За тези, които четат любовни романи №16

  • 62 253
  • 766
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 690
Ще успея ли да съм първа  Mr. Green
    bouquet За темата !

# 2
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 364
Хайде аз втора  Simple Smile  bouquet

# 3
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Ще чакам отзиви за "Уязвим" на Тамара Уебър.
Благодарности за новата тема   bouquet.

# 4
  • Мнения: 4 690
YanaDG, страхотен аватар, много си пролетна !

Разглеждах и попаднах на Сега и завинаги на Джудит Макнот, чела съм я, убедена съм, но нищо не си спомням, което е нехарактерно за мен  Thinking Мисля да я препрочета, но може ли съвсем бегло, без навлизане в подробности, да ми каже някой за какво става дума, защото анотацията нищо не ми говори.

# 5
  • Мнения: 5 645
YanaDG, страхотен аватар, много си пролетна !

Разглеждах и попаднах на Сега и завинаги на Джудит Макнот, чела съм я, убедена съм, но нищо не си спомням, което е нехарактерно за мен  Thinking Мисля да я препрочета, но може ли съвсем бегло, без навлизане в подробности, да ми каже някой за какво става дума, защото анотацията нищо не ми говори.

Хубава е книгата. Разказвам накратко, защото съм я чела преди доста време.
Скрит текст:
Тя дойде от Америка със сестра си, защото е останала сирак, но баба й взе само сестра й. И така се озова в ролята на бедната роднина при чичото на Джейсън, който всъщност му е баща. В Америка е имала кандидат, в когото мисли, че е влюбена. Той пък е закоравял циник, защото жена му му е изневерявала и го е напуснала заедно с детето, но са загинали. А бащата на Джейсън е бил влюбен в майката на Виктория, но нейната майка (и баба на В. е възпрепятствала брака им). Джейсън му е незаконен син и той го е оставил при роднини да го гледат, които са се отнасяли лошо с него. Та въпросния баща на Дж. ги манипулира да се оженят и те го правят, но той мисли, че тя не го иска, защото още обича предишния си годеник. След сватбата имат доста недоразумения, част от които им помага да изгладят приятелят на Дж. - капитан Майк Фаръл. Mr. Green
После нещата се оправят, но се появява бившият годеник на Виктория, тя разбира как ти е изиграл бащата на Дж., но не вярва, че Дж. не е знаел за плана. Напуска къщата и за да заблуди иконома, който бащата на Дж. изпрати след нея, стана така, че помислиха, че се е удавила и Дж. много страдаше от това. В крайна сметка всичко се нареди и дори бащата на Дж. и бабата на Виктория се сдобриха.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 236
  bouquet за темата
Аз чета една поредица на Н.Робъртс, Ключът на светлината/смелостта...интересна е.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
Честита Пролет, момичета!   bouquet
Любим за мен сезон!  Heart Eyes




Кати, много точен преразказ, когато си я чела преди доста време.  smile3501

# 8
  • София
  • Мнения: 4 142
Благодаря за темата   bouquet
Аз започнах вчера "Моята любима годеница" в началото съм още и за сега ми харесва!

# 9
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 784
Честита пролет, дами!!!!!
Чета " Красивите"....... ииии ту реша,че ги харесвам.....и нещо ме подразни. Rolling Eyes....
Благодаря за темата  bouquet

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Господи нямате стигане момичета...имам чувството, че се движа в слонски тръст а вие препускате като млади зайчета Mr. Green Mr. Green
Аз пак с болно у нас...вече ми писна тази зима...разказа ми играта Twisted Evil
Сега чета "Тлееща жарава" На Хедър Греъм...

# 11
  • Мнения: 387
Благодаря за темата   bouquet Следя ви с голям интерес. Броят на книгите нараства, а аз се тътря на 4та книга на Кросфайър, накрая съм де. И като стана дума за книгата, имате ли инфо кога ще излезе 5та (дано и да е последната  Mr. Green). След нея смятам да започна "С дъх на канела".  Peace

# 12
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема  Hug  bouquet

Толкова книги съм добавила за четене и все нови и нови добавям  Grinning

А като се върна назад и видя кои съм добавила понякога се чудя защо съм ги добавила  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 645
Честита Пролет, момичета!   bouquet
Любим за мен сезон!  Heart Eyes
Скрит текст:


Кати, много точен преразказ, когато си я чела преди доста време.  smile3501
Честита пролет и от мен! Аз също харесвам този сезон, носи надежда и възраждане.

Благодаря! Макнот ми е една от любимите авторки, а тази поредица (Последствия) съответно ми е любимата от нея и съм ги чела няколко пъти. Simple Smile

# 14
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 364
MNML 彡, до няколко месеца би трябвало да излезе  Simple Smile очертава се да е през 2015, и аз я чакам с нетърпение, искам да разбера какво ще стане с Ева и Гидиън, много се проточи  Laughing
"С дъх на канела" страхотен роман, но тъжен, но той Спаркс, все такива пише..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт