Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Здравейте може би моят проблем е доста странен.
Ходя с приятеля ми от 3 години и много рядко правим секс с една дума само ако е пийнал дори и малко. През останалото време ме кара да му правя чик*я което само това му харесва. Карала съм го за секс докато сме трезви но ми е отказвал повече се е срамувал да не му падне но не мисля че има от какво 3 години връзка не е малко. По принцип аз съм доста по срамежлива имало е периоди къде над половин година не сме правили секс. За мен не е ок все пак някой ден ще искаме дете.Аз съм на 22 а той на 26. Знам че и с другите му връзки е бил така. Но за 3 години да правим секс  5 6 пъти ми се струва проблем. Какво да правя?

Здравейте и благодаря за въпроса.

Най-важно към момента е да се обърне внимание на проблема, като най-лесния и пряк начин за това е да поговорите с партньора си. Разпитайте го за миналото му, и се опитайте да разберете има ли някакъв спомен за еректилна дисфункция (което описвате като пада му по време на секс), който да възпира желанието му за секс. В случай, че в миналото е имал проблеми с ерекцията е добре това да се нормализира и да му покажете, че приемате възможността това да се случи и сега. Нека разбере, че дори това да се случи, винаги можете да спрете и да направите почивка. Идеята е да се смъкне напрежението от желанието му да се представи добре на всяка цена. Може дори да се разберете да започнете с вагинален секс и да приключите с орален или с ръка, като компромисен вариант за двамата.

Ако няма предистория с ЕД е добре да разберете каква е наистина причината да не иска да прави вагинален секс. Дали се опасява, че ще свърши бързо? Или че няма да се представи добре и няма да ви хареса? Обсъдете възможните причини и го уверете, че го обичате и желаете да бъдете с него, и че страховете му са нещо, над което можете да работите заедно.

От друга страна е добре да поговорите и за това какво искате Вие. От въпроса Ви става ясно, че секса (или липсата на такъв) досега се е въртял около неговите желания и нежелания. Чудесно е че искате партньорът Ви да е щастлив, но в една връзка има повече от един човек, и е хубаво желанията и сексуалностите на всички да са поставени на равни начала.  Как си представяте Вие идеалния секс с него? Какво бихте искали да се случва по-често? Споменавате че сте срамежлива, но е важно да разберете, че колкото по-дълго отлагате разговора за секс и за това какво Вие искате от секса, толкова по-труден ще става той. За съжаление това често води и до отчуждаване на партньорите в една връзка. Ако имате нужда от конкретни насоки за това как да проведете този разговор погледнете първия пост в тази тема.

Продължавайте да изпращате въпросите си на лични или да ги публикувате в темата. Поради натовареност се случва да отговарям по-бавно, но няма да забравя или игнорирам въпрос - радвам се че мога да бъда полезна!

# 16
  • Варна
Здравейте! Мъж на 40 г съм, не съм женен и ме притесняват нещата , които харесвам в интимен план. Не знам дали бихте разгледали проблема ми и дали изобщо е подходящо да го споделям тук, но все пак ще опитам. Харесвам да ми прилагат някои мазохистични и унизителни практики, което не се приема от масата хора за нормално и съответно имам затруднения при намиране на партньорка . Може би е добре да ги нарека по този начин, без да описвам с точност за какво става дума. Та въпроса ми е, на какво според вас може да се дължи това и има ли връщане към "нормалното" ?

# 17
Този път отново отговарям на въпрос, изпратен ми на лично съобщение.

Въпрос:

Здравейте,
Партньорът ми обича орални ласки, но размерът на пенисът му е над възможностите ми. В темата сте описали какво да опитаме при вагинален секс и наистина болката почти изчезва при прибиране на краката, за което благодаря!

Бихте ли препоръчали нещо и за оралните ласки и по-специално има ли нещо, което може да се направи за по-дълбоко проникване, което би задоволило партньора по-пълноценно.

Благодаря Ви!

Отговор:

Здравейте,

Тъй като поглъщането на целия пенис ще е трудно поради размера, бихте могли да използвате ръце, и да съсредоточите стимулацията с устни и език върху по-чувствителните части:

1. Използвайте ръце - при по-големи пениси, при които не можете да достигнете до основата с уста бихте могли да си служите с ръце, за да стимулирате тази част на пениса. Не се притеснявайте да проверите каква стимулация с ръце предпочита партньорът (може би стискане, въртеливи движения, леко докосване) и се възползвайте от възможността да стимулирате и тестисите.

2. Ако имате рефлекс на гадене и повръщане предупредете партньора. Има и някои трикове за по-улеснено проникване в гърлото - тъй нареченото “отваряне на гърлото” или обратното - поставете езика си пред гърлото, за да се уверите че пениса няма да влезе по-навътре от отколкото можете да понесете

3. За да улесните Вашия контрол, изберете позиции, в които Вие извършвате всички движения (коленичила пред него например). Избягвайте практики, в които той има контрол (face fuck например), а ако ги намирате за секси, измислете знак (примерно потупване 2 пъти с ръка), който да можете да дадете по време на орален секс, и който да значи “стоп”.

4. Фокусирайте устата и езика си в горната част на пениса, около главата и редувайте смучене с уста със стимулация с език

5. Използвайте лубрикант - както и с вагиналното проникване лубрикантът може съществено да подобри изживяването и да намали триенето. За орален секс силно препоръчвам силиконов лубрикант, но ако нямате такъв може да ползвате и лубрикант на водна основа

Желая Ви чудесно забавление и много удоволствие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт