Balea, Alverde, Catrice, Essence - 24 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 928
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 546
Добре дошли в темата!  Hug







Тема за размяна на несполучливи покупки на бяла и декоративна козметика

Тема на темата: Кремове за лице Grinning
Кой е дневният крем, който наистина освежи и подобри кожата, и тена ви?
Кой е нощният вълшебен еликсир, след нанасянето на който сутрин се събуждате по-красива от вчера? Открихте ли такъв крем в любимите ни магазини и кой планирате да купите отново, защото се оказа много удачен за вас?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря, Бижу! bouquet

В момента ползвам кремове на Шисейдо, Фитокод, Натаура - не са дрогерийни.
Доволна съм обаче и от геловете на Лумене, които купих през декември, просто чакам по-топло време за тях. Друга бяла козметика от Лили и ДМ не съм ползвала, освен някоя и друга еднократна маска понякога.

Чакам с любопитство утрешния каталог на Лили, да им видим осмомартенските предложения.

# 2
  • Мнения: X
Бижу, благодаря за темата  bouquet
Харесвам хидратиращият серум на Балеа, добре хидратира, за цената си е добър продукт  Peace
Иначе кремовете ми не са за тази тема  Laughing
Като се заговорихте за капсули с Q10 в миналата тема, да похваля тези отново на Балеа  Crazy

# 3
  • Мнения: 811
За да не е само запис - много съм доволна от хайлайтъра на Catrice  newsm76
Нежен,ненатрапчив блясък, който при желание може и да се напластява. От моите впечатления е и доста траен.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря за темата и за труда Бижу Hug bouquet
Аз си купих наскоро околоочен крем на Билка с мавдуд и така се влюбих в аромата,че планирам да си купя цялата серия.Определено съм доволна и като ефект от крема,направо ми изглади изключително добре околоочния контур.Ароматът е доста силен,но умирам за него.По принцип така съм се влюбвала само в парфюми,но този крем е уникален.

# 5
  • Мнения: 24 332
Чакам с любопитство утрешния каталог на Лили, да им видим осмомартенските предложения.
Аз вече го имам каталола. Ако нещо те интересува, питай Peace

# 6
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря за темата  bouquet
И на въпроса на Тайга- за втория и третия показани от теб хайлайтъри говоря. Розовият особено много ми харесва.

Кремове ползвам няколко наведнъж, и не всеки ден. Имам на "Ив Роше", на "Евелин", на "Клиник" хидратиращия лосион, още един хидратиращ лосион на "Олей", който мажа само на шия, както и няколко за кожа с недостатъци. Позлвам и масло от гроздови семки и масло от ему с шипка.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Чакам с любопитство утрешния каталог на Лили, да им видим осмомартенските предложения.
Аз вече го имам каталола. Ако нещо те интересува, питай Peace

Има ли нови гримове и кои са намалените такива за месеца?
Благодаря много bouquet

# 8
  • Мнения: 1 472
Кремовете са ми болна тема. Grinning Не съм намерила кремче, което да леко, да хидратира, да не омазнява, да е подходящ за чувствителна кожа. За сега съм с Микса 6% глицерин и ми е добре. Simple Smile Иска ми се да пробвам нещо, но ... все не намирам такова, което да ми понася добре.

Г-жа Рамацоти, ако не те затруднявам ще можеш ли да снимаш каталога?  newsm51

# 9
  • Мнения: 2 621
Благодаря за новата тема, Бижу  bouquet
Кремчето за лице, което ползвам в момента, е хидратиращо на Нивея. На ДМ ползвам околоочния с урея, освен да хидратира, друго не виждам да прави, но не ми и е нужно, все още нямам бръчки  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Бижу bouquet.
В момента използвам  кремове на Avon от серията Anew-нощен, дневен и околоочен. Малко са ми силнички, но ще ги измажа и тогава ще се ориентирам към нещо друго. Лятото използвам матиращия на Нивеа за през деня, мн лек и приятен, вечер мажа шипково масло, много добре ми изравнява тена, защото имам и доста лунички от слънцето.

# 11
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема, Бижу! bouquet

Кремовете за лице, които в момента ползвам не са от ДМ или Лили, ще чета отзиви и може би ще си взема някой. Peace

# 12
  • Мнения: 1 140
За жалост хубав крем(от дрогерийните) за моята дехидратирана кожа не съм намерила Tired
Да се похваля: новите продукти на Катрис вече са и в нашето Лили. Взех си зелената база и контуриращата кремообразна палитра. Пробвах я и ок. Светлите цветове не са достатъчно светли за хайлайт за мен, но ще си ги ползвам като коретори, тъкмо исках такъв с жълт подтон.
Не са покривни. Малко трудно се взима продукт и са сравнително тежки като консистенция, подчертават сухите зони. Нанесох и тъмните нюанси и с един слой се получи нещо много леко, ежедневно. Но го бленднах с влажен бб, а при мен изяжда кремообразните продукти. Хайлайтъра много ми хареса, стои прекрасно. Сравнен с soo glow на Есенс, частичките са идентични, но този на Катрис е напълно бял и с по тежка текстура. Имам обаче лошото предчувствие, че палитрата няма да ми изтрае дълго, а искам да я ползвам ежедневно Whistling
Харесах прахообразната контурираща палитра, контуриращия цвят ми се видя ок, добре пигментиран и ще изкарва повече цвят от кремообразния. Видях и loose пудрата и нея обезателно ще взема. Преди години ползвах варианта на Есенс и бях страшно доволна. Хайлайтъра също ще се купува..такава красота е  Heart Eyes На пръв поглед ми заприлича на прахообразен вариант на така обичания от мен soo glow на Есенс Heart Eyes
От утре би трябвало да пускат в продажба новите продукти на Есенс и лимитката им wake up, spring. Но най- вероятно ще мине седмица докато я изложат Tired

# 13
  • Мнения: 24 332
Чакам с любопитство утрешния каталог на Лили, да им видим осмомартенските предложения.
Аз вече го имам каталола. Ако нещо те интересува, питай Peace

Има ли нови гримове и кои са намалените такива за месеца?
Благодаря много bouquet
Има!
- 25% на фон дьо тени и червила /+ блясък за устни, червило-молив и дълготраен блясък за устни/ Max Factor
Нова палитра за контуриране 5 в 1 на Catrice 8.19лв
Месец на L`Oreal
-20% на експресна грижа против стареене = 9.99лв
-35 -36% на спиралите
9.99лв нова спирала  Volume Colourist Rimmel

# 14
  • Мнения: 20 168
Мерси за новата тема.
Лили с нов магазин
Приятели, откриваме нов магазин в София в жк. Св. Троица на ул. Виктор Павлов 129-130.
Очакваме Ви на 8 март, както винаги с уникални изненади – промоции, намаления, колело на късмета ... и още нещо
Следете постовете ни тази седмица, за да разбере каква ще е специалната ни изненада за вас на 8 март smile emoticon

https://www.facebook.com/LillyDrogerieBG/photos/a.46629578006430 … ype=3&theater

Общи условия

Активация на акаунт