Balea, Alverde, Catrice, Essence - 28 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 110 297
  • 724
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: X
Бижу, благодаря за темата  bouquet
До 16.07. ли беше намалението на Велнейският скраб за крака в Лили ?

# 2
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Мерси за темата  bouquet
Да, до 16-и е намалението.

# 3
  • Мнения: X
Да, до 16-и е намалението.
Мерси  Hug

# 4
  • Мнения: 2 045
Аз вчера го търсих, макар да се зарекох да не влизам в Лили и то се оказа, че е изчерпан - браво, Бубс  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мерси за темата, Бижу  Hug

# 5
  • Мнения: 433
Благодаря за новата тема! bouquet
А сега по темата на темата - незабравим и незаменим продукт ми е маската на Балеа с минерали от Мъртво море. Премахва излишния себум и почиства идеално. Единственото, което не ми допада особено е това, че ми щипе като я нанеса, но се преживява.Ако се сетя за други отново ще споделя. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 223
Аз май нямам още нещо незаменимо, но харесвам промоциите и някои неща на Балеа. Всякакви дреболийки в края на месеца си купувам. Харесвам едни кърпички на Балеа за махане на грим.

# 7
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Аз май също все още нямам незаменим продукт.  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 974
Благодаря за новата тема!
Незаменим ми стана дезодоранта на Балеа против изпотяване, който е без алуминиеви соли.

# 9
  • Мнения: 1 519
Здравейте и от новата темичка.
Незаменим за мен продукт е мицеларната вода . Не оставам никога без нея.

# 10
  • Мнения: 885
Бижу  bouquet
Имам незаменими продукти но съм от друг клас козметика главно,но обожавам кърпите за грим на Агива и плодовите аромати на дезедорантите на Балея Peace

# 11
  • Deutschland
  • Мнения: 5 417
Незаменими са ми хайлайтърите на Есенс. Винаги имам от тях

# 12
  • Мнения: 6 939
За мен незаменими са два лосиона за тяло, намерила съм се един подходящ за лято и един по-мазничък за зимата  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 472
Хайде и аз в новата тема, хихи. Незаменими продукти като марка май нямам, но кремове за тяло постоянно пробвам нови и различни и досега май нямам най-любим. Мисля днес да си взема Велнейския батър за крака, охлаждащия не е никак лош. Мисля да взема основата за сенки на Есенс, че много я хвалите. Grinning

Моля да ми помогнете. Търся си три неща. Grinning Първото е антицелулитен крем/гел .. с уговорката, че знам, че на целулита няма да помогне много. Взимам го за еластичност и изглажслдане ва кожата.
Второто е крем за тяло, който много ама много силно да мирише и да има остатъчен аромат доста.
И третото- Grinning скраб или ексфолиант за тяло.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 375
Etoile*,Относно това,че на по-голямата част от продуктите на ДМ пише само на немски,да поясня,че на самия етикет долу вляво се отлепя ъгълчето и има описание на продукта и на български. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт