Жената Лъв - тема 50 + 2

  • 17 300
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу
geripetrowa

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess
sladko frape



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710


mozila

Чили

Вени***
wish

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 , 33 , 34, 35, 36,37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,50

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
 Hug

# 2
  • Мнения: 2 274
Бях на открит урок по английски. Изводите - децата нямат хал хабер от нищо, но и нямам идея колко би трябвало да научат на тази възраст. Все пак имам време до септември да реша дали да го записвам пак или не.

# 3
  • Мнения: 11 323
Благодаря, Камче  Hug

Тук загърмя и заваля ooooh!. Днес се смяниха 6 сезона  Mr. Green, егати лудото време.

Купих на децата скуап, искахме да излизаме на вън да играем, ама   umbrella

Мозилке, днес съм плодова, а ти?

Жу, вие ли бяхте с варицела? Бързо да се оправя малчо  Peace

Утре съм на родителска среща. Г-жата на К казала, да си вземем "парички" Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 889

Каменчето направила тема.  Hug Много ми харесва първата снимка със светещите очи на лъва. FlutterДа се запиша и аз да не изтърва нещо.
Аз почивам интензивно. Поразмотавахме се одеве с Ванката. Времето като по чудо днес бива.

Жу, Васето хванал шарка, а? Миличкия той. Дано премине по-бързо и безпроблемно.

Ренка, така ми досмеша като прочетох, че децата не знаели англиски. Не за друго ами като си помисля аз колко съм зле. Пък и сега покрай отпуската 2 урока изтървах...

Рейчо, може и да се сменили 6 сезона днеска, ама си наближава лятото при вас. Още малко и ей го на - сезонът дошъл.

Бенджи, вчера те видях от автобуса - вървеше покрай спирката преди тунела откъм посоката на Шести септември. Flutter Flutter

# 5
  • Мнения: 577
Мерси,милички  Hug

Ако това е шарката с 5,10 пъпки на кръст ще   е песен.
Ама много да не ми знае човката,че знам ли утре ..........  Blush

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Стеф, обикалях цял ден пеш..търсих си обувки, не успях да си харесам нищо...
Но пък си харесах сандалки...и утре шъ си ги зема... Wink

Иначе вече не съм пешеходец. Мобилна съм на колело... Flutter

Пловдивчанките да питам: търся кафеварка за подарък. Навсякъде има от ония гадните китайски тънки от магазините за левче....А аз искам нещо читаво...Да сте виждали скоро някъде?

# 7
  • Мнения: 577
Бенджи, ти `кубинка` ли търсиш?

Видях едни много симпатични цветни,очите ми останаха в тях.В МОЛ-Галерия на 1 ет.Там има един магазин за по-така идейни домашни потреби.
Другия вариант за който се сетих е Метро.

# 8
  • Мнения: 668
Жу, чувала съм, че шарката избива с чаша вино. Дай му хем ще спи спокойно. Mr. Green
Дано си остане с 5-6 пъпки. В. и той май я кара така с 3-4 пъпки, ама не съм много сигурна,  newsm78 защото не го заведох на лекар.  Whistling

# 9
  • Мнения: 11 323
Бенджи, щях да те пратя в темата за Пловдив, ама те видях , че си вече минала от там  Wink Това за колелото много готино звучи, и аз искам  Hug

Жу, К мина с 3-4 пъпки, дано и при вас е така  Hug и аз като Камчето не съм мн сигурна кво беше ама половината лекари казаха - варицела, а др незнаеха кво е  Laughing От ДГ само тя уж не се зарави всички деца се натръшкаха , та си мислих, че все пак я е изкарала  Simple Smile

Стеф, ще дойде топлото време знам, моля се само всичко да е нормално и да няма откачени ситуаций  Praynig - бури , наводнения и т.н.

Изкъпах се и сега трябва да се "опъна"  Mr. Green и много ме мързи пък и трябва да простирам в дъждовно време  ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 210
Ренка, на 18-ти съм на открит урок от алианса на Марти. Ела с мен да видиш децата какви готини пиеси ни представят всеки път в края на годината  Laughing.
Аз много пъти съм го хвалила техния алианс, но си заслужава всяка стотинка. Малки групи са, обучението е мултимедийно, отношението на преподавателите е много мило и коректно.

Ками, мерси за темата  Hug!

# 11
  • Мнения: 2 274
Май трябва да уточня, че става въпрос за Боилчо Simple Smile. А им преподава едно младо девойче /има-няма 20 лета/ от Училища за Европа.

# 12
  • Мнения: 577
Май трябва да уточня, че става въпрос за Боилчо Simple Smile. А им преподава едно младо девойче /има-няма 20 лета/ от Училища за Европа.
Joy с това трябваше да започнеш,бе Ренка...........колко да знаят хайванчетата на тези годинки  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей, ти нали не сравняваш твоите курсове с тези на Боилчо  Laughing? Те са мънички още, предполагам, че наблягат повече на ученето под форма на игри и не го дават тежко-тежко  Hug.

# 14
  • Мнения: 9 776
Кам, мерси, слънце!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт