Game of thrones - тема 18. "Everywhere in the world, they hurt little girls."

  • 55 475
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 27 178
Хах, какво провокативно заглавийце, как да не се запише човек.  Laughing Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Заглавието е екстра

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Запис и от мен с едни готини гербове Heart Eyes

# 4
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Запис и от мен bowuu.

# 5
  • Мнения: 9 144
Хах, какво провокативно заглавийце, как да не се запише човек.  Laughing Rolling Eyes

Пророчески думи на Нейно Величество.  Oha!

# 6
  • Мнения: 10 012
Predictions, значи...
Ще има много смърт и много излети до миналото. Залагам на лИбовни сцени с Мисандей и Сив Червей за пълнеж, докато Джейми скита из Речните земи и си има вземане/даване с Братството, Фрей и врабците на братовчед си.
Новата Жрица ще има сцени с Тирион. И Мисандей с Тирион. Ще има измислици в Порн. Пардон, Дорн...Сезонът ще свърши с пристигането на флотата на Грейджой в Робския Залив.
Детето на Гили ще е все още пеленаче, няма да се сетят да го сменят.  Rolling Eyes

Надявам се да купят препаска за око на Кървавия гарван, че е голяма излагация с четириоката врана.

# 7
  • Мнения: 3 181
Не им пиши сценария Wink

# 8
  • Мнения: 10 012
Че аз им преписах миналогодишния... Laughing Само поизмених имената. Wink

# 9
  • Мнения: 9 144
2 неща са сигурни, ще има секс, много секс и ще има убити, много убити  Joy

# 10
  • Мнения: 4 594
Бум Hug

Порн hahaha hahaha

# 11
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Бум, мерсаж  Hug

Аз предсказвам закачка между Тирион и Куайте. Дани ще я опъне някой от халазара. Мормон ще пукяса.Сам и Гили ще запълват времето до Цитаделата със секс и грижи около бебето. Джайм ще избяга в речните земи от Церсей, след като й достави мъртвата Мирцела. Марджъри ще забременее от Томен, който ще ритне камбаната. После ще се окаже, че не е бременна. Теон ще се срещне с Аша и ще заминат към Железните острови, където ще разберат, че баща им най-сетне е гушнал водораслите и един, единствен чичо ще се появи. Бран ще наднича в миналото и ще види Нед и компания на младини, може да ни спойлнат нещо..Бриен няма да е убила Станис, а  го е оставина да се мъчи от спомените и това, което е извършил, ще е много драматично и зрителите ще му простят , че изгори дъщеря си. Мелисандрата ще й замръзне гъза на Вала. За сега толкова  Grinning

# 12
  • Мнения: 3 181
2 неща са сигурни, ще има секс, много секс и ще има убити, много убити  Joy
точно

# 13
  • Мнения: 1 460
Бум, мерсаж  Hug

Аз предсказвам закачка между Тирион и Куайте. Дани ще я опъне някой от халазара. Мормон ще пукяса.Сам и Гили ще запълват времето до Цитаделата със секс и грижи около бебето. Джайм ще избяга в речните земи от Церсей, след като й достави мъртвата Мирцела. Марджъри ще забременее от Томен, който ще ритне камбаната. После ще се окаже, че не е бременна. Теон ще се срещне с Аша и ще заминат към Железните острови, където ще разберат, че баща им най-сетне е гушнал водораслите и един, единствен чичо ще се появи. Бран ще наднича в миналото и ще види Нед и компания на младини, може да ни спойлнат нещо..Бриен няма да е убила Станис, а  го е оставина да се мъчи от спомените и това, което е извършил, ще е много драматично и зрителите ще му простят , че изгори дъщеря си. Мелисандрата ще й замръзне гъза на Вала. За сега толкова  Grinning
Joy Joy Joy
Да добавя,че Санса Болтън,която "отмъсти" на Болтъните,ще се запъти да "отмъщава" на Фрей.Както предположи Хексе,ще умори дъртия развратник Уолдър Фрей от секс.
Многострадалната майка светица Церсито ще оплаква несправедливостите,които съдбата й поднесе.
Брон ще е все такъв пич,а Мисандей все така секси... - това е най-важното все пак. hahaha

# 14
  • Мнения: 3 181
Викате нищо ново, ще произвеждат сезони до откат

Общи условия

Активация на акаунт