Керем Бюрсин в ,,Почукай на вратата ми" /тема 78/ По-добри заедно! 18+💥

  • 19 588
  • 740
  •   1
Отговори
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
 
Еда като най-добра студентка печели стипендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат, който е отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си по отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлече в игра, която ще играят дълго време.




                                      


Къде се снима сериалът?
Скрит текст:
1. Фирмата на Серкан- ,,АртЛайф“, всъщност се помещава в сградата на архитектурната компания ,,Akrotes Mimamrlik” и се намира в известният истанбулски квартал и бизнес район ,,Маслак“
Точно местоположение: Maslak Mahallesi, Akasya Sokak Mashattan Sitesi Ticari Alanlar No: T1107, 34485 Sarıyer/İstanbul, Турция


2. Домът на Еда пък се помещава в къщата, използвана за дома на Маджнун в сериала ,,Лейля и Маджнун". Къщата не може да бъде видяна чрез Google Maps, но точният адрес е: Direkli Sk. No:28
Kireçburnu
34457 Sarıyer/İstanbul


3. Домът на семейство Болат се намира в района на Бейкоз. Тя също не може да бъде видяна на Google Maps, но се намира в Köyiçi Cd. No:70, Öyümce Mahallesi, Öyümce/Beykoz/İstanbul
41.174474, 29.268308



4. Точното местоположение на цветарницата на семейство Йълдъз не е известно, но се намира в района на квартал ,,Кузгунджук" край Босфора




Архив:


Последна редакция: сб, 20 мар 2021, 15:47 от Маргарита Н.

# 1
  • Мнения: 10 211
Благодаря за новата темичка Hug
Gift Heart

# 2
  • Мнения: 773
Супер е Марги! 🌺🌼🌸
А мен ще ме пуснете ли във вашата тема? 😄

Нашичкият пак с бял потник! 😋🤫

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 18:13 от lady laura

# 3
  • Кърджали
  • Мнения: 10 266
Тук, Марги благодаря за темата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 439
Пристигам и аз да не ви изпусна. Марги, много благодаря! Flowers Hibiscus

# 5
  • Мнения: 422
И аз надничам от балкона с един мой любим момент!
Благодаря, Марги!

# 6
  • Мнения: 3 376
Благодаря за темата и гласувах за "по-добри заедно " Heart

# 7
  • Мнения: 5 563
Марги, благодаря за прекрасната тема! Да е изпълнена с много романтика и веселие, може и малко 18+. ❤❤
Благодаря, че си ползвала гифчетата, които поствам. 💙

# 8
  • Мнения: 9 528
Марго Hug , мерси Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus за новата къщичка 🏠 , която пак ще изпишем много бързо Grinning , дано сме доволни Stuck Out Tongue Winking Eye

# 9
  • Мнения: 773
Според феновете, другата седмица Еда ще е бременна! 😆🤪😍

# 10
  • София
  • Мнения: 5 740

Марги, благодаря за темата! Heart Предлагам само да добавиш +18... да си пишем спокойно, нале. Wink Grinning

Понеже съм сигурна, че до неделя ще е изписана, си пожелавам новият епизод да ни хареса и да не ни изнерви много частта с бременната Селин... за да си изпишем темата с позитивни емоции. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 865
И аз надничам от балкона с един мой любим момент!
Благодаря, Марги!


+ 1

Ех, прекрасно!
Така обичам - в едър план! Да се виждат искрите в очите на Керем и черното кафе в  очите на Ханде!

# 12
  • Кърджали
  • Мнения: 10 266
И аз надничам от балкона с един мой любим момент!
Благодаря, Марги!


+ 1

Ех, прекрасно!
Така обичам - в едър план! Да се виждат искрите в очите на Керем и черното кафе в  очите на Ханде!
тази сцена ми въздейства повече от хиляди целувки, секс сцени и подобни..
Тук направо се усеща огън...пожар..

# 13
  • Мнения: 456
Привет и от мен! Супер голямо благодаря за новата тема. Както винаги е страхотна затова нахлувам тук с целия си оптимизъм и желание да виждам повече любов!





И специален поздрав за всички в темата

# 14
  • Мнения: 3 437
Благодаря за новата тема Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт