"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 39

  • 19 835
  • 756
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 690
Здравейте,
Тони, благодаря ти за темата !!!  bouquet
и аз мисля че ако не продължи с "облечената" фотосесия, ще разочарова почитателите си от мъжки пол hahaha...
от друга страна ми изглежда малко тъжна и уморена...вярно че доста поработи напоследък...полага и се почивка на усамотено и екзотично място hahaha hahaha

# 2
  • Мнения: 8 533
не разбирам нещо newsm78 newsm78

новината че са задържали химена и вико за шофиране с превишена скорост...нали хименита каза че било лъжа

тогава какво е това Grinning


и тоя педерас,моля ти се...излязал да се разправя ... hahaha hahaha нищо чудно с тоя педал да са я арестували hahaha...друго си е ..когато наистина има мъжка фигура за респект..поне нашите катаджии правят разликата,не знам за мексиканските hahaha hahaha

# 3
  • Мнения: 8 533
Здравейте,

и аз мисля че ако не продължи с "облечената" фотосесия, ще разочарова почитателите си от мъжки пол hahaha...
от друга страна ми изглежда малко тъжна и уморена...вярно че доста поработи напоследък...полага и се почивка на усамотено и екзотично място hahaha hahaha


даа...много даже ще разочарова...аз помислих,че ще се пусне цялата на части Joy Joy като пъзел да ни е hahaha hahaha но няма все още Sad

по тази логика и аз съм тъжен и уморен,но почивка нямааа...какво остава и за екзотика..е или поне е далече още....така че и тя да работи,но виж секс и трябва hahaha той може и междудругото не е задължително да е в почивка hahaha ...

# 4
  • Мнения: 9 540
не разбирам нещо newsm78 newsm78

новината че са задържали химена и вико за шофиране с превишена скорост...нали хименита каза че било лъжа

тогава какво е това Grinning


Доколкото разбрах не са ги задържали, май само акт са му написали на "господина"...  Joy hahaha Joy

Още малко снимки от Ню Йорк  Peace

















# 5
  • Мнения: 8 533
не разбирам нещо newsm78 newsm78

новината че са задържали химена и вико за шофиране с превишена скорост...нали хименита каза че било лъжа

тогава какво е това Grinning


Доколкото разбрах не са ги задържали, май само акт са му написали на "господина"...  Joy hahaha Joy

eee аз,се шегувах hahaha hahaha не съм имал впредвид..че са ги вкарали в участъка hahaha а че са ги задържали на пътя hahaha за другото трябва да проявиш някакъв вид...голямо неуважение към служителите на реда hahaha hahaha или да си се напил брутално Mr. Green
то и в статията това само си пишеше..за акта...за превишена скорост..но химена защо каза че е фалшиво не знам..тя е малко като лъжливото овчарче hahaha hahaha

но то само на тоя като му видиш блузката на цветя...ии...как да не го глобиш Mr. Green Mr. Green аз да бях катаджия..само за това щях акт да му напиша hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 9 540
но то само на тоя като му видиш блузката на цветя...ии...как да не го глобиш Mr. Green Mr. Green аз да бях катаджия..само за това щях акт да му напиша hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Joy Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 2 690
почивката най добре се съчетава със секс, Peace  ако е и на екзотично  място, ако е и с любим човек hahaha.....ооо моного" акота" станаха. hahaha...тука нищо не се знае....
аз не разбрах, че е отрекла за арестуването Thinking..

# 8
  • Мнения: 8 533

аз не разбрах, че е отрекла за арестуването Thinking..

така отговори на няколко страници официални които публикуваха новината
Ximena Navarrete ‏@ximenaNR Jun 4
@Telemundo Jajajaja 😂 oigan no me inventen cosas por fa ... Eso jamás pasó ...
. 😮
Ximena Navarrete ‏@ximenaNR Jun 4
@Planeta947 Jajajajajaja ! Jamás pasó eso amigos .... No inventen 😂👎

Ximena Navarrete ‏@ximenaNR Jun 4

@VenueMagazine_ false

кво пък толкова hahaha hahaha кой не са го хващали тук там hahaha hahaha тя този имидж пази....но то по фаталното друго hahaha hahaha ...

# 9
  • Мнения: 2 690
явно, не и се ще да влиза в криминалната хроника hahaha....иначе не е кой знае какво нарушение, особено в малките часове.
мисля, че имиджа би и пострадал повече като се има впредвид с кого е била по това време hahahaнали..

# 10
  • Мнения: 8 533

мисля, че имиджа би и пострадал повече като се има впредвид с кого е била по това време hahahaнали..
че то накъде повече... hahaha тя все залепена за този гримьор..сякаш дори ежедневния грим сама не може да си го направи hahaha hahaha

то поне пък да я бяха хванали с някой симпатяга hahaha hahaha в друго нарушение hahaha има едно ..нарича се секс в кола на публично място hahaha много як адреналин..но са ми казвали че,по наказетелния кодекс,се прекрават няколко дни на топло hahaha hahaha ето затова можеха да я вкарат  hahaha но за бързо шофиране..и с педал...не могат да я бутнат hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 8 533
и в този ред на мисли...се сетих,че докато нашите коли имат по три педала hahaha hahaha в тази на химена ..винаги има минимум по 4 Joy Joy

# 12
  • Мнения: 5 069
Привет!

Тонски мерси за темата Wink

провокативната снимка на химена със сигурност е част от фотосесия...която може би ще видим по късно hahaha но тя загатва,да привлече интереса hahaha hahaha

оу виж ти,да не повярваш hahaha химена не само денем,ами и нощем не се отделя от феята си hahaha hahaha голяма изненада....

и в този ред на мисли...се сетих,че докато нашите коли имат по три педала hahaha hahaha в тази на химена ..винаги има минимум по 4 Joy Joy
пак ако са само 4 hahaha hahaha по бива...повече да не станат hahaha hahaha

# 13
  • Мнения: 2 690
това с педалите в колата е готино hahaha....благодарение на нашия многообразен език hahaha....
и все пак си е изцепка...да хванат красиво и известно момиче, посред нощ с обратен та дори и фризьор hahaha....и като гледам с каква прическа е hahaha

# 14
  • Мнения: 8 533
това с педалите в колата е готино hahaha....благодарение на нашия многообразен език hahaha....

нали..нашия красив и многоцветен български език е недостижим hahaha hahaha от тази гледна точка много се радвам,че го говоря hahaha hahaha

е..тя през деня все с такива...че е и по нощите не е сензация...свикнали сме..тя нали в една стая остава нощем с тоя hahaha и се показва...не е за сефте..но че си е излагация...излагация си е hahaha тя обаче няма научаване hahaha ...

Общи условия

Активация на акаунт