С какво ви дразнят свекървите- 57

  • 55 875
  • 754
  •   1
Отговори
# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Ще използвам чистото поле на темата да честитя от сърце подаръка на Кали! Да ви е живо и здраво чудото!

# 2
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Чудна картинка отново, браво, Тарталета  bouquet

# 3
  • Мнения: X
От мен запис, придружен с една голяма тояга за "мъжа" на Заяц. Лигльо безподобен!

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Връщам се да го чета тоя "лигльо", че ви изтървах отвсякъде в предната тема.

Пп- прочетох  ooooh! Зайче, добре си се изнесла. Но не говори за него като за "мъжа ми/ приятеля ми", а като за бившия. Независимо от това чия е вината, общото ви бъдеще какво би било? Иди си- ела ми, на когото както му изнася?!
Цялата твоя история ми е малко сюрреалистична.

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 12:33 от Тарталета

# 5
  • Някъде там
  • Мнения: 16 066
Запис че ви изпуснах.Кали да ти е жива и здрава принцесата. bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Абе, искам да попитам защо жените сме известни като "слабия пол" след като изнасяме толкова на гърба си? Как не чух за една майка дето си е вирила краката да прави деца /без извинение за израза/ и после да реши, че не се е наживяла и да изхвърли мъжа си с все детето на улицата или да го натири при неговите родители? Не казвам, че няма и такива ама сигурно трябва с лупа да ги търси човек. Що за силен пол са тези "мъже"?! Сега, да не скачат потребителките дето си имат мъже на място, има и такива дето са мъже с главно М, за щастие.

# 7
  • Мнения: 2 837
Заяц, не разбрах съвсем какво се е случило. Но мило момиче, не оставяй нещата така. Кажи на родителите си какво става, от мълчанието ти няма полза.  И говори с мъжа си. Сега. Важно е.

# 8
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Честита рожба на Кали  bouquet Да е жива и здрава!
Заяц,много ми става мъчно като чета подобни постове. И твоя муньо мамин като моя.Хич ли не го жегна малко поне това говедо,че няма да сте под един покрив? Обажда ли се поне?
Бившия ми като се изнасях само повтаряше,че така било най-добре за всички ни.След 2 месеца  вече ревеше с крокодилски сълзи да се връщам,но беше изпуснал влака още като си стягах куфарите.Там мама не играеше,свекърите бяха в чужбина и хал хабер си нямаха.Всичкото ако си беше изцяло негово.
Сегашния е мамин,ама не може да диша ако не съм си вкъщи.4 пъти съм била с децата в болница за по няколко дни и го хващаше депресията.И пред раздяла бяхме,но предпочете семейството пред сръдните на маминка.
И моя уж не я понася и все мрънка против нея,ама продължава да общува с нея.Питам го защо?-имал изгода от нея  newsm78
Ти си прецени заслужава ли си твоя мъж,или по-точно заслужава ли ви?

# 9
  • Мнения: X
И моя уж не я понася и все мрънка против нея,ама продължава да общува с нея.Питам го защо?-имал изгода от нея  newsm78
Човек, който има подобно отношение към родител е отвратителен. Не понася майка си, но общува с нея, защото има изгода от нея. Къде е мястото за повръщане? Sick

# 10
  • Мнения: 3 228
Записвам се и аз. Ситуацията със Заяц е много гадна, но тя трябва да намери сили да запази спокойствие, защото чака бебе. Останалото ще го мисли после Hug

# 11
  • Winterfell
  • Мнения: 590
И моя уж не я понася и все мрънка против нея,ама продължава да общува с нея.Питам го защо?-имал изгода от нея  newsm78
Човек, който има подобно отношение към родител е отвратителен. Не понася майка си, но общува с нея, защото има изгода от нея. Къде е мястото за повръщане? Sick
И тя пък един родител...заслужава си го от всякъде.Тя така си го е " възпитала" ,сега си сърба.Изобщо,нейната представа за живота е,че ако не дава пари или не прави подаръци,няма да я уважават(или да и зачитат поне малко мнението,че точно тия неща уважение не пораждат ).Щом са си намерили благото - тя да си мисли,че е голямата работа,а той да дере- ми хубаво,не ми пука.Мен не ме засяга.

# 12
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Съвсем ви изтървах. Изписали сте две теми за нула време Simple Smile

Кали, честито бебче ! Да ти е жива и здрава дъщерята !

# 13
  • Мнения: 2 099
Заяц,включвай се от време на време.Родителите ти ще ти помогнат ли с бебето?В смисъл да можеш да се доизучиш и да имаш стабилни доходи с или без евентуален баща на бебе насреща.Много е важно това да знаеш!Да имаш хляб в ръцете и да не се съобразяваш със сульо и пульо.Няма да ти казвам колко години съм драпала и чела по нощите,ама сега не ми е никакъв проблем-добре платена съм,работата е специфична и има голям недостиг на кадри.Учи задължително,не се оставяй по течението!

# 14
  • Мнения: 2 927
Човек, който има подобно отношение към родител е отвратителен. Не понася майка си, но общува с нея, защото има изгода от нея. Къде е мястото за повръщане? Sick
     Хубаво е съпругите да не забравят, че крушата не ражда сливи  Wink и изключенията идват да потвърдят правилото. Отвратително отношение към родител.

Общи условия

Активация на акаунт