Боя за коса-blond 14 (Клуб на блондинките)

  • 116 096
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
 newsm18  newsm18 Заповядайте в новата ни темичка !!  newsm18  newsm18
 Two Hearts Клубът на блондинките - ангелина ан , Addri ,adi_man4eva , B & C, 'Belissima' , bebeshorche , bluelady_D  ,charlie ,Dendy , deskata_90 , Djane ,Дилянка, Eti123 , fei666 , just_femme, gnav , GodaiVa, gracia777 , икка, kloie , Kris... , Люлякова , LilMissSunshine, Мелиса , magarence , *Mademoiselle* , Milavanila , Miiai , MeganFox  , Mirama ,
mama galka23 , Nicol , NARAIA ,Nadia79 ,  prolet_1,ralykiss , sapunci ,stefinka , Sassie, Solley, suzi77 , Сарова , tanzen , Tigrata , Teodorka , tyzarka , usmivkata, very nice , Verchet0 , Venisss ,vividas , Voxx


Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7
Тема 8
Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12
Тема 13
 
Животът на една блондинка

Обикновено се започва плахо ... После идва желанието за платинено русо коса - секс, съблазън, женственост, един живот се живее ... Обикновено косата е изгоряла след този експеримент. Да не забравиш желанието за постигането на пепелен оттенък, къде става лилав, къде сив, къде на петна, всичко е в реда на нещата  

 Следващият период е на "интелигентното" русо. Иска ти се косата ти да е малко по-тъмна, по-естествена, не толкова бяла и просташка. Бялото русото изведнъж не ти се струва модерно и искаш да си с по-меко излъчване, тип "холивудска красавица". Обаче за беда лекото потъмняване си се оказва направо кафяво. Не можеш да се траеш, а и не си искала да бъдеш брюнетка, а просто малко по-тъмна и дръпваш едни кичури. И започваш отново да изсветляваш малко по малко, докато отново не си истинска блондинка.

В този момент косата ти вече е тотално скапана и хората вече не ги е срам да ти кажат колко ти е зле и проскубана и идва момента на потъмняването на косата, а и момент на вътрешни противоречия. Започваш да зяпаш бляскави брюнетки - колко е хубаво косата ти да е жива, да блести, да е красива и здрава! И се намацотваш тъмна, киприш се като брюнетка.

Обаче душата ти е блондинска. Гледаш си снимките от русия период, особено тези по сватби и събития, на които си прилежно изсушена и направо ти се реве. Колко съм била красива! Русото си е русо! Отново ще бъда руса, този път завинаги. Следва отново изсветляване и вероятно подкъсяване на косата.

След този период трябва да си разбрала, че не можеш да си правиш подобни експерименти и започваш по-предпазливо да избираш бои, фризьори и грижа. Русият цвят се превръща в твой начин на живот, в твоя философия. Може да се поддържа красива руса коса, вече го знаеш това, но се преминала през сериозни уроци.


Поздрави на Люлякова   bouquet


 

Малко каталози с бои:
Garnier color naturals
Лонда colors
Prestige vip`s
L`oreal recital preference
Wellaton
Фара елеганс

Garnier Nutrisse


Полезни линкове:http://roshavka.wordpress.com/  Сайта на Рошавка със съвети,прически и други полезни неща.  newsm10
http://zlatnaribka.com/  Сайта за поръчка на продукти на L`oreal prof.   newsm10
http://indola-bg.com/  Сайт за поръчка на продукти на Idola,Alfaparf,Eva,Wella,Rolland и др. професионални марки  newsm10
http://zlatnaribka.com/popup_image.php?pID=518 - да определите кой номер ви е естествената коса newsm10
http://www.hair2007.bg/  newsm10

http://www.mgshop.bg/index.php -Сайт за поръчки newsm10

 

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 18:10 от GodaiVa

# 1
  • Мнения: 897
Пу за мен. Корените ми вече са повече от сантиметър и едвам ще издържа още 5 дни...

# 2
  • Мнения: 354
Ауу, нова тема, толкова е хубава, особено "Животът на една блондинка" , не го бях чела до сега - толкова е вярна всяка дума Simple Smile
Благодаря, че сте ме включили в списъка на блондитата, сега вече като е официално май няма връщане назад  Thinking

# 3
  • Мнения: 2 414
И аз запис. Crazy

Да питам ползвали ли сте матиращ шампон,от който да сте доволни?

# 4
  • Мнения: 3 576
Айде и аз тук  Hug

Много ми хареса "Животът на една блондинка", абсолютно е вярно!
Макар, че аз съм в някакъв следващ етап - след като няколко години съм имала прекрасна дълга, здрава руса коса, сега отново е скапана  Confused

# 5
  • Мнения: 702
Здравейте момичета!

Приемате ли нови попълнения?

От много години съм блонди,около 11,и за тези години веднъж само го махнах русото,изчистих го с руси кичури,обаче година по късно хайде пак руса,направо съм пристрастена към него,и предполагам и много други момичета тук са така.

Боядисвам се само на фризьор,от около 2,3 години,защото много пъти в къщи съм си горила косата,а тя ми е много мила,но доста слабичка ми е станала, и напоследък ми минават мисли да сменя цвета,въпроса е,че не си се представям по никакъв друг начин,а и според приятелки русото много ми отива.

В Петък съм при моята фризьорка и освен боядисването решихме да ми направи кафяви кичури,за да придобия горе дол някаква представа как ще съм с по тъмна коса,тя ми каза,че дори да не се одобря те ще се измият напълно и няма да ми се развали цвета!

Това е за сега от мен,поздравления за хубаво оформената темичка!

# 6
  • Мнения: 3 413
Ауу, нова тема, толкова е хубава, особено "Животът на една блондинка" , не го бях чела до сега - толкова е вярна всяка дума Simple Smile
Благодаря, че сте ме включили в списъка на блондитата, сега вече като е официално май няма връщане назад  Thinking
Айде и аз тук  Hug

Много ми хареса "Животът на една блондинка", абсолютно е вярно!
Макар, че аз съм в някакъв следващ етап - след като няколко години съм имала прекрасна дълга, здрава руса коса, сега отново е скапана  Confused
"Животът на една блондинка " - това са разсъжденията на Люлякова. В една друга тема,една мацка много искаше да стане руса,обаче малко не ни отразяваше в съветите,та Люлякова и обясни на кратко "Житие и страдание на една блондинка"  Joy Joy

# 7
  • Мнения: 7
В една друга тема,една мацка много искаше да стане руса,обаче малко не ни отразяваше в съветите,та Люлякова и обясни на кратко "Житие и страдание на една блондинка"  Joy Joy
Няма такова нещо GodaiVa ! Hug Flutter Много ценя съветите  ви !
Благодарние на вас и вашата тема аз съм руса и доволна !


# 8
  • Мнения: 0
   Здравейте, мили блондинки! Пиша ви, за да внеса малко яснота по въпроса за Garnier Belle color и Garnier color naturals. Ако влезете в оригиналният сайт на garnier http://www.garnier.com/index2.aspx , може да изберете специализираната страница на всяка страна и ще видите, че в различните страни се внасят различни продукти за гарние в зависимост от търсенето. За съжаление в чужбина има серии на познатите ни бои, които тук изобще не се продават Sad ... и обратното. Garnier color naturals го има в Русия, Румъния, България и Сърбия.
   А Garnier Belle color е съвсем различна боя, която съм я срещала тук, в BG, успоредно с naturalas (май в хипермаркет HIT) . Та belle color се води подхранваща крем маска, която действа само 20 минути и акцента при нея е върху най-естествено изглеждащите цветове на Garnier.   Wink

