Мързеливи красавици - 18

  • 25 973
  • 757
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ОСЕМНАДЕСЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, коетo го издигa вече на пиедестал.



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Хайде, лейзи лейдиЗ, вие сте!



Ето и предишните теми:

# 1
  • Мнения: 213
Ха. !! Party Честито за нова тема и благодарско на Tyra  bouquet.

Аз си ви чета по диагонал, че имам изпит в събота и пак седнах да чета 3-4 дни преди изпита ( а имах 2 месеца)... Да, спокойно може да ме сложите в графа "най-голяма мърда" Tired...

Сега смятам да сложа една маска за коса от масла и да сядам да  smile3529....

П.с. да ви се оплача:  От известно време насам реших , че трябва да използвам крем за околоочен контур и сериозно съм се заела да ровя тук/там за инфо кой е добър/кой не. Та вчера бях в любимия ни на всички ДМ и ей така от любопитство грабнах едно кремче на Балеа за околочен контур. Е, вечерта както винаги почистих лицето и си викам: "Хайде сега да си сложа от новото кремче"... #CrazyМале още докато го сложих почна да ми пари и щипе ...ужас ooooh!....Слагайки го ..даваше вид на хидратиращо кремче от тези , които попиват бързо- да, ама не!! ooooh!  Не само че едвам не попи, ами и имаше ефекта на "кир"...абе общо взето веднага го изтрих и замина в коша.. Naughty

Знам си аз че не мога да очаквам кой знае какво от кремче за 5-6лв. (макар че не винаги е така) Naughty, но все си мисля, че не трябваше да ми пари толкова. Е, продължавам в търсенето на околоочно кремче Tired... Някой ако знае нещо хубаво хидратиращо нека пише Peace

# 2
  • Мнения: 169
 Привет
 Тайра мерси  за новата тема   bouquet


П.с. да ви се оплача:  От известно време насам реших , че трябва да използвам крем за околоочен контур и сериозно съм се заела да ровя тук/там за инфо кой е добър/кой не. Та вчера бях в любимия ни на всички ДМ и ей така от любопитство грабнах едно кремче на Балеа за околочен контур. Е, вечерта както винаги почистих лицето и си викам: "Хайде сега да си сложа от новото кремче"... #CrazyМале още докато го сложих почна да ми пари и щипе ...ужас ooooh!....Слагайки го ..даваше вид на хидратиращо кремче от тези , които попиват бързо- да, ама не!! ooooh!  Не само че едвам не попи, ами и имаше ефекта на "кир"...абе общо взето веднага го изтрих и замина в коша.. Naughty

Знам си аз че не мога да очаквам кой знае какво от кремче за 5-6лв. (макар че не винаги е така) Naughty, но все си мисля, че не трябваше да ми пари толкова. Е, продължавам в търсенето на околоочно кремче Tired... Някой ако знае нещо хубаво хидратиращо нека пише Peace
Лятото имах аз една такава одисея със същата марка но маска за лице - точно за една годишнина се подготвяхме, и аз натокана ще си метна една маска на лицето да ме освежи , леле станах червена и ми щипеше Ужассссс. Все едно съм си изгорила лицето , добре че след измиването маназах обилно с хидратантен крем на Нивеа и до вечерта нямаше и помен  .
 Балеа  Stop никога повече.

# 3
  • Мнения: 4
Eй ме на  и мен  Mr. Green Тайра,   bouquet
 Добрюутро!


Леле, Семора, ужас! Аз тея Балеа за лицето нещата не се престрашавам да взимам. Най-много вазелина.. Ужас! В предната тема момичетата бяха препоръчвали Виши и Гарниер (рол-он за околочния контур) Simple Smile

Да отчета, че любимият снощи се прибра, извини се и ме заведе на "романтична" вечеря в Макдоналдс (той е върл противник на това ядене, така че в общи линии се брои за невероятен жест). След това ме гушка и каза, че много се бил изплашил, когато се събудил през нощта и видял, че ме няма в леглото (май трябва да практикувам по-често упражнението "спане на дивана"  Mr. Green ). Така, че може и да има Свети Валентин за него  Mr. Green

Междувременно ще се отдам на мързел днес  - няма да готвя, няма да чистя, нищо няма да правя. Оставям за утре всичко разкрасително. Днес върху блога ще се съсредоточа и новите си придобивки  Flutter
Иии ще се наслаждавам на кафе и филмчета, а за по-вдъхновен ден ви представям Чанинг  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

# 4
  • Мнения: 540
Благодаря за новата тема, Тайра!  Hug

И благодаря за пожеланията, момичета   bouquet досега за рожден ден не бях получавала толкова много цветя, много съм радостна!  Heart Eyes

Лейди Брин, честита кухня!!! Леле от кога мечтая и аз за това  Crazy много съм се променила откак се задомих, преди само обувки ми бяха в главата, а сега мечтая за нова фурна от сума ти време    Laughing

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 768
запис-мапис.
днес ще ходя до 'Елитис ", имам нужда от крем за лце, боя за коса, може и нещо друго да награбя попътьом.
околоочен крем в момента ползвам този http://parfumi-kozmetika.com/product-314.html

# 6
  • Мнения: 596
Tyra благодарско за темата  Hug Както винаги е страхотна

Такаа... сега да кажа. Получих си тийзъра, ама нещо ме гложди от вътре, че може да е менте. Някоя от вас купувала ли си е тийзър от Енцо? Не че нещо ми изглежда зле, ами цената ме притеснява. Доста голяма е разликата в официалния сайт и в този на Енцо  newsm78

Да кажа и колко съм доволна от млечната маска на МШ  Heart Eyes Сложих я след шампоана, постоя 4,5 минутки, после без да изплаквам сложих обикновен балсам за коса отгоре, постоя още 4,5 минутки и изплакнах. След това доволна доза Митик Ойл и сешоар и кръгла четка. Уау, така не си бях виждала косата никога - като перушинка Crazy

Лицето си го ексфолирах в банята с моя бъркоч (тоалетни трици и масло не помня от какво), след това измиващия гел на Билка, който аааадски много ми хареса! После извън банята мицеларната на Биодерма и бадемово масло за финиш дет' се вика  Laughing Доволна много!

Мисля да си пусна окосмението на краката и да го дръпна с кола маска следващия път, пък да видим дали ще изтрая  Rolling Eyes

Лейди Брин, много хубава придобивка, да ти е честита, да правиш много вкусотии в нея. Много обичам чисти, подредени и красиви кухни. Нещо като фетиш са ми  Blush

Бери похвали се с придобивките де  Crossing Arms
п.п. а ти беше казала... Е искам я и аз тази ружова палитра на Нейкид, така и не разбрах къде да я намеря...

# 7
  • Мнения: 4
Придобивките са точно ружовата палитра Нейкид -
Следи beautybay.com - ако е свършила, 100% ще я заредят пак  Peace Оттам излиза най-гот да взимаш някакви нещица на UrbanDecay и често правят промоцийки Simple Smile
Другата е Аммо палитрата, а днес очаквам и една тъмна палитра на Sleek, която закупих за 9 евро, та се чудя дали е оригинална, ама ще го видим Simple Smile)))

# 8
  • Мнения: 0
Добро утро, наздраве с кафенцето,

Радвам се на новата темичка и да се разпиша. Като обсъждаме околоочни, аз чакам един корейски от охлюви на Elyshacoy, вече почти месец. А моето момиченце вижте какво видео ми показа за околоочен
 https://www.youtube.com/watch?v=fLUlEcZHWk4
със смес от масло от вечерна иглика и витамин Е изглежда ми много примамливо и изкушаващо, особено коментарите, смятам да пробвам. Вие какво мислите?
Темата започва с положителни емоции -
Woman Berry - значи на 14 фервуари се очертава романтично, а, особено след сдобряване! Пък и новите придобивки - много са хубави!
Лейди Брин да ти е честита новата кухня, много е приятно всичко да ти е новичко и подреденко. Аз моята кухня - мечта си я изоставих, нова новеничка в България и не успях да и се нарадвам, ама нищо като се върнем някога ще си ме чака.
Отивам да се трудя след малко, приятен ден на всички красавици !

# 9
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро, момичета!

На Мравчето - честит рожден ден на патерици! И да си много здрава и истински щастлива!   bouquet Hug

Аз да се похваля - изпитът от вчета е взет и то с прекрасна оценка  , така че снощи отпразнувахме с колегите до сутринта и сега ми е едно замаено и заспало, ама то не се очертава и да правя кой знае какво - само съм на маникюр и педикюр следобяд и после събирам багажа за романтичния ни дълъг уикенд с любимия  Grinning

Бери, честито за палитрите  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 94
Добро утро и от мен!  Hug
Нищо интересно от моята ваканция. Реших, че е време да си погледна здравето, та  направих едни бързи изследвания, гинеколог, останаха дерматолог и зъболекар. Засега всичко е в нормите и съм здрава.  Party
Направих голяма простотия - онзи ден си взех лентичка, за да оскубя мустака. Взех такава, каквато взимам всеки път, обаче не знам какво се случи и в момента съм със зверската рана над горната устна, която кърви и сълзи. Rolling Eyes Успокоявам се, че в петък съм на дерматолог, та поне ще съчетая нещата.
Тайра, благодаря за темата. Видях ти въпроса от предната тема - нещата с любовта се развиват прекрасно. Толкова е красиво всичко, което ми се случва в момента, че даже не мога да повярвам. Blush
Хубав ден!  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 12:34 от Ulenceto

# 11
  • Мнения: 596
Толкова е красиво всичко, което ми се случва в момента, че даже не мога да повярвам. Blush


Ехх, че хубаво  smile3531


***
Марийче, лек и безавариен любовен уикенд! Да се върнеш с много положителни емоции за разказване  Hug

# 12
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Дзаааак  newsm03 smile3525

Мерибери (може ли така  Blush) супер е сдобряването, браво на човека Simple Smile

Смятам да си купя няколко масла да ползвам вместо нощен крем, но не зная какви да са. Чудя се между бадемово и такова от гроздови семки, понеже кожата ми е смесена  Rolling Eyes
Ще взема и рициново и стимулант за коса, че съм пуснала едни вежди да растат на воля, козметичката ми е в отпуска до понеделник и ще има бая материал  Mr. Green Има обаче едно-две местенца, където са ми малко кът косъмчетата, та да видим Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4
Шайни, разбира се, че може  Hug
И аз се радвам, че сдобрихме, въпреки че мислех, че доста време ще ме държи. Ама ме погледна с тея неговите тъжни зелени очи и веднага ми мина  Flutter
Ох,  Юленце, все така да се чувстваш! Наслаждавай се максимално  Heart Eyes
Мария, браво за изпита   bouquet и много весело да си изкарате с много положителни емоциии  Hug
Беки, тези охлювни кремове са много вървежни. Доста положителни неща чета! Като пристигне и го тестваш да дадеш мнение, че им се чудя и аз. А през това време ще пробвам идеята от клипчето. Само да намеря вечерна иглика  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 033
Здравейте момичета, отдавна не съм се появявала, ама още ме държи и противния вирус, и сесийното мъчение... И за да не е гол запис:  Mr. Green


Поздрави на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт