Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - четвърта част

  • 20 051
  • 740
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 712




  Party Time Времето минава, а ние все лежим,
но знаем, че до заветния край ще издържим!
Коремчета растат и бебчета потупват,
а ние все ги мислим "Как ли те се чувстват?".
Но милите душички са златни и добрички,
страховете на майките си те ще пренебрегнат,
до девети месец вътре ще стоят, без да се напрегнат...
Ще слушкат и ще ритат, ще растат,
за да могат живи и здрави накрая да се родят!
А ние ще стискаме и дружно ще броим,
но едно е ясно - до заветния край ще издържим!!!   Party Time





Тук има ред и всеки да спазва своя! Не се разрешава никакво изпреварване!   Naughty




preggo С пожелание всички лежащи бременни коремчета да бъдат спокойни, бъдещите майки да бъдат търпеливи и всички бебчета да кротуват на топличко и да си дочакат термина!   ylinfant




newsm18  Ето ни и нас:  newsm18


zaza838 - Успя!  newsm30
krasi
maiak
dune - термин 05.08.2011г. stork-boy 
keral - термин 03.09.2011г.  stork-boy
Koketka_majoretka - термин 05.09.2011г.  stork-boy     
Q-T - термин 05.09.2011г.  stork-girl
slavka70 - термин 11.09.2011г.  stork-girl
Nadelina - термин 12.09.2011г.  stork-girl
val to
ivana8444
diana val4eva - термин 26.09.2011г.  stork-boy   
Hariela - термин 03.10.2011г.  stork-girl
svetl@ - термин 10.10.2011г.  stork-girl
ники756 - термин 19.10.2011г.  stork-boy
Mama2011 - термин 26.10.2011г.  stork-girl
motoneti - термин 12.11.2011г.  stork-boy
alex2011 - термин 17.11.2011г.  stork-boy stork-boy
Miilla - термин 01.12.2011г.  stork-boy
silvergreen - термин 20.12.2011г.  stork-boy
Vagabond
mimikaplan - термин 08.01.2012г.




Нашето албумче:


Потребител: lejanki
Парола: попитай Hariela


Нашите предишни теми:


# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 712

Тъй като ме изненадахте и нямах много време да реагирам, не съм променяла нищо в новата тема, само смених цветовете и картинките, за да ни е все пак малко по-цветно и разнообразно.  Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Я да видим кой е първи   newsm68 

Добро утро момичета  Hug

Хариелка, благодарим за новата темичка  newsm51 - реагира много бързо  Grinning. Нека я напълним само с хубави емоции и чудесни новини.

Аз пак се оцъклих в 4 сутринта, като си помислих, че има хлебарка в стаята голям страх ме затресе не съм спала до 6. Сега съм сумнамбул. След малко пак лягам.

 Hug за всички.

# 3
  • Мнения: 644
Пльооооос  Laughing

Хари, супер е темата  Hug Много морска  Hug

Тъкмо щях да питам дали тази нощ всички са спали и гледам Светлето е гонила несъществуващи хлебарки по нощите  Laughing

Мото, продължавам да стискам палци  Praynig

Краси, дано и при вас всичко е наред  Praynig

Аз тая нощ уж спах, обаче сънувах, че раждам. Но за всичко е виновен мъжът ми - снощи, след като ме стегна една контракция, беше така мил да ме успокои, че това е нищо, да съм си представила какво ще е ако раждам 19 часа  #Crazy В резултат на което сънувах как се мъча 19 часа и накрая док се смили над мен и извадиха малчун с цезарово. И сега като се сетя - направо настръхвам.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 729
Вие вече сте се разписали Simple Smile) браво Simple Smile)

Хари, мерси за новата темичка  Hug

аз ще си копна поста от другата тема тук Simple Smile

Палчета за Мото     Hug

Мими - предният път ми правиха по спешност серклаж в 21 - но мехурът беше пролабирал и в крайна сметка спукан, след една седмица изгубихме бебчо.    Сега ми го направиха в 14.  И двата пъти с пълна упойка.

# 5
  • Мнения: 509
Здравейте, малки и големи:)
Хари, много е хубаво в новата темичка Peace
Тази нощ ставах поне 3 пъти до тоалетна, а съм в 17 седмица още, после гледах някакво турско филмче Мечтатели, и после дребния си искаше млякото...
Кокетка, аз много често сънувам, че раждам, не знам дали е на хубаво, и предната нощ пак, никой нищо не ми е казвал.
Дребния се сърди, хайде до скоро, мили момичета Sunglasses

# 6
  • Варна
  • Мнения: 741
Цоп и аз в новата темичка!  Grinning

Хари, благодарности за светкавичната реакция и новата тема!   bouquet Страхотна си!  Hug

Светлинка, снощи ти ли беше  наред да не спиш? Хайде да си починеш хубаво днес  Hug

Кокетка,  Hug  Мило, ще имаш прекрасно и леко раждане - това е новата ни мантра (след тази за шийките и водите  Wink  ) А и вече напредваме и е нормално да почваме със сънищата.  Hug

Мото, стискам палци за прегледа. Да се върнеш с прекрасни новини и добро настроение!  Hug

Забравих да ви се похваля вчера, че ми излязоха резултатите от стерилната урина и няма баблюги.  newsm68  Утре следобед със Светлето сме на преглед при лекаря, на който сме се спряли за раждането и ще има доклад.  Grinning

# 7
  • Мнения: 453
Здравейте мами! Сега видях, че снощния ми пост изобщо не е бил публикуван  Sad. Нета ми нещо е отврат.
Алексче, много се радвам за хубавите новини и ми стана много мило докато четях какво си изпитвала вчера на прегледа. А бактериите с какво ще ги лекувате.
QT, количката не е като тази на Кокетка, но пак е с помпащи гуми  Simple Smile и е страхотна.
Кокетка, нали съня е на подсъзнателна основа, така че от тук нататък май само това ще сънуваме.
Хариелка, благодарим ти за новата тема  Hug Само да ти се оплача, че не мога да кача снимки в албумчето, няколко пъти пробвах и все грешка ми излиза  Sad

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Не можах да заспя, ще го оставя за довечера  Wink
Като стана въпрос за сънищата, миналата бременност, колкото повече наближаваше термина, толкова по странни сънища сънувах. Най-често, че раждам някакво животинче, котка или куче. А един път, че си раждам моето кученце /имах шпиц/ с коса на бебе  Crazy  Засега най-странния ми сън беше пък /споделяла съм го с Q-T/, че ще имаме гости, но мъжът ми и свекъра искат да направят пълнен заек, да ама зайчетата не стигнаха и решиха да напълнят сиамската ни котка с ориз и дреболийки и да я пъхнат във фурната Crazy, толкова бях потресена като се събудих - представете си.
А тази нощ сънувах, че едната ми сливица е колкото топка за тенис и  че  съм хипер въшлива, ама въшки да видите бррррр ужас. Кой ли знае как ще забогатеем  Whistling

Q-T  мило, радвам се за резултите  Heart Eyes, ама да се радвам и да не се радвам аз от началото си знам, че всичко ще е ок  Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 729
Видях  Мото е писала в другата тема.  Радвам се, че положението се крепи и се моля шишко да си остане на мястото колко се може по- дълго, поне една тройка да завърти отпред на седмиците  Praynig Hug

Q-T   - браво, че няма бабалюги.  При Георгиев ли щеше да раждаш?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 741
Светлинка, напомни ми за съня с пълненото коте и ми стана много смешно. Знам, че тогава хич не ти беше до смях , ама всъщност е доста смешен съня ти!  Hug Hug Hug

Мила, веднага ни разконспирира Wink  Да, при Георгиев смятам да раждам.

# 11
  • Мнения: 453
Q-T, много се радвам, че няма гадинки около теб  Simple Smile. Абе вчера май споменахте за някакъв  турски сериал за някакъв султан, бихте ли споделили кой е тоя сериял, че да убивам и аз малко време.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Keral, ето линка за Великолепния век - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=59012 - на Q-T сериалчето.
и моето сериалче Езел http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=48484
Ако не желаете да се регистрирате мога да ви дам моето име и парола за този сайт.

# 13
  • Мнения: 43
да се запиша и аз.
при мен пак притеснения, вчера бях на ЖК и лекарката вика че водите били на долна граница и трябва да отида на 3Д, едвам дочаках сутринта и тичах в св.лазар, че живея съвсем близо. гледа ме шефа-николов и каза че всичко е ок, водите си били нормални - само малко намалени, но това се променяло непрекъснато. иначе шийката няма скъсяване и така.
какво ще кажете за раждане в св.лазар. видя ми се страхотна болница.
поздрави на всички, някой има ли новини от краси, какво ли става с нея.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 741
Keral, в този линк може и без регистрация да гледаш Великолепният Век
http://www.dailymotion.com/video/xgi3to_yyyyyyyyyyyyy-yyy-1-yy-y … yyyyyy_shortfilms

Мерси за отговора за количката   bouquet- и тя изглежда много  хубава и стабилна. Поне сега знам. че има варианти.

Общи условия

Активация на акаунт