няма да му гони фенките разбира се...а и тя за да блокирва значи е правила муцуни на уилям и той знае...и щом си приема мълчабиво...значи грешката си е в него
ама той и грешка направил hahaha hahaha че има фенки ,които го харесват с майте....и после няма феминизъм тук...не изобщо...ама никак hahaha hahaha

# 8
  • Мнения: 2 690
Тони, фенки нека да си има, да го боготворят, да си въздишат по него, да го ласкаят и да му желаят щастие, но...останалото е злоба, а човек няма нужда от това, така мисля hahaha

# 9
  • Мнения: 2 474
не за феновете не бях права...няма да му гони фенките разбира се...а и тя за да блокирва значи е правила муцуни на уилям и той знае...и щом си приема мълчабиво...значи грешката си е в него
ама той и грешка направил hahaha hahaha че има фенки ,които го харесват с майте....
ами разбира се...тези с колажите са 5-6 нищо няма да му стане да блокира и той 5-6 и няма да я дразнят и нея...но той не го прави...съответно тези колажи с бившата му му харесват,следователно това е грешка Mr. Green Mr. Green какво толкова чудно има hahaha

въпреки че донякъде той тактично показва пътя...помните ли онзи репортаж на PEE където говори за всичките си проекти било теленовели риалита клипове..за всичко..пропусна само тактично двата филма с майте...то доста се писа затова..но аз тогава не влизах и не знам вие колко сте го коментирали...но за всяко нещо има причина Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 7 538
.на това че химе трябвало да вдигне летвата,за да е до уилям...ако става въпрос да му търпи фенките
защо да ги търпи като въобще не я засягат... Thinking те си имат своите пристрастия и симпатии към Уилям и му ги показват на него... Thinking
За другото не бива да си затваря очите Naughty...ако това все пак се случва,значи нещата не вървят и е  край....

Аз да ви кажа... Thinkingвече съм доста скептична за тази връзка...дано не съм права  Praynig Praynig Praynig
Имам впредвид  всичко ,което се демонстрира месеци наред от Уилям...после от Химе...за мен нещата не са много истински...като че ли... newsm78

# 11
  • Мнения: 8 533
ох Пресвета Дево от Гуаделупе...дай ми търпение hahaha hahaha как ще си игнорира феновете ,ти окей ли си... hahaha това са хора които малко или много са оценили твоя работа..показват ти го...а той да ги блокира,заради прищевки..това за мен са абсолютни женски лиготии..айде д не е дребнавост..но това със сигурност

Аз да ви кажа... Thinkingвече съм доста скептична за тази връзка...дано не съм права  Praynig Praynig Praynig
Имам впредвид  всичко ,което се демонстрира месеци наред от Уилям...после от Химе...за мен нещата не са много истински...като че ли... newsm78
и ти ли мислиш,че се размотават hahaha защо такъв скептицизъм...аз пък си мисля обратното...че през такива неща минаха и пак с тоя блясък значи аджеба има нещо сериозно

# 12
  • Мнения: 7 538
"I'm so proud and honoured" - Lewis Hamilton, the winner of @BBCSPOTY 2014! http://bbc.in/1DwHCVN  #SPOTY

 Wink Придружителя на Люис...Роско.. thumbsup...знаменито куче....има достъп и до бокса на Мерседес.. hahaha

# 13
  • Мнения: 2 690
защо имам чуството, че от както предполагаме че е с Химе, не сте много доволни Mr. Green....нали ги харесвахме като двойка...а сега я гледате Химе под  лупа...кажете, че не я харесвате като партньор на Уили и да не спориме  hahaha

# 14
  • Мнения: 2 474
няма да стигнем май до допирна точка hahaha

Хамилтън защо е с кучето си само...то наитина е верен приятел но Никол Mr. Green newsm78 newsm78

много ми се спи вече...а и утре любимия понеделник Mr. Green Лека нощ!


ето вижте това тук...изрязали химе и сложили...какво е това сега
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт