Коледа да идва вече иска ЮЛСКОТО човече

  • 9 076
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 708
 Peaceаз съм с кана Брита не давам Девин-розовия етикет защо гледах едно предаване специално за тази вода и мненията бяха много противоречиви и а лично не искам да експериментирам върху детето си(изказвам лично мнение) но след като премине през каната аз пак я преварявам понеже много добре съм запозната с гадната Варненска вода мисля че е добра инвестиция след като премине през нея (понеже и нашата вода конкурира по гадност вашата) водата има друг вкус а единственото което се вижда с просто око е че няма котлен камък след като се превари
това е лично мое мнение

# 271
  • Мнения: 5 401
Здравейте, момичета!

Моля ви за малко помощ или идеи по ето тази темичка:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151876.0

Ако се сетите нещо, пишете ми на ЛС!!!  Praynig

Целувки на всички големи бебоци!   bouquet

# 272
  • Мнения: 171
Аз давам Девин с розов етикет, не я преварявам. Дамян не пие кой знае колко вода - има няма по 20-30 гр. на ден да му се събират.

pearly , съжалявам, не мога да помогна.

jorjito , дано сладура ти да се оправи в най-скоро време.

И да ви пожелая весели коледни празници , защото ще си пътуваме към бабите, а там няма компютър и нет. Ще се върнем на 27 и кой знае колко ще има да чета  ooooh!  Пийте, яжте и се веселете. И малките джудженца ги нацелувайте много  txtloves

# 273
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
Моля,моля...за благодарностите ви Hug Мисля,че наистина успяхме да разнообразим ежедневието си някак Party...и да ви напомня,че скоро темата ще свърши,а с нея и анкетата,така че,който не е гласувал,да го направи Wink
Диди, ми к'во ше ги пра'им тези младите с тази непоносимост към съня? Thinking Май ще са по нощния живот-барове,дискотеки...ако са се метнали на тъщата... Crazy Ти ако искаш пробвай капките,ако имат ефект,тогава и аз да ги взема Whistling
varvara, и Дая я недолюбва водата, отначало се засили да пие и като усети,че е гола вода и почва "бррр". Но аз не се притеснявам,защото й давам плодово пюре с вода и си го изпива.
jorjito, преварявам обикновена чешмяна вода-чиста работа Peace
mgizdova, оставям си го детето да седи като му е кеф...то си знае baby_neutral

Момичета,искам да ви питам нещо,макар че въпросът не е много за тук,ама аз ценя най-вече вашето мнение,че ви имам доверие. Решили сме с мъж ми да си купим нов компютър,че този е за оплакване. Но се чудим-лаптоп или компютър? Кое е по-добре според вас и какви са предимствата и недостатъците /изключваме цените/? И да няма спорове сега... Naughty
coccinella, приятно изкарване и на теб при бабите! Hug

# 274
  • Мнения: 2 653
Давам Девин розов етикет(но само вода не давам)- Не преварявам.Не изварявам и стерилизирам съдове и играчки.Не гладя всичко вече.Не живеем в лабораторни условия и не мисля , че трябва да я свиквам така.

# 275
  • Мнения: 747
НАН, компютър- не ноутбук. Съображения- при равни памет, процесор и пр.- много по-ниска цена. Пък и чаркове се сменят, донаждат, ти ги знаеш тия работи много по-добре! Е, ако може човек и двете- спор за предимството на компактността няма!
М/у ругото, имаме ноутбук, който вече става само за употреба, ако има откъде директно да цица ток- акумулатора му е сдал, и няма как да се тури нов. На приемлива цена и т.н.
Айде, потеглям към Пчелин, утре-другиден ще се появя!
  bouquet

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 488
Привет дами  Hug

mgizdova Ами при нас е голяма борба да е седнала вече и е трудно да я надвия така че я оставям но предимно в нас на леглото сама подпряна не още.За  пюрето да 2-3 лъжички според мен е ОК  Peace
jorjito Ох дано скоро вече нещата са по добре от това че май ви идва в повече.Вода давам преварена чешмяна Девин розов етикет съм давала рядко но не я преварявах нооооооооооооооо ние не пием  Naughty само за АМ я ползвам.
N_A_N Трудно ми е да помогна не съм такъв спец но лично аз бих предпочела  компа май  newsm78 незнам да ти кажа честно може би заради поддръжката както е казал prascho

Целувки от нас  Hug


# 277
  • Мнения: 590
jorjito дано се оправи Митака по-бързо  и изобщо да няма рахит. Тази алергия ти стига.  И в какво се изразява, тази ваксина нали я слагахте отдавна, само от изслведванията ли се установи?

# 278
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Привет и от нас! Hug
Сега му купих на бебчо някаква вода за кърмачета и мисля да му давам от нея, че тази чешмяната е  Sick
prascho Hug
На какъв басейн ше ходите вие Thinking Абе за скандално- не  е скандално, че е още дребосъчка, обаче ако в басейна има от тези таблетки ли са кви са, дето оцветяват водата ако някои пишне Joy
Питах преди няколко дни ама никой не ми отговори, та сега ще питам пак. Слагате ли бебетата да сядат за няколко секунди? Ева непрекъснато се набира да сяда, аз  не и позволявам все още, при вас как е?
Ами аз доколкото си спомням писах по въпроса със седенето- държа го седнал в мен или пък с гръб към ме като съм си разтворила краката и се е облегнал леко назад към мен! Peace
Жоржи, стискам палци и на краката даже да се оправи бързо Митака и да няма проблеми с тези ваксини вече! Praynig
Ели, ти като даваш розовия етикет на Девин не мисля, че трябва да я преваряваш, защото тя е ниско минерализирана, а тези води не се преваряват, защото се минерализират още повече!  Naughty
НАН, ще видят те нощен живот newsm66
А относно комп или лаптоп мъж ми е категоричен- настолен компютър Peace, но ако те интересува защо така мисли трябва да го питам като си дойде Peace

# 279
  • Варна
  • Мнения: 485
Давам Девин розов етикет преварена. Бутилки, чинийки и т.п. преварявам от време на време. Дрешките ги пера и гладя.
Оставям я да седи, но гледам гръбчето и да има добра опора.
За пюретата - в момента сме на картоф, н охич не й се нрави. Дайте идеи как да я излъжа.

# 280
  • Мнения: 2 483
Диди как така като я преваряваш става по- минерализирана! newsm78 като вариш и се минерализира ли? Аз четох че чешмяна 10 мин,девин розовата 3 минути!Тя е изворна и май не е минерална?!За всеки случай си я варя 2-3 мин че взимаме голяма туба и седи по седмици!

Нан за вкъщи само ако ви трябва си вземете настолен,но ако ще пътувате,ще ходите някъде и ви трябва си вземете лаптоп!

Прасчо какво е пчелин?

Пърли не сме от София иначе веднага имам предложения!

Бай за сега!

# 281
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте и от нас!
Еми,защо не пробваш да сложиш малко тиква,ябълка или морков във картофа,а може и съвсем малко захар ,така ще стане по-приемливо за бебка.
Нан,наистина е много удобно с лаптопа,можеш да си пишеш в леглото,аз си взех миналата година ACER,но пък за около 6 месеца успя да му се скапе харддиска и добре,че беше в гаранция,а в момента вече е толкова остарял,че е на половин цена,ама тогава беше зор голям.Така,че май по-добре нов комп,за тия пари които ще дадеш за лаптоп ще си вземеш последна дума на техниката.
Жоржи,Цвети не пие вода,но ползвам розов Девин за кашите и не го преварявам,само затоплям в МВ.Пробвай по-добре да му даваш сокче,ние например си го пиеме с лъжичка,като не ще от шише.
Ели83,защото при кипенето се изпарява част от водата и се получава по-висока концентрация на минерали.

# 282
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Ели, ами така съм чела, пък и според мен дори и да е изворна, все има някакви минерали в нея Rolling Eyes! Не знам, да ти кажат другите мами, но така съм чела! Ако искаш пусни си търсачката, макар че може и да не работи! ooooh!

# 283
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Момичета видяхте ли това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151932.0
Борислав се отказал от участието си в играта на Мтел, защото не бил участвал по собствено желание.

# 284
  • Мнения: 187
Вода давам от Бритата и пак я преварявам, а като ми свърши филтъра докато се наканя да купя,давам чешмяна , преварена в електрическата кана.
За сядането, слагам го по малко в мен, за да тупа по масата-много се забавлява.
NAN, според мен е по добре компютър, че както са ти казали момичетата , по-лесно се обслужва.Но незнам , поумувайте. newsm78
Само картофче и на Марти не му се нрави.Слагам тиква или морковче.Хапва с охота Peace

Общи условия

Активация на акаунт