Професионални серии за коса - тема 46

  • 61 282
  • 762
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Професионални серии за коса - тема 46
Добре дошли! Hug   bouquet  
Вместо запис: Споделете топ 3 на любимите си серии за коса




Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Терапиите за коса. Има ли такива?
Шампоаните
За блясъка на косата

Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване

Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Колагенова терапия на Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue - продукти
Терапия на Милк Шейк - продукти и стъпки
За Alfaparf Milano Midollo di Bamboo
Къдравата коса
За боите Majiblond
Деминерализиращи терапии
 
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар





Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance(протеинова)

Kerastase Nutritive(подхранваща)

Серия Fiberceutic или Ботокс за коса(укрепваща, уплътняваща серия)

Протеин ApHogee

Копринa CHI Silk Infision

Philip Kingsley - Еlasticizer(изглаждаща, омекотяваща маска)

Макадамия(подхранваща, дълбоко възстановяваща)

Мароканойл

Lakme - L2(хидратиращ, подхранващ)

Milkshake - продукти и протеинова терапия

Alfaparf Milano - Midollo di Bamboo(протеинова)

Schwarzkopf Bonacure - Колагенова терапия





Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45




Последна редакция: вт, 08 яну 2013, 22:34 от Мун

# 1
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мерси за темата!   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 158
Вместо "записа", сериозно се замислям дали да не си купя една терапевтична преса  Thinking
Някой много доволен с осезаеми резултати има ли да сподели марка?  Flutter

# 3
  • Мнения: 812
Благодаря за новата тема   bouquet
Аз ползвам терапевтичната преса на Дава и съм доволна от нея,една от наи-смислените ми покупки  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 70
И аз се замислях преди време за пресата, но се разколебах...
Загрявам със сешоара.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Аз не съм от най-вещите в темата,но със сигурност Джойко хидратиращата и Архитекта на Керастаз са ми в топ 3  Peace

# 6
  • Мнения: 372
Благодаря за темата!


Този топ 3 нямахме ли го вече?    newsm78

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 45
Някой поръчвал ли е комплекта на Макадамия: http://zlatnaribka.com/podarychen-komplekt-makadamiq-498-4064.html#.UObJf29FWAg и дали е доволен?

Каква е разликата между тези три масла, освен, че второто е мляко: http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Mythic-Oil-125ml , http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Mythic-Oil-Milk-125ml и http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Mythic-Oil-Rich-Oil-125ml ?

# 8
  • Мнения: 155
Контеса, голямо благодаря  Hug

Доколкото разбирам от теб, ти си ползваш Керастаз нон-стоп или това ти е първото ползване на тази серия. Или ползваш тази серия постоянно, вече няколко пъти? Wink

Между другото, аз май след като свърша Олео релакса, ще си взема тази зелената серия на Керастаз, да я пробвам Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 158
Контеса, голямо благодаря  Hug

Доколкото разбирам от теб, ти си ползваш Керастаз нон-стоп или това ти е първото ползване на тази серия. Или ползваш тази серия постоянно, вече няколко пъти? Wink

Между другото, аз май след като свърша Олео релакса, ще си взема тази зелената серия на Керастаз, да я пробвам Simple Smile

Ползвам я стабилно от около 3 месеца. /без малко/
Преди това редувах ЛП с Редкен.
От Керастаз обаче усещам и виждам резултат  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 236
  bouquet засега Макадамия,благодарение на Вас.
От месец поне обмислям покупка на терапевтична преса. Скоро си купих ваучер за арганова терапия, описанието беше че се вкарва маслото с терапевтична преса. Пресата беше напълно обикновена,като първите преси на Бейбилис /тефлонови мисля/ обвита с фолио, най-обикновено домакинско алуминиево фолио. Та какво мислите за този "метод"?

# 11
  • Мнения: 155
Контеса, голямо благодаря  Hug

Доколкото разбирам от теб, ти си ползваш Керастаз нон-стоп или това ти е първото ползване на тази серия. Или ползваш тази серия постоянно, вече няколко пъти? Wink

Между другото, аз май след като свърша Олео релакса, ще си взема тази зелената серия на Керастаз, да я пробвам Simple Smile

Ползвам я стабилно от около 3 месеца. /без малко/
Преди това редувах ЛП с Редкен.
От Керастаз обаче усещам и виждам резултат  Peace

А Редкен как е? По-добре ли е според теб от ЛП. Аз лично съм ползвала 2 шампоана на ЛП - Лис Ултим и Абсолют рипеър, от нито един не съм доволна. От маските също не съм очарована. Чудех се дали да ги заменя с Редкен или Керастаз, но ми похвалиха мн Олео релакс и реших да пробвам, не съжелявам  Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 155
  bouquet
С моя скромен опит, за сега :
1. Макадамия
2. Орофлуидо

# 13
  • София
  • Мнения: 43


Този топ 3 нямахме ли го вече?    newsm78
И аз имам такива спомени  Peace

Mwpo правя си такъв тип арганова терапия и съм мнооого доволна, но пресата си изглежда нормално, няма домакинско фолио, ето тази е

# 14
  • Мнения: 155
Относно топ 3. Нямам челна тройка. Имам само един фаворит и това е Керастаз Олео релакс. Както споменах по-горе, ползвала съм 2 серии на Лореал. Доволна съм и от маслото на Макадамия.

Имам обаче едно питане относно аргановото масло Цитирам: "Употреба: На влажна или суха коса , нанесете 1 до 2 изпомпвания според дължината и гъстотата на косата. Разпределете равномерно по дължината.
Изсушете със сешоар и/или преса за по-добри резултати."

Доколкото разбирам при нагряване се постигат максимални резултати с това масло така ли? Аз първо си го поръчах, вече е при мен и чак сега го разгадавам  Mr. Green Blush

Общи условия

Активация на акаунт