домакини-първи сезон/седемнадесети епизод

  • 37 113
  • 752
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16

Албумчето ни: smile3509

Потребител и парола на ЛС



# 1
  • Мнения: 3 839
Ехо, само запис! Ще чета и после ще пиша.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 199
  bouquet

# 3
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема-на късмет да ни е !
Благодаря ви за посрещането ,момичета   bouquet
Коконките всички сме си тука виждам ,ние гледахме весел филм "Голямата сватба " с Роберт де Ниро с мъжа ми ,ядохме пуканки, и сега ще лягам ,но ще ви чета утре ,че много сте писали .
Лека и спокойна нощ
 smile3524 newsm46

# 4
# 5
  • Мнения: 897
Здравейте, момичета! До  1,20 се въртях, докато разбера защо сън не ме лови. Гладна съм била, въпреки късната вечеря от два шницела, огромен домат и 4 филии хляб. Та станах да си опържа шест  филийки с яйца. Признавам без бой, че ме е срам от себе си!
Контесо, добре дошла! Идеята ти да се представим в новата тема с 2 изречения ми допадна. Поемам щафетата.
На 37 г., от Пловдив, домакиня от 5 години.У дома -  мъж, немска овчарка и три момичета - на 1, 4 и 16 години.
Май трябва да заспивам вече. Сладки сънища!

# 6
  • Мнения: 5 997
Добро утро Simple Smile
мама-коко   bouquet



Кафенце за разсънване Simple Smile

Хортензия Мушкатова това с яденето пи никое време ми е много познато, аз  наблягам на шоколадови неща в малките часове.
Аз съм на 33 от Бургас , с двама сина на 3 и 7 години , домакиня от 8 г с малки прекъсвания.

Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 08:18 от J_M_M

# 7
  • Мнения: 843
Добро утро и добре дошла на Контесата!
Аз съм на 30 год,от Стара Загора,но любовта ме доведе в Казанлък.От съвсем скоро съм домакиня-от лентичката личи,че имам син на почти 3 месеца.Иначе съм учител по професия и се надявам да се я практикувам след като порасне бебето.
Ние сме добре.Почти по цял ден сме навън.Пред блока ни има много дървета и пейки и е прохладно.А и не съм единствената нова мама-общо сме 3 бебета с разлика по двадесетина дена.Днес сме профилактично на ортопед,дано всичко да е наред  Praynig

# 8
  • Мнения: 5 997
Sta_di   Стара Загора ,Казанлък  свързвам с армията , греша ли ?И в тази връзка Валенцето къде се загуби ?

# 9
  • Мнения: 843
Половинката наистина е военен,но си е и от Казанлък.Преместих се при него,когато решихме да бъдем повече от гаджета(хич не я обичам тази дума).
И не само май Валенцето се загуби.Надявам се всички да са добре,които не пишат и липсата им да се дължи на отпускарския сезон.

# 10
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Добро утро   food010
На 35г съм има две дъщери на 4 и 12г от гр. Монтана. По професия съм електронен инженер, но работя като учител от 10 години и много си харесвам професията и дечицата.

И ние с дребната тази нощ не можахме да спим местихме се от стая на стая, голяма горещина беше.

# 11
  • Мнения: 5 997
Половинката наистина е военен
И моя  е , я да се преброим има ли други Simple Smile
И аз съм учител по професия , ама за съжаление с много малко стаж.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 857
Sta_di   Стара Загора ,Казанлък  свързвам с армията , греша ли ?И в тази връзка Валенцето къде се загуби ?
Ха ха, моля , моля, обръщайте се към мен с "г-жа Майорша". bowuu Мъжът ми твърди, че жената на военния винаги е един чин над него. Когато той се махна от армията беше капитан, тоест кака ви е майорша и толкоз!
Докато беше военен си беше настроил телефона като му звъня аз целия екран да свети в огненочервено и да излиза надпис Генерален щаб!
Казват, че военните си остават военни до края на живота си. Е, с моя мъж ще е така. Беше офицер 13 години. От три години вече не е, премина в друга сфера, подобна....но не съвсем. Обаче като заговори за военните погледът му става друг.
Ние във връзка с работата му като военен се местихме от София в Плевен, живяхме там три години, докато той обучаваше в Долна Митрополия кадрови войнички Flutter Crazy. Сигурно затова му липсва професията , знам ли...

# 13
  • Мнения: 2 169
Привет в новата тема и добро утро!
Запретнала съм ръкави и започвам да чистя, че къщата горката на нищо е прилича. С нашите целодневни разходки време не ми остава да и обърна внимание.
Ето и за мен - на 35 години от Търговище, с едно малко детенце и второ на път. У нас имам двама Ивановци (баща и син), свекърва (за съжаление), до скоро и костенурка ама я подарихме. По професия съм етнолог, но се занимаваме с компютри с мъжа ми. От 2 години съм вкъщи, харесва ми много и хич не ми се връща на работа. Живот и здраве като се роди малката мисля пак две години да си я гледам.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро и от мен!



Аз съм от Украйна, на 44 (след 3 месеца 45), домакиня от 15 години с прекъсванията за по 3-6 месеца и 3 години работих само събота-неделя... По професия - инженер-металург, тук завърших 6-месечни счетоводни курсове. Няма изгледи скоро да тръгна на работа, затова си търся занимавки и работа вкъщи Hug Имам 2 деца Петър-почти 7 и Миленка - 15 и половина... Живея в София в Младост-3...

Общи условия

Активация на акаунт