The Vampire Diaries & The Originals - Наесен с двойна доза вампири - тема 39

  • 38 250
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 786
The Vampire Diaries



Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Кат Греъм, Кандис Акола, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Зак Роуриг, Тори ДеВито и Грейс Фипс

В бурния четвърти сезон на Дневниците на Вампира светът на Мистик Фолс се обръща с краката нагоре, когато красивата и състрадателна Елена Гилбърт се изправя пред най-големия си кошмар - живот като вампир. Докато Елена се бори да контролира своите нови сили и огромната жажда за кръв,  удивителната новина  за съществуването на лек срещу вампиризъм достига до Деймън и Стефан Салваторе, двамата братя вампири, които я обичат. Търсенето на лека води братята, заедно с Джеръми, братът на Елена и нейните приятелки Бони и Карълайн до ужасяващ сблъсък с древния и безсмъртен Сайлъс, който е бил затворен заедно с лека цели 2000 години. Но Елена не е единственият вампир, който копнее да бъде отново човек, а въпросът кой ще вземе лека получи отговор в експлозивния финал на 4 сезон, заедно с моменти на неочаквана радост, неизразима мъка и едно признание за истинска  любов.  В пети сезон, героите се отправят към колежа, един новоизлекуван вампир ще се опитва да оцелее  като човек, а една шокираща тайна на семейство Салваторе ще бъде разкрита.

The Originals 


Джоузеф Морган, Даниел Гилийс, Клеър Холт, Фийби Тонкин, Чарлз Майкъл Дейвис, Даниела Пинеда, Даниел Кембъл, Лиа Пайпс


Семейството е сила. Преди хиляда години Древното семейство вампири се заклели да останат заедно, винаги и завинаги.  Изминали са векове и семейната връзка е скъсана. Време, трагедии и жажда за власт разкъсват Древното семейство. Когато Клаус Майкълсън, оригиналният древен хибрид узнава тайнствена новина, че вещици   във Френския квартал на Ню Орлиънс, свърталище на свръхестествени същества,  организират заговор срещу него, той заминава, за се опита да сплоти семейството си отново.  Въпросите на Клаус го отвеждат до среща с неговото бившо протеже  Марсел, харизматичен вампир, който има абсолютен контрол над хората и свръхестествените обитатели  на Ню Орлиънс.  Решен да  помогне на брат си да получи изкупление Илайжда последва  Клаус  и скоро научава, че върколакът  Хейли също е дошла във Френския квартал в търсене на  отговори за произхода си и е попаднала в ръцете на  могъщата вещица Софи. Напрежението  между свръхестествените общности в града нараства, докато Марсел командва своите отдадени последователи чрез правила и абсолютна власт.  Мисълта да отговаря пред своето  протеже е немислима за Клаус и той  дава обет да вземе обратно онова, което някога му е принадлежало- властта, градът и семейството.  Докато чакат да разберат дали сестра им Ребека ще напусне Мистик Фолс и ще се присъедини към тях, Клаус и Илайджа сформират нелек съюз с вещиците, за да може властта отново да е в ръцете на Древните.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Линк за сваляне на епизодите

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2



Фен-групата на сериала във Facebook

Тема в бг-мама за обсъждане на всички видове свръхестествени хубавини:
Вълци, вампири, ловци



ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!





# 1
  • Мнения: 2 786
Посрещам ви директно с интервю с ненормалния Гилийс http://series.twifun-bg.com/?p=13319 малко спойлери от Клеър http://series.twifun-bg.com/?p=13330 нови промо снимки от сезои 2 и 3 http://series.twifun-bg.com/?p=13323  и снимащата се в момента сесия на Древните, от която тв-то се скъса да инстаграми - http://www.facebook.com/media/set/?set=a.526962984007564.1073742 … 995756&type=3

В първи пост е подменено описанието на Дневниците с това за сезон 5 и е добавено това на Древните. Сложих ги и в заглавието, защото така или иначе ще ги говорим тук, рано е за обща тема Simple Smile

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 74


Мерси, Йо!   bouquet

Гласувах за:

+Бони умря
+Мат и Ребека
+Завърналите се мъртви

# 3
  • Мнения: 2
   Йо   bouquet
 Гласувах за:
 Елена избра Дейман
 Керълайн и Клаус - (особено те  Heart Eyes)
 и Завърналите се мъртви щеше ми се да гласувам и за Мат и Ребека.

 

# 4
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Йо   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 74
Мерси, Йо Simple Smile
Не ми стигнаха опциите за гласуване. Гласувах за: Деймън и Елена Simple Smile; Катрин и Мат и Ребека.

# 6
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Гласувах за двете К

# 7
  • UK
  • Мнения: 4 308
Че Катрин стана човек. Особено много ми хареса как Елена и дрънна ченето, за да сдъвче ампулата, и звука от стъкларията после в устата и.  Grinning
После гласувах за Бона и завърналия се един от тях, дето пак си замина, тъй и тъй имам право на още опции, да няма празно.

# 8
  • Мнения: 33 399
Гласувах за Делена, Кларълайн и завръщането на Джер  Peace
Всъщност се радвах за всички изброени, но като нямаше повече опции Mr. Green Joy

Не ми хареса интервюто с Даниел. Даже ме подразни с отговора си на въпроса свързан с любовния интерес на Клаус. Как Кларълайн станали заради зрителите, на кой му пукало  Sick ooooh!

# 9
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мерси за темата, гласувах за Делена и че Бонка умря  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 6 219
тук, тук!

Чудна тема, Мокка!


гласувах за Клаус (естествено), за Ребека и Мат и послената опция "нищо".  

# 11
  • Мнения: 2 786
Човекът е искрен, а и той с всичко се шегува Simple Smile

# 12
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
И аз гласувах за Делена и че Катрин стана човек.

# 13
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Страхотна тема mokka   bouquet
Гласувах за :
1. Клаус и Керълайн
2. Бони умря  Grinning
3. Завърналите се мъртви, искаше ми се Рик да остане  Crossing Arms

# 14
  • UK
  • Мнения: 600
  bouquet  bouquet  bouquet

Гласувах за
ДЕЛЕНА
Бона хвърли топа
и
Катрин се очовечи!
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт