Отговори
  • Мнения: 27 735


Кварталът на богатите  Wink

"Medcezir"


Прилив и отлив

Римейк на "The O.C." (2003–2007) IMDB


Прилив и отлив - БГ сайт









Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма









В този ден като една бомба падна сред нашия спокоен живот. И от този ден нататък вече нищо не беше както преди ...

    Яман, който живее в едно от предградията на Истанбул - Тозлудере, си навлича големи неприятности на главата заради по-големия си брат. До този ден Яман за да промени съдбата си полага усилия да бъде отличен ученик, но в тази нощ той се запознава с престъпността. И чистото досие на Яман се опетнява. В мига в който е загубил всичките си надежди се запознава с адвокат Селим Серез. Селим вижда, че зад калта с която се е замърсил Яман стои един многообещаващ млад мъж. Той вижда, че Яман колкото и да се мъчи да стои далеч от белята, все повече затъва и понеже той му напомня за него самия като млад, адвокатът решава да не позволи историята на това момче да приключи зад решетките.
    Отначало Яман не взема насериозно предложението на богатия  адвокат Селим Серез, защото си мисли, че това не може да се осъществи. Но когато се връща вкъщи, разбира, че впоследствие на случилите се събития вече не може да продължи живота си оттам, където го е оставил. Гласовете от бедната къща се извисяват и още веднъж достигат до Селим. Яман този път няма да откаже предложението на Селим, който заради лошите събития влезе в живота му и през вратата, която той открехна за него, той ще направи крачка към един много различен свят.
Яман макар и да знае, че в живота не се случват чудеса, няма друг шанс освен този да влезе през тази врата. Яман с тежестта на миналото на гърба си, сред непознати хора го очаква много по-труден живот от този в Тозлудере ...



Превод: LiLisy





Чаатай Улусой и Серенай Саръкая



Мине Тугай - Ендер, Баръш Фалай - Селим, Хазар Ергючлу - Ейлюл, Танер Йолмез - Мерт
Джан Гюрзап - Асъм Шекип Кая, Шебнем Донмез - Суде, Мурат Айген - Фарук







Стари теми

 Тема 1    Тема 2
Тема 3   Тема 4   Тема 5   Тема 6  
Тема 7    Тема 8   Тема 9   Тема 10   Тема 11   Тема 12  
Тема 13   Тема 14  
Тема 15   Тема 16   Тема 17   Тема 18


Епизоди с превод


 mega.co.nz (Сезон 1)   mega.co.nz (Сезон 2 39-71серия)
mega.co.nz (Сезон 2 72-77серия)


Medcezir-BG-mamma Team+:
Лили, Ники, Ани, Вени, Рени, Вики, Дани Янкова, Тарлио, Синан, Валя, Пепи, Ася, Бела, viv4o, **morski_briz**
+ Редактор на превода: Лили и Ани
Субтитри: Ани, Вени и Ива



 


Епизоди с дублаж








Музиката от сериала

4shared.com   mega.co.nz

Всички изпълнения на ЯМира от 1-ви сезон



Всички изпълнения на ЯМира от 2-ви сезон









Сцените на ЯМира от официалния канал на сериала

1 част   2 част    3 част


















Дочакахме и финала по БТВ Party Party Party
Време е за сбогуване  Laughing Laughing

















 Party Party Party Party











































 Ятото на MedCezir тук се събра, забавлява се много и изживя приказката на любовта  Wink  
Време е за нови полети  Party



Последна редакция: ср, 23 ное 2016, 11:35 от сadı

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Макар и най-неактивният участник в тази тема, това ми беше един от най-любимите ми сериали и ще проследя темите докрай и тук  Hug

# 2
  • Мнения: 20 795
Иве  Hug Hug Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet bouquet



Не ми се ще да си мисля за финал  Sad затова ще се върна в началото  Peace




# 3
  • Мнения: 27 735
Иве  Hug Hug Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet bouquet
Не ми се ще да си мисля за финал  Sad затова ще се върна в началото  Peace





при гащите  Joy Joy Joy   Heart Eyes Heart Eyes

Padme  Hug Hug

# 4
  • Мнения: 20 795
Иве  Hug Hug Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet bouquet
Не ми се ще да си мисля за финал  Sad затова ще се върна в началото  Peace





при гащите  Joy Joy Joy   Heart Eyes Heart Eyes

Padme  Hug Hug
Че къде другаде  Party Party Party Party  Това са ми любимите гащи Laughing Laughing Laughing Laughing

# 5
  • Мнения: X
Благодаря за темата, Иве  Hug Hug Hug bouquet



 Crazy Crazy

И на мен ми е любим, засега единствен любим сериал, да сте живи и здрави всички, на които ви и личи, че и за вас е било и е така. Благодаря  Praynig Hug Hug Hug

Тези гащи и на мен ми станаха от най- любимите Joy Joy

# 6
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

      Иве  Hug Hug Hug Hug Hug
       
    Хич не ми се искаше този финал  Weary smile3518
Благодаря за темата, Иве  Hug Hug Hug bouquet



 Crazy Crazy

И на мен ми е любим, засега единствен любим сериал, да сте живи и здрави всички, на които ви и личи, че и за вас е било и е така. Благодаря  Praynig Hug Hug Hug

Тези гащи и на мен ми станаха от най- любимите Joy Joy

   Галиба и за мен е така Grinning Grinning Grinning
 Ма не знам нищо за тези гащи бе  Crossing Arms Whistling

# 7
  • София
  • Мнения: 244
Ехх аз не пиша често, но следя редовно темата.
Любим сериал ми стана и на мен. Започнах да го гледам най-вече заради американския сериал, тъй като ми е сред любимите.
Ще ми липсват Вашите лафчета и прекрасните снимки, които публикувате Simple Smile


# 8
# 9
  • Мнения: 849
Здравейте Ямирки! wavey wavey wavey

Иве, Hugблагодаря, че направи пак тема. Чудесна е, макар  да е за сбогом.
Не ми се иска да е така, но всяко начало има и край. smile3518

Вени, Hug
Лу, Hug
Исе, Hug
Вивчо, Hug
NaniG, Hug
Padme, Hug

Благодаря ви за прекрасната компания и любовта към този незабравим сериал. love001 love001
newsm51
Ще ми липсвате, но се надявам, че ще се “виждаме“ по други теми и ще се завръщаме в тази, която ни запозна, при нашите Ямира.

И на мен ми е хубаво началото. Надявам се да пуснат сериала по БТВ Лейди, каквато практика виждам да има и с други сериали.





Последна редакция: ср, 23 ное 2016, 21:31 от dimana-nova

# 10
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Здравейте Ямирки! wavey wavey wavey

Иве, Hugблагодаря, че направи пак тема. Чудесна е, макар  да е за сбогом.
Не ми се иска да е така, но всяко начало има и край. smile3518

Вени, Hug
Лу, Hug
Исе, Hug
Вивчо, Hug
NaniG, Hug
Padme, Hug

Благодаря ви за прекрасната компания и любовта към този незабравим сериал. love001 love001
newsm51
Ще ми липсвате, но се надявам, че ще се “виждаме“ по други теми и ще се завръщаме в тази, която ни запозна, при нашите Ямира.

И на мен ми е хубаво началото. Надявам се да пуснат сериала по БТВ Лейди, каквато практика виждам да има и с други сериали.




      Heart Eyes Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 27 735

и 3 сезон ще ви липсва  Joy Joy  а тая мацка съвсем задобря  Crazy Joy

Стига сте бе  Crossing Arms Crossing Arms  ако толкова ви е мъчно, пускайте тема .... след Квартала и .... форевър  Joy Joy  

# 12
  • Мнения: X




... всяко начало има и край. smile3518


 Peace Heart Eyes Heart Eyes Party Party

Прекрасните неща - прекрасен край!  love001

https://rutube.ru/video/887f253fb31aa4743b6b97c72d7b41a9/?pl_id= … &pl_type=user

77.Bölüm | Final - Sezen Aksu - Yeni ve Yeni Kalanlar + bg SUB


Димана  Hug Hug




 Party Party  Чооок!  Heart Eyes




 Crazy Crazy



 Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 609
Ехх аз не пиша често, но следя редовно темата.
Любим сериал ми стана и на мен. Започнах да го гледам най-вече заради американския сериал, тъй като ми е сред любимите.


 newsm10 Нани Hug и аз така Naughty

Това е първият турски сериал, който загледах и не го пуснах. Покрай него открих не само Чачи, но и ятото Heart Eyes Heart Eyes Имам си всички серии на компа и честичко си го гледам или само любими моменти, а те са много. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Респект Иве Hug Heart Eyes, Вени Hug Heart Eyesза хрониките, снимките, гифчетата, за всичко, което сте събрали и пазите и го споделихте с нас newsm51

Благодаря на всички момичета Hug Hug Hug с които споделяме една и съща лудост Crazy Crazy :crazy:Medcezir

Наистина за мен е една красива приказка и дай боже всекуму такава прекрасна любов Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И поздравче с една от любимите Party Party Party

Medcezir - Nil Karaibrahimgil Kanatlarm Var Ruhumda HD - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=5TiLXoDDpqE

За прекрасните теми на джадъ  Hug Hug Hug





# 14

Общи условия

Активация на акаунт