The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Сезонът на промените! (Тема 40)

  • 55 872
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 783
The Vampire Diaries



Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Кат Греъм, Кандис Акола, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Зак Роуриг, Грейс Фипс

В бурния четвърти сезон на Дневниците на Вампира светът на Мистик Фолс се обръща с краката нагоре, когато красивата и състрадателна Елена Гилбърт се изправя пред най-големия си кошмар - живот като вампир. Докато Елена се бори да контролира своите нови сили и огромната жажда за кръв,  удивителната новина  за съществуването на лек срещу вампиризъм достига до Деймън и Стефан Салваторе, двамата братя вампири, които я обичат. Търсенето на лека води братята, заедно с Джеръми, братът на Елена и нейните приятелки Бони и Карълайн до ужасяващ сблъсък с древния и безсмъртен Сайлъс, който е бил затворен заедно с лека цели 2000 години. Но Елена не е единственият вампир, който копнее да бъде отново човек, а въпросът кой ще вземе лека получи отговор в експлозивния финал на 4 сезон, заедно с моменти на неочаквана радост, неизразима мъка и едно признание за истинска  любов.  В пети сезон, героите се отправят към колежа, един новоизлекуван вампир ще се опитва да оцелее  като човек, а една шокираща тайна на семейство Салваторе ще бъде разкрита.

Трейлър на сезон 5



Темата ни за "Древните"

Фен-страницата на сериала във Facebook

Тема в бг-мама за обсъждане на всички видове свръхестествени хубавини:
Вълци, вампири, ловци



ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък. Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина, в петък серията се обсъжда с бели букви, за да не се разваля изненадата за тези, които чакат субтитрите. В събота серията се обсъжда свободно, независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!




Скрит текст:
Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13,Тема 14 ,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,тема 19 Тема 20  Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 topic=690065.0#quickreply]Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, [http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=717111.0]Тема 38[/url], [http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=720428.0]Тема 39[/url]

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

Последна редакция: пн, 07 окт 2013, 15:56 от mokka

# 1
  • Мнения: 2 783
Знаете процедурата - вместо запис, предлагате анкета Simple Smile

# 2
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Идея за анкета - кой от героите първи ще убие някой в този сезон, като може би трябва да изключим Сайлъс от анкетата, при него може би ще се случва всяка серия. Мислих си и за анкета Кой ще спаси Стефан?

# 3
  • Мнения: 1 828
И аз си мислех като Ройс за анкета "Кой ще спаси Стефан?"  Rolling Eyes

# 4
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Защо Сайлъс гони Катрин?

# 5
  • София
  • Мнения: 6 219
Тук, тук!
Мокка, жмуц!

Кой ще спаси Стефан?

Сайлъс има ли намерение да умре преди края на сезона?

Кой ще убие Сайлъс?

# 6
  • Мнения: 2 783
Гутоу, имаше мнозинство за този въпрос.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 581
отговор - не искам да го спасяват, така ми харесва повече. Mr. Green

# 8
  • UK
  • Мнения: 600
Елена за съжаление! (и ще си е препратка отново към триъгълника) Sick

# 9
  • Мнения: 2
Аз заложих на Деймън или Катрин .. Мерси за темата   bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 61
Всички - с дружни усилия...
Тъй мисля  newsm78
Аз си го искам Стефан ... може и аз да се включа,ако има нужда ... Laughing

# 12
  • Мнения: 1 938
Кой ще спаси Стефан?
Елена Crazy

# 13
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Благодаря за новата тема   bouquet
И аз отговарям,че най-вероятно Елена и Деймън ще го спасят  Peace

# 14
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз залагам на отговор Елена или всички заедно, макар че и Катрин ми минава през ума.

Общи условия

Активация на акаунт