Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 104 694
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 546
Добре дошли в темата!  Hug







Тема за размяна на несполучливи покупки на бяла и декоративна козметика

Тема на темата: почистващи продукти за лице - тоалетни млека, мицеларни води, тоник за лице. От кой сте доволни, кой не люти на очите, кой не изсушава кожата, кой е най-добрият продукт за вас?

# 1
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема, Бижу! bouquet

Засега единствено от мицеларната вода на Гарние с розовия етикет не съм имала дразнене на очите. Доволна съм. Hug

Един друг мицеларен гел, от който съм страшно доволна. Но не го ползвам в околоочната зона. Иначе изчиства грим и мръсотия перфектно. Peace

# 2
  • Мнения: 2 450
Аз харесвам на Гарние розовата мицеларна вода, въпреки че съм с мазна кожа, а тя уж е за чувствителна ли какво беше. Взех си синята дето уж си е за смесена, нещо не ме кефи изобщо, не ми сваля грима като розовата и това е. На лореал бях пробвала еквивалентната, но не ме впечатли. Тоалетното ми мляко е на Лореал обаче, него си го харесвам и пяната измиващата ми е тяхна, също много добре се държи. Мекичка ми остава кожата и не изсушава, но пък помага с контрола на омазняването сякаш. За лютенето.. всичко си люти според мен ако не внимаваш  и ти влезе в очите Laughing Тоник не ползвам, има ли полза от него и ако да, каква?  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 820
Бижу, благодаря за темата  bouquet

За почистване на лицето ползвам тоалетно мляко на Елеа - не ми дразни очите, а при мен това е най-големия проблем.

# 4
  • Мнения: 20 168
Благодаря за новата тема.
Най-предпочитаният от мен продукт за почистване е розовата вода с масло от жожоба.
От мицеларните води най-съм доволна от Микса, чудесна е за суха кожа.
На Гарниер също не е лоша.
Да уточня, че кожата ми е доста суха.

# 5
  • Мнения: 2 742
Здравейте! Присъединявам се и аз към темата  Simple Smile много доволна съм от мицеларната вода на Миxа - ползвам я от две  години вече. Мислех да пробвам розовата на Гарниер, но по принцип не съм фен на марката, а и съм с мазна кожа и точно това, че е за чевствителна ме спря, но като чета мнение, че не дразни очите, бих я пробвала следващия път Wink

# 6
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 754
Аз търся тоалетно мляко. В момента ползвам това на Билка с бяло грозде, но искам да опитам нещо друго.

# 7
  • Мнения: 17 546
Аз не съм доволна от розовата мицеларна вода на Гарние и от тази на Lirene. Изсушават ми кожата. Търся мнения за подходяща и неизсушаваща мицеларна вода. мисля, че не съм ползвала тази на Mixa, която споменава Lemy и ще я погледна. Peace
Сега се впечатлих от мицеларните гелове, но после пък се замислих, с какъв ли химикал да докарани до консистенцията на гел!? Иначе смятам, че гелообразната форма е по-удачна за кожата, защото сцеплението с нея ще е по-малко, ама знам ли... Thinking

За удачно за мен тоалетно мляко, отново споменавам Дева. Peace

# 8
  • Мнения: 1 396
От години ползвам мицеларната вода на Биодерма и съм доволна, никога не ми е дразнила. Есента реших да рискувам и купих розовата на Гарниер. Разлика между двете почти няма, освен че от тази на Гарниер понякога усещам леко неприятна миризма.
Най - голямото ми попадение в последно време, обаче, е розовата пяна на Нивея. Уникало добре ми действа. След като се измия с нея кожата ми е гладка и я усещам перфектно чиста. Това се превърна в любимия чи почистващ продукт.

# 9
  • Мнения: 1 519
Юхууу,нова тема  Party Hug

Относно въпроса .. ползвала съм и на Биодерма синя и розова и на Гарниер розовата. Не бих ги заменила май. В момента съм с на Гарниер и съм много доволна.

Днес си взех на Биотен лосион за почистване на грим,ще видим дали върши работа   Crazy Peace

# 10
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Бях обещала коментар за новия фдт на Maybelline SuperStay и след два месеца употреба да споделя, че съм доволна.Лек, с леко към средно покритие, подходящ за ежедневието и наистина е приятно траен.

http://www.beautifullsin.com/2016/03/maybelline-superstay-24h.html

За премахване на грим най-доволна си оставам от мицеларната вода на Биодерма (сори, че не е за тая тема).От евтините - Розовата Гарние

# 11
  • Мнения: 6 939
Аз най си харесвам този лосион на Биотен
http://static.framar.bg/product/20130412101713bioten-tonic.jpg
изразходвала съм сумати опаковки и продължавам все него да си купувам. Отразява ми се добре на кожата и не ми дразни очите.

# 12
  • Мнения: 1 519
Аз най си харесвам този лосион на Биотен
http://static.framar.bg/product/20130412101713bioten-tonic.jpg
изразходвала съм сумати опаковки и продължавам все него да си купувам. Отразява ми се добре на кожата и не ми дразни очите.


Точно него си взех днес. Много обичам крема им с памук и днес реших да пробвам и лосиона  Party

# 13
  • Мнения: 3 495
Относно въпроса .. ползвала съм и на Биодерма синя и розова
Аз съм със синята в момента и съм много доволна. Преди това пробвах да чистя грима с двуфазния лосион на Nivea, но го изхвърлих почти пълен - много ми лютеше на очите.

# 14
  • Мнения: 24 332
Смятам да се възползвам от намалението за РД на ДМ и обмислям какво точно да си взема

Общи условия

Активация на акаунт