# 9
  • Мнения: 3 675
GudaiVa, благодаря за новата тема    bouquet
Nikoela, благодаря за разяснението.   bouquetЗа съжаление всички така казват - подхранва, естествени цветове, блясък, не пада, а накрая друго се получава и вместо да имам подхранена коса с естествен цвят и блясък- трябва да се подстрижа много късо или да си купя перука  Confused
Аз съм решила есента да се намажа с професионалните бои на L´oreal . До сега не съм ги пробвала и дано не ме разочароват.
За Syoss прочетох много лоши мнения и за боите и за шампоаните, та ще се въздържа да ги пробвам независимо, че цветът от кутийката и на мен много ми харесва.

# 10
  • Мнения: 22 433
Хайде и аз в новата тема. ) Позагубих се, но така или иначе промяна на цвета не правя, та и не съм пускала снимки. )
Сега отново съм за боядисване и утре мисля да се намажа, нещо нямам настроение за фризьор, та за това в къщи.
Естествено пак съм с Loreal Recital Preference, този път взех номер 01 да видим какво ще стане. )

B & C, аз се боядисвах с Loreal Inoa преди 2месеца, страхотна боя, разкошен цвят. Моя беше 9.13, пускала съм снимки в предните теми ако ти се рови.

# 11
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Оп и аз съм тук Simple Smile
Бонче, благодаря ти за темичката, страхотна е   bouquet

Аз сега съм си наумила да я изсветля Simple Smile В момента е някакво тъмно русо, което някои (блондинки Wink) го бъркат с кестеняво  Crossing Arms
Ще намажа  корените с блондор, че са доста израстнали и след това дължината. После може да матирам (нали си взех една тъмна боя, поне да не я хвърлям  Laughing ) , че след този блондор (то май е в мене проблема, де Simple Smile ) не ме хваща боя  Rolling Eyes  Laughing
Та така... Ако не си променя пак решението, този път ще пусна снимки  Grinning

# 12
  • Мнения: 3 211
И аз ще мажа тези дни, само корените с остатъка от крамер-а. Не са излезли много корени, но смятам, че така като наслагвам по корените няма да жълтеят.

# 13
  • Мнения: 1
GodaiVa newsm51страхотна темичка!
Аз реших следващото боядисване да е с Garnier Nutrisse 81 Пепеляво светло рус.Впредвид колко съм си жълта,мисля че с този пепеляв цвят би трябвало да убие патешкото.Следващата седмица ще ходя на фризьор за подстрижка, ще се боядисам и ще докладвам. smile3509
ralykiss ,аз също съм доволна от боя - Lecher.Русите нюанси не съм пробвала все още,но от кестенявите(поправка на рижо преди това- живо доказателство от "Животът на една блондинка") останах очарована.Наистина косата стана мекичка,с добра покривнаст и блясък.Не се отми лесно. Simple Smile
Четох архива назад и една мацка казваше,че ако в момента си 10 и нанесеш 8-ца ще се получи 9.Е,ще пробвам да видим. Thinking
Тези дни смятам да набавя на Орзен шампоан,маска. newsm78
Хубав ден! Hug

# 14
  • Мнения: 354
Аз да се включа сега с един въпрос - как стои въпросът с боята и морето? Едно време като бях червенокоска, морето тотално ми разказваше играта на цвета - връщах се с ужасен цвят - измито рижаво-керемидено-оранжево  ooooh! Та затова се чудя сега какво да очаквам от комбинацията слънце+солена вода? Още повече, че до едмица корените ми много ще израснат и дали има смисъл да я боядисвам, ако на морето цвета ще падне?
 И още нещо - кога е по-добре да я подстрижа - сега или като се върнем?

Благодаря на всички, които ми прочетоха блондинските терзания  Mr. Green

И да пусна и аз една снимка, макар,че не е най-показателна за цвета ми, по-малко жълтее по принцип

Общи условия

Активация на акаунт