GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 77 095
  • 729
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 6 705
 bouquet момичета.

На мен най-интересна ми е сюжетната линия на Аря.Там какво ли ще се случи Grinning

# 2
  • Мнения: 1 498
На мен Санса и Сив Червей - Мисандей са ми най-интересни Simple Smile Дано първия епизод е силно начало.

# 3
  • София
  • Мнения: 27 179
 bouquet за темата

Кате,
Аря щели по-малко да я дават този сезон, което ми е голяма мъка. Има да показват още от обучението и, а иначе аз се надявам да се върне във Вестерос и да потегли към Вала търсейки Джон, като преди това ми се иска да се срещне с Нимерия.

# 4
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
тук да не изпусна нещо  Joy

# 5
  • Мнения: 1 469
Залагам един