След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 64

  • 36 399
  • 720
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 690












         












Заповядайте на сладка раздумка : )



































На български името й означава „последна роза". Родена на 17 февруари 1979 г. в град Диарбекир, Турция. Израства в Анкара, където баща й се мести още в ранното й̀ детство. Изучавала е театрално изкуство в Анкара, завършила е Турската театрална академия. През 1995 г завършва и курс по пеене в университета Hacettepe.Преди да се превърне в истинска звезда с участието си в ТВ сериала "Перла", тя играе на театралните сцени в Турция. Сонгюл е една от любимките на публиката, която я обича заради красотата ѝ  благия й̀ характер.
Актрисата започва да се снима в телевизионни сериали през 2001 г., когато участва в мини-сериала „Vasiyet“, а след това през 2002 г в „Havada bulut“. В „Перла“ играе главната роля на Инджи, където си партнира с Къванч Татлъту. Снимките продължават 2 години, сериалът се излъчва в десетки държави и става любим на милиони зрители по света, а в арабските държави е издигнат дори в култ.
Сонгюл е била женена за турския актьор Джанберк Учуджу, двамата се развеждат през 2008 г. Често като причина за развода им се изтъква ревността на Джанберк и предполагаемата връзка на Йоден с Къванч Татлъту по време и след снимките на „Перла“.
Към настоящия момент Сонгюл Йоден живее в Истанбул.





филмография


Vazgeç gönlüm (dizi)(2008)Ezra

Линкове с епизодите - vbox7.com (1), vbox7.com (2)


Acı Aşk (Film)(2009) Ayşe


Mükemmel Çift (dizi)(2010) Ayça


72.Koğuş (film)(2010) Meryem
















Роден е на 27 октомври 1983 година в Адана - Южна Турция. Той е едно от петте деца в семейството. Учил е в частна гимназия, където се е изявявал като много добър баскетболист. След това семейството му заминава за Истанбул, защото баща му се нуждае от медицинско лечение. Там Къванч се записва в баскетболния клуб Ulkersport. Баща му искал той да стане актьор, но неговите планове били да прави кариера на спортист. Все пак мечтата на баща му се сбъднала. Къванч Татлъту започва кариерата си като фотомодел, след като майка му изпраща негови снимки в известна модна агенция. През октомври 2001 г. печели наградата "Най-добър модел" на световно модно ревю. Оттогава работи като професионален модел и актьор.
Къванч се превръща в звезда през 2005 г. с главната роля в сериала "Перла". С ролята на Мехмет става популярен в целия арабски свят. Следват роли в други сериали, превърнали се в хитове.




филмография


"Amerikalilar Karadeniz'de 2" (film)(2007) Muzaffer


"Menekşe ile Halil" (dizi)(2007/2008) Halil


"Aşk-ı Memnu" (dizi)(2008/2010) Behlül

Сайтове с епизодите - gledaiseriali.com, zamundai.com


"Grease" (musical)(2010)


"Ezel" (dizi)(2010) Sekiz

   









"ПЕРЛА" - магията, която ни събра : )


"Gümüş" (dizi)(2005–2007) Gümüş & Mehmet











     






Сайтове, където ще откриете епизодите - gledaiseriali.com, vbox7.com, lapache.info (до 38 епизод), lapache.info (от 39 епизод)





Ако искате да се поровите из старите теми... тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8, тема 9, тема 10, тема 11, тема 12, тема 13, тема 14, тема 15, тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25, тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34, тема 35, тема 36, тема 37, тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43, тема 44, тема 45, тема 46, тема 47, тема 48, тема 49, тема 50, тема 51, тема 52, тема 53, тема 54, тема 55, тема 56, тема 57, тема 58, тема 59, тема 60, тема 61, тема 62, тема 63 ...


ЗАГЛАВИЕ И КОЛАЖИ:      




ЗА НАШАТА ОТЗИВЧИВА ПРЕВОДАЧКА : ,













































Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 16:54 от shoppич

# 1
  • Мнения: 20
Първаааа!

shoppич, vikktory, благодаря! Момичетаааа, чакам ви!



# 2
  • Мнения: 20
Предлагам вариант за лека корекция на заглавието - "след Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка"
Това "след"  визира случващото се с двамата  в професионален и житейски план,  сега, години след сериала, а запазването на основната част - "Перла- ......",  показва какво ни събира в темата и за какво все още с удоволствие си спомняме и говорим.

# 3
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Шоппич! !Виктори!



Благодаря ви ,момичета!   Heart Eyes

За Лека нощ и Добро утро Laughing

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 08:19 от dora_st

# 4
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, каква е тая среднощна гимнастика Joy

А за заглавието- мисля, че е разумно предложение. Май моментът е подходящ Wink

# 5
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Добро Утро!




Благодаря за новата тема!



Пич Hugсменяй още днес заглавието! newsm10


Третааааааа

 newsm68 newsm44

# 6
# 7
# 8
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Още малко Добро Утро! Simple Smile




# 9
  • Мнения: 4 497
Добро  утро ,мадами!
smile3503

# 10
  • Perla
  • Мнения: 6 427
ДОБРО УТРО И ДА Е ХУБАВ ДЕНЯТ ВИ!

Мимолка! Винаги си преди мене! И знам, че сутрин най-напред ще видя твоето "добро утро"! "Добре ми е така"- както се пееше в една песен. Hug Hug
Е, ако ,разбира се, Шоппич не е спретнала някой номер с петела в  4.40 Laughing

Виктори, клипчето от снощи за красивата приказка е... приказно! Не бях го виждала. Благодаря!
То ми спомни едно стихотворение от любимия ми  Яворов.

http://ww.vbox7.com/play:09a72ab0

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 09:25 от dora_st

# 11
  • Мнения: 4 497



Направено е с много усет (за красивите мигове в живота) и фантазия„ smile3501
И сега като се загледах пак- newsm78Къванч изглежда като доволен завоевател... Wink

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 09:30 от vikktory

# 12
  • Мнения: 20
Добро утро и спорен ден!  Hug



Много, много  хубави снимки и видеоклипове!  Heart Eyes

vikktory, в края на предната тема прочетох коментара ти за появата на Сонгюл в "Изоставено сърце". Тъкмо да се произнеса и аз с едно нещо за произнасяне и Шопич ни метна в новата тема  Laughing.... Ей сега на, ще се произнеса....
Аз, признавам не съм от най-редовните зрители на този сериал , а и някои епизоди ми задържаха вниманието, други ми навяваха скука.... Но, когато в темата, от Найденова,  пуснахте линк на епизода, в който се появява Сонгюл, се загледах. И така - вече гледам... И не, защото  съм чакала Сонгюл да се появи. Просто класата прави впечатление... Присъствието й "тежи" и задържа зрителя, "хваща" го и го прави съпричастен на историята. Наистина е вярна приказката, че има актьори, които като локомотив могат да издърпат и по-слаби сценарии и по-обикновени сюжети... както и обратното - слабата игра да прецака добрия замисъл... Е, Сонгюл "напълни" екрана.
Много ще се радвам , ако украсим темата със снимки и мнения и за това й участие.

# 13
  • Мнения: 20
Да върна Сонгюл, Айча и нас, в едни незабравими мигове...



Много ми липсва усещането, което ми подариха - те и  "Перла"!

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 10:02 от pkaneva

# 14
  • Мнения: 20
Сред красивите актриси -  Инджи и Бахар от "Перла"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт