Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 17

  • 22 060
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 909

                                                                     

                                                                                             
                                                                                             


Клюки (щастливи, тъжни днес) 1

Клюки (щастливи, тъжни днес) 2
Клюки (щастливи, тъжни днес) 3
Клюки (щастливи, тъжни днес) 4
Клюки (щастливи, тъжни днес) 5
Клюки (щастливи, тъжни днес) 6
Клюки  (щастливи, тъжни днес) 7
Клюки (щастливи, тъжни днес) 8
Клюки (щастливи, тъжни днес) 9
Клюки (щастливи, тъжни днес) 10
Клюки (щастливи, тъжни днес) 11
Клюки (щастливи, тъжни,пролетни днес) 12
Клюки(щастливи, очакващи) - 13 , но не фатална
Клюки(щастливи. но не тъжни) днес - 14
Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 15
 Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 16



И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от   съседната стая се чува детският звън...”Мамо”

Ние сме жени-силни  и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.

Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа, топлина...

Ние сме богини , момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката  и да гледаме в хоризонта, където ни чака щастието.

Всяка от нас я очаква то-Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме.....

  Ние сме не само жени със своите нужди ние сме жени, притежавайки вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.- не бързайте, понеже той също ни търси....пазете магията си единствено и само за него.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи , не могат да погубят силата ни- те само ни зареждат  с още, понеже ние Жените сме Новият Силен ПОЛ!!!''

# 1
  • Мнения: 910
Пу първаа Hug

# 2
  • Мнения: 909
Аз докато си пиша,тя Уиуи изпревари всички... Joy Peace
Някой има много добро Око... Joy
Хайде тогава и аз тука... Peace/не че аз не я пуснах,ама друго си е като се запиша hahaha Joy/

Да черпя тогава...нещо топло....за лека нощ....мляко с какао... Wink

# 3
  • Мнения: 637
Топло мляко с мед - най-сигурния начин да заспиш като бебе !!!

пп// ....и да сънуваш Принцове  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 1 507
Бързи сте, но поне съм на първа страница  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 196
Скок, ама не смогвам да ви изчета.   Rolling Eyes
Лудница е в нас, майка ми е дошла да помага за бебето, брат ми и снаха ми много не обичат да им се месят. И тя сега седи при мен, спи при мен....    приятеля ми е като изгонен докато тя е тук. Поне да ми помага, ама....   наложи се и да сготвя една мусака на бързо че и снаха ми да хапне. И първокласник, и работа, и куче, и баща ми с втората си жена в същата къща   Crazy
Ох, оплаках се. Нямам нерви   ooooh!

# 6
  • Мнения: 800
Хоп ,този път се класирам сред първите
Тина , вие сте като нас.Дядовата ръкавичка.Аз и затова съм изнервена и избесняла.
Ами Мери какво да ти кажа-за сега нещо май се укротиха нещата.То ще си проличи.Аз съм малко мазохист .С БНД търпях ,стоях и когато най малко очакваше той-праз и край.

# 7
  • Мнения: 1 931
Хайде и аз в новата тема.
Лято, Уиуи разбирам ви напълно как се чувствате. Вчера като си пуснах молбата за напускане и снощи се отспах. Спах без да сънувам кошмари свързани с работата и не ми мина вечерта будна в леглото и да си мисля само какво да измисля за да тръгне тази работа в друга насока. И сега ми се спи вече и ще си пиина от млякото с мед.
merydit благодаря за успокояващото питие и за новата тема.

# 8
  • Мнения: 1 507
Добро утро!
Отново дъжд и отново ранно ставане Tired

# 9
  • Мнения: 6 441
Добро утро!

Мери, благодарско за темичката и си вземам от млякото за сутрешното кафенце   bouquet

Какво ви става на всички? Масово напускане на работа!  ooooh!  Hug

Не съм ,чакаме отчет като станеш!

Тина, наистина като дядовата ръкавичка из вас.А ученика как е?

Лято, и при  мен е дъждовно...  Tired

Прегръдки и усмихнат ден!  Hug

# 10
  • Мнения: 1 931
Добро утро и много хубав ден ви желая, пък макър и дъждовен.
Но иначе ми прави впечатление, че тук на много от нас ни се случват идентични събитияв един и същи момент.
Пате, всеки сам си преценява, но като не вижда смисъл в това което прави и не се чувства добре на това място така се получава. Само късмет да имаме и в това трудно време и криза да се справим със ситуацията.
Знаете ли колко мислих и преди окончателно да взема решението за развод. Задаваше се кризата, не знаех как ще се справя, но в един момент вътрешното ми спокоиствие и мир са най-важни. Аз да съм спокоина и децата ми ще са, а финансово ще се справим, винаги има начин, само желание да има.

# 11
  • Мнения: 6 441
Благовеста, разбира се, че е така  Hug Подкрепям ви напълно, но тук за няколко дни много изпонапускахте работа.
Давате си кураж!

Лято, а за теб все си мислех, че работата те удовлетворява(ако не съм се объркала какво точно работиш).

# 12
  • Мнения: 910
Аа аз само искам, ама не напускам, че в тая криза и в тоя тъп град къде да се дена  newsm78. Първо трябва да си намеря нещо сигурно че, "Вятър ме вее на бяла кобила"-както казва майка ми  Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 3 648
Момичета, недейте така спонтанно да напускате работа, подсигурете се!

Това време влудяващо. Сутринта си обякох късото палте!

# 14
  • Мнения: 1 507
Удовлетворяваше ме в периода, в който бяхме двете с малката. Парите никога не са били много, но работното ми време е нерегламентирано и това ми дава относителна свобода.
Сега обаче е малко по-различно. Сменихме офиса и това промени и цялото настроение, обстановката.
А и нали ви казах, че ще съм сама вкъщи до пролетта. Малко в повече ми идва търченето до работа, после до училище, после до някое извънкласно занимание... И трябва да има нещо за вечеря, да се пазарува, да се помага на детето с домашните, ако не се е справило newsm78

Та снощи си бях много категорична. Днес обаче нещо ме хванаха колебливите - май не смея срещу зима, преди да съм видяла поне една сметка за ток. Половинката ме подкрепи и каза да напускам, обаче май ще изчакам още месец-два Crossing Arms
Като цяло много мразя да се колебая и сега ще пресмятам аргументи за-против Tired

Общи условия

Активация на акаунт