Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 40

  • 34 087
  • 723
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313









Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79













bTV 20.00ч - ОТ вторник ДО петък












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала  








Снимки от сериала:



























Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5,  ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9,  ТЕМА 10,  ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39



   
      

    Епизодите от Алекс  

    Епизодите в gledaiseriali.com  

    Епизодите в zamundai.com  

   


Резултати на анкетата от тема 39








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата      







# 1
  • Мнения: 14 830
Здравейте в новата тема .На анкетата отговорих че Бехлюл иска да постави ново начало  отрязваики си косата -едва лине махайки си косата той се опитва да отреже всичко и всеки  с които е бил досега.Него започва да го измъчва чувството за вина  все повече иповече .Интересна е и промяната на Нихал спрямо Бехлюл -тя се държи почти безразлично към него  /което не е така/ и може би точно това ще го привлече към нея за разлика от Бихтер която постоянно го притиска преследва и т. н.

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте!

Magosniwa   bouquet за хубавата тема и старанието, което полагаш!
Снощи беше тъжен епизод - от една страна погребението на бащата на Дениз, от друга - пък заболяването на Бешир. Много добра игра показа Мадмоазел и каква ирония на съдбата, толкова години да търсиш баща си и накрая .....да го загубиш безвъзвратно.
Нихал показа много човечност с това, че не я остави сама в такъв момент. Хареса ми когато категорично отказа на баща си Бех да идва с тях.
Бюлент как се сви в прегръдката на Бех, когато чу новината за смъртта. Първо погледна към Бих, но тя въобще не го забеляза, огледа се и хоп...... се гушна при баткото. Като че ли с това показа колко са му чужди другите.
Бех мнго “сладко“ се разгневи, когато изхвърли колието. Отскочи и тогава го метна, очаквах, че от яд на думите на Бих, как “ще я гледа само отдалече“ ще затропа и с крак. Grinning
Добре му показа, че играта ще загрубее.

# 3
  • Мнения: 3 371
Magosniwa , благодаря ти за новата темичка ! Приятна разходка !  bouquet

# 4
  • Мнения: 0
 Здравейте,Мангосива   bouquet-за темата.
 Не съм съгласна,че Нихал с отрдъпването си ще го привлече,други фактори ще го отведат до предложението за годеж,той мисли само за Бихтер и нищо друго не вижда.Още повече,че тя също се дистанцирва от него,а не му досажда и т.н. Бех за мен няма да бъде привлчен от Нихал като жена,партньорка и т.н.За мен тя е  продължение  на връзката между Бехлюл и Аднан-в нея ,той вижда всъющост чичо си,който иска да направи щастлив и пред когото иска да изкупи вината си.
  loca правилно отбеляза,че иска да отиде и защото това ще се хареса на Аднан,той тепърва ще започне да се бори за одобрението му.
  leonoel-съгласна съм с всичко,което си написала  Hug

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 14:14 от charovnica

# 5
  • Мнения: 165
Аз гласувах с За да ядоса Бихтер,въпреки ,че я обича, защото според мен още е рано за ново начало и някакви ГЕНЕРАЛНИ решения от страна на безхарактерния Бехлюл. Той все още се НОСИ по течението, за да види до къде ще го отведе(въпреки, че е ясно). Според мен след думите на Бешир, вече ще е изправен до стената и едва тогава ще вземе решение за събитията по нататък

# 6
  • Мнения: 654
Красива тема  bouquet
Отряза си косата,щото не ще да е кукла на конци.

# 7
  • Мнения: 796
Аз гласувах с За да ядоса Бихтер,въпреки ,че я обича, защото според мен още е рано за ново начало и някакви ГЕНЕРАЛНИ решения от страна на безхарактерния Бехлюл.

И аз така гласувах, на абсолютно същото мнение съм Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 371
Реших да сложа малко снимчици в старата тема , че да позапълним страничките и се натъкнах на две страхотни - това е и моят отговор на анкетата ! Peace


 Бехлюл преди да се подстриже .


И ... след това ! Да виждате някаква разлика в начина , по който я изпива с поглед ? Защото аз не виждам ! Peace

# 9
  • Мнения: 274
Здравеите, новата тема е добра и темперамента в нея също newsm10
Ще изкажа моето мнение като цитирам Пабло Неруда:
"Умира бавно този,
 който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца..

Умира бавно този,
който не променя живота си, когато е недоволен от работата или от любовта си,
който не рискува сигурното за неизвестното, за да преследва една мечта,
който не решава поне веднъж в живота си да избяга от мъдрите съвети..."

# 10
  • Мнения: 3 371
Здравеите, новата тема е добра и темперамента в нея също newsm10
Ще изкажа моето мнение като цитирам Пабло Неруда:
"Умира бавно този,
 който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца..

Умира бавно този,
който не променя живота си, когато е недоволен от работата или от любовта си,
който не рискува сигурното за неизвестното, за да преследва една мечта,
който не решава поне веднъж в живота си да избяга от мъдрите съвети..."



СТрахотно !  bouquet

# 11
# 12
  • Мнения: 0
gospojata   bouquet много добро попадение със снимчиците!
Момчето само се мъчи да избяга, но как да избяга от собствената си “кожа“ newsm78
Влияят му много фактори, пък и той не е достатъчно силен да направи завой в живота си.
Хубави снимки си сложила и в предната тема, благодаря! Ама тази бразилка много,много да не я виждам до наш Киво Grinning

vesselaa  Hug много хубаво стихче!
Бих допълнила само, а който прави тези неща, значи ........Че не е живял напразно, според мен! Peace

# 13
  • Мнения: 0
  veselaa-невероятно   bouquet

# 14
  • Мнения: 58
   bouquet за темата!

За анкетата гласувах: отг.№3: За я ядоса, въпреки, че я обича!
И аз като de_bi и loca мисля, че е прекалено рано още за крайни и генерални решения.
gospojata, много оригинално и интересно решение да обясниш отговора на твоя вот. Пък и друго си е думите да са подкрепени с доказателства  Wink
charovnica, отново подкрепям мнението ти  Hug

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 15:45 от leonoel

Общи условия

Активация на акаунт