Отговори
  • Мнения: 47
заглавието е дело на Оранжево небето

Ние сме 168 мами августинки
Имаме си 70 момиченца и 100 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg


Предложения за заглавия:
АВГУСТинче зъби се в огледалото, майка му старателно и четката и пастата подбрала е - Оранжево небето
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! - PIVANOVA
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Пие мама кола и кафе, а не дава на АВГУСТинското дете! - PIVANOVA
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето

 
Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

# 1
  • Мнения: 361
Запис Heart EyesДаже сме и първи Hug

Ние сме наспаниа , нахранени,сега си готвим обяд и зачезваме на вън.

Весел ден на всички Heart Eyes

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ехей, заглавието е точно за нас.
Оранжево небето, благодаря  bouquet!

# 3
  • Мнения: 514
Запис в новата тема!

Много благодаря на Димяни и Лулу за техните съвети!
 Hug  bouquet  bouquet Hug Hug
Нара ще го давам на сокче!

Марти,Фетица --бързо оздравяване , че е много кофти с тези болести!
Лулу --лек път и приятно изкарване!
Сонита--Страхотни снимки!
Фава--Мерси за закуската  bouquet  bouquet  chef  chef
АМ използвам Нестле Джуниър 1+ ,а колкото до киселото :Взимам Бор-Чвор ама тази Хипноза не  я знам!Що за имена измислят newsm78 newsm78 newsm78

Е ние отиваме след малко на разходка ,за да се възползваме максимум от хубавото време!
Хубав и много усмихнат ден на всички!

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 10:51 от DiVeNa

# 4
  • София
  • Мнения: 3 826
Благодаря ви момичета за подкрепата  bouquet. Данбо да няма повече болни дечица Praynig.
Фетица, дано и твоя Неди скоро да оздравее Praynig.
На Ани ий давам Нестле Джуниър, но предполагам, че каквото и да й дам ще го пие Laughing. За киселото мляко, давала съм й два три пъти, тя естествено го изяждаше, но последния път повърна, незнам дали от него или имаше някава друга причина, но оттогава не съм й давала. Иначе и аз купувам Бор Чвор и съм доволна от него Peace.
По - късно пак ще пиша, че сега  ще излизаме.
Чао и приятен ден  bouquet.

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ето ме и мен  Mr. Green

Моят малчо много обича кисело мляко. ( но аз рядко купувам. майка ми подквасва и е страшно вкусно. Дори когато е мноооого кисело Ицката го хапва. )
манчева, лони - много са пораснали дечицата ....как лети времето.
за коледното парти - заричам се да дойда ма всяка цена. Нямам никакви претенции към датата.
DiVeNa - как си ? знае ли се пола на бебчето вече или аз пак съм пропуснала да прочета ?  Embarassed

Някой има ли вести от Иремче ?  newsm78

# 6
  • Earth
  • Мнения: 1 952
олллеееее, за къде сме без кафенце

# 7
  • Мнения: 1 900
Здравейте момичета. Все нямам време да ви чета подробно. Надявам се всички да сте добре и децата здрави. Аз съм постоянно заета, в къщи започнахме нов строеж, решила съм да отслабвам и започнах да спортувам. Божидар е в пълната си сила, вилнее на около. Здрави сме.
Надявам се Ирем вече да е родила и всичко да е ок. Надявам се скоро да ви се похваля с новина, но да видим, нека бъде изненада.
Целувки на всички и лек ден. Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 5 721
Мерси за кафенце и закуска на Фава и Анета! Hug

Валерия,радвам се,че сте добре! Hug
С какво ще ни се похвалиш?  Crazy Heart Eyes

Ние днес се събудихме по раничко към 08 и сега заспа,а до довечера ще е аз като се наспи сега за час ooooh!не знам как ще издържим до 21 Rolling Eyes

Ние сменяме перденце в стаята Simple Smile взех си истрахотно но малко трябва да се преправи  Flutter и Райън като заспи тръгваме на разходка и до една шивачка! Crazy

Ето няколко снимки:  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199062&pid=8283709

# 9
  • Мнения: 413
Привет в новата тема, аз докато изчета старата, забравих кой какво.

Фева - мерси за закуската, мечтая си някой да ми направи на мен такава закуска, ....

Димяни - ако 8 часа е рано за вас, аз какво да кажа, става в 6-7 сутринта, аз едвам отлепям снага от леглото, а вечер докато заспи, аз съм трупясала.

а за киселото мляко просто нямам думи, като че ли навремето /като бях дете/ имаше по звучни имена. Какви са тези имена Бор-Чвор, сякъш фирмата е хванала някой дървар от гората и той е определил името на млякото, и Хипноза, за психопати - така ми звучи някак  hahaha 
Тук киселото мляко си се казва "кисело мляко" Joghurt и само надписите са други с боровинки, с малини...или за спортуващи, за диета...Но тук си има чисто кисело мляко, без нишесте/мн.е скъпо/ и такива с нишестета.
       Ние не ядем никакво, много му се мръщи, пил е няколко глътки директно от кутийката, и това ни е.
  отивам да пазаря, че мъглата се вдигна

# 10
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Яни тази нощ беше много кисел и продължава в същия дух  ooooh!
Кисело мляко много обича - на веднъж изяда по една цяла кофичка  Crazy то аз се озорвам с толкова Blush
Димяни и Яни така се завира в пералнята  hahaha какво ли не съм намирала там - количките му, шишето за вода, кестени, един капак на тенджера  Joy
Айде аз изчезвам, че нещо ми е много свинско днес  Tired
Весел ден на всички  Hug

# 11
  • Мнения: 222
Здравейте от нас!

Прибрахме се от една хубава разходка и Перси вече спи.А аз трябва да изчистя тук, да оправя, все домакинска работа, няма начин.Утре майка ми пристига в София, брат ми си пристига от Англия, все хубави, хубави неща!!!!!!!!!!!!! И разбира се е необходимо да се подготвя.
Хубава следобед на всички!   bouquet

# 12
  • Мнения: 389
Здравейте
 И ние спим,вече заспива сам в кошрата-много съм доволна Laughing
Кисело мляко  яде от 9-тия месец-предимно Бор Чвор и Пършевица, с бисквити или чисто голям фен му е. ако е ял за вечеря да видите как му пукат ушите от глад сутринта  newsm64
  Да ходя да почета малко книжка,докато спи,че после  нЯма
 smile3520

# 13
  • София
  • Мнения: 5 721
Офф... още спи Crazy
Да вземе да се буди,че ще се стъмни след малко Mr. Green
Не ми се седи в нас! Crossing Arms

Или,аз преди пускане на пералня винаги гледам какво има в нея!  Flutter Crazy

# 14
  • Мнения: 361
Хайде,Ивон заспа,та сега и аз след нея Laughing

Добре се поразходихме,хапна си телешко варено и сладко заспа.В Петък ще дойде татито с другата баба и още 2 приятелки,та ще бъде весело,само се чудя какво да сготвя,май ще погледна за рецепти из форума newsm78

И на нас ни е любимо да се ровим в пералнята.Завира всичко там и казва "ний-ний".Вчера пък и давам хляб и тя ми го връща и ми казва да и го измия,нали всичко мием дето е за ядене Laughing

Наистина, какво ли става с Иремче newsm78Дано е родила или роди нормално и всичко бързо да минава и да се възстановява Praynig

Общи условия

Активация на акаунт