Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Щастлива Тема 23

  • 31 638
  • 724
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 6 037
Ех, че хубави зайчета. Heart Eyes Пак прекрасно оформление от теб, Блингче.  Hug

Поуспокоихте ме малко. По-добре е да си полежавам повечко, нали? Четох че д-р Стаменов препоръчвал повече лежане до теста чак. Блингче, ама ти на 7-ми ден от пикливите тестове ли си правила?

Пак не видях навреме, че темата е Щастлива. Дано да е такава за всички и после вместо пункции и трансфери да обсъждаме бебешки дрешки и колички.  smile3504

Успех на всички!  newsm10

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 13:11 от Boby_pl

# 2
  • Мнения: 19 687
На мен Стаменов не ми е казвал да лежа повече. Ама аз исках и си лежах Mr. Green Най-хубавите ми мързеливи десет дни в живота!

# 3
  • Мнения: 3 902
Прекрасна тема, да донесе много спокойствие на бременелките!  Hug

Успешна подготовка за раждането на Люксен!
И на Блингчето много спокойствие!
Боби, да донесе хубави новини, Лив и Поли също!!!

За всички останали успешен старт, прегледи и каквото им предстои  Praynig

Пожелавам си в тази тема да си имам вече ембрионче и после с Рени да си ги прибираме:)

На нашите Мами пожелавам много слънчеви дни с бебешорчетата!

# 4
  • Мнения: 6 037
Ще си имаш Сън, ще си имаш. Всички ще имате. Не знам защо, но още в началото на месеца имах усещането, че този месец ще е късметлийски. Въобще, пролетта идва, а с нея и добрите новини.
Кристи, мисля да полежавам. Само ме притеснява дали все пак липсата на движения няма да намали кръвообръщението, а то да е важно за имплантацията. А за Стаменов не знам ... може на по-тежки случаи да е казвал така. На няколко места го четох.

# 5
  • Мнения: 19 687
Ееее, няма да лежиш 24/7 Simple Smile Можеш да разтъпкваш от време на време Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 689
Колко обичам зайчета! Благодаря за хубавата Щастлива тема, Блингче!
Късмет, момичета!

# 7
  • Мнения: 3 126
Прекрасна нова тема, Блинг! Да я напълним с положителни тестове и да посрещнем поредното Малиново бебе на мама Люксен.
Боби, спри да го мислиш - виж каква пролет е на вън. Прави това, което ти се прави. Дали ще се движиш или ще лежиш няма значение.

# 8
  • София
  • Мнения: 692
Хайде и аз да се запиша в новата ни прекрасна Великденско-заеша темичка  Simple Smile
Блинг, за пореден път си се справила чудесно. Винаги ни поднасяш толкова зареждащи темички  bouquet Дано наистина се окаже "Щастлива Тема 23"!
Нека новата тема ни донесе здрава и прекрасна девойка на мама Люксен, както и по-леки и безпроблемни дни за мама БлингHug Също така много положителни тестове от другите момичета - да не ви изброявам, че сте много (и аз се включвам в списъкът, въпреки, че може да не се класирам за тази тема  Simple Smile). Време е да допълним списъчето на 1-ва страничка  Simple Smile, че много оредя...
На станалите вече мами им пожелавам здрави, игриви и усмихнати бебчета. Навестявайте ни по-честичко с новини за бебоците.

Боби, полежавай, когато ти се разхожда - разхождай се, чети книжка, гледай ТВ, следи форума  Laughing, зареждай се със слънчевото пролетно време и положителни емоции и всичко ще е наред. Наистина го вярвам!  Heart Eyes
Сънчо, и аз ти пожелавам едно много хубаво ембрионче този път, пък после ще ги прибираме мъниците  Hug Силно стискам палци за утре!!!  baby_neutral
Брайда, и на теб успех при следващия ЗЕТ!  Simple Smile

Успех на петъчната група - Поли, Соренда, Воайорчето и ако има още някой, който да съм пропуснала. После да се отчетете с добри новини!  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 7 491
Хеййй, страхотна нова тема!
Дано да ни е късметлийска  stork-boy stork-girl
Успех на всички  Hug

# 10
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Блинк, много благодаря за прекрасната тема! Дано има много положителни тестове в нея и здеави бебета.

Успех момичета, чета и се вълнувам с вас!

Боби, и аз имах много и ясни болки още от 2-3 ден след трансфера. Имах си ги чак до раждането. Дано и с теб да е така.

# 11
  • Мнения: 833
Здравейте малинови момичета и бъдещи мамчета! Отдавна не съм писала, но ви следя редовно. Пожелавам скорошен положителен тест на Боби, а на всички вас, на които съвсем скоро ви предстои замразен трансфер или стимулация - много търпение и вяра baby_neutral Спокойна бременност на Блинг и щастливо майчинство на Синеока и Кристи Hug Превърнахте се в част от моето семейство, чета ви вечер преди заспиване и с нетърпение чакам да проследя на коя как е минал прегледа, какво я вълнува, почивала ли си е, как са бебчовците...
Вписах се в темата на "Ноемврийки 2017", скоро ще го направя и в "Забременели след инвитро", т.к. чувството на обединеност с други момичета като мен ми носи спокойствие и удовлетвореност, но тук се усещам най- "у дома". Тук започнаха първите ми стъпки, слава богу успешни, по трудния път, който ме водеше към бъдещето ми. Бъдеще, което не виждах и не осмислях...
Никога не съм ви разказвала, но животът ми винаги е бил тежка битка досега. Битка, за оцеляване - психическо, физическо, духовно. Битка, след която оцелях. Нося своите душевни рани, някои от които никога няма да зараснат, други, които с нестихващо вълнение забелязвам, че лека полека отшумяват. Не ме разпитвайте за подробности, на този етап не съм готова да говоря за това, твърде много болка е имало, която се опитвам да загърбя... Но както казах оцелях...  Блинг, с удоволствие бих "застанала" на първа страничка, с термин 03. Ноември 2017 г. На 37 г. съм. Имам 2 пораснали вече дъщери - на 15 и 18 г., които преди известно време останаха без баща, и които бяха най-щастливите каки на света, когато разбраха, че скоро ще имат братче или сестриче. Наистина не очаквах, че могат да плачат толкова сърдечно от радост. Не бях обсъждала с тях това, през което минавах, и което ми се случва, не знаех как ще приемат идеята за ново истинско семейство. С новият мъж в живота ми, който е истинско божие изцеление, не им бяхме споделяли, и честно казано, незнаех как ще реагират, дали няма да ревнуват, да бъдат по-скоро егоисти или откровено да ме обвинят в предателство. Той играе прекрасно ролята на заместител на техния баща и не съм ги виждала никога толкова щастливи, колкото когато растат в щастлива семейна среда, каквато сега им осигуряваме. Имаме желание за поне още едно дете. Най-голямото щастие в живота, намирам в здравото семейство, с пълна къща дечурлига, живеещи в мир, разбирателство и чиста, неподправена любов. Повярвайте ми, нищо друго не си заслужава. Когато един ден остарея и се обърна зад гърба си, единственото смислено нещо, което ще оставя са тези деца, и безграничната любов която сме си дарили всички един на друг. Нито пари, къщи, имоти, бизнес, кариера, нито суета и развлечния, почивки, няма да са нещата, с които ще оправдая съществуването си. Стана много философско, извинявайте ако ви натоварвам. Споделихме само с децата и родителите си. Засега се страхувам някой друг да не разбере, заради хорската лошотия. Като цяло повечето хора не са настроени да се зарадват заради нечие чуждо щастие. Но няма да е дълго времето, след което ще ми проличи. Вече съм в 8-ма седмица.

# 12
  • Мнения: 6 037
Hitrushana, прииска ми се да те гушна след този разказ. Hug Благословена си с такова прекрасно семейство. На теб и бебчо пожелавам да сте добре и бързо и безпроблемно да мине времето да чудната ви среща.  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 5 894
Hitrushana Hug Много обичам разкази за такива семейства Heart Eyes Дано имате шанса да увеличите още повече семейството по-нататък.
Боби, полежавай си за лекарствата, а останалото малко свободно време си прави малки разходки. Ако трябва се мести от пейка на пейка в някой парк. Времето е идеално за седене навън. Просто гледай да си на открито и отбягвай обществените места и много хора.

# 14
  • София
  • Мнения: 692
Хитрушана, да са ти живи и здрави дъщерите и ТМ. Пожелавам ти една спокойна Б и здраво малко бебенце през ноември! Не ни натоварваш изобщо, затова сме тук ние - който каквото има нужда да сподели  Simple Smile Труден път си извървяла за съжаление... Дано от тук нататък всичко се нареди както трябва и както желаеш  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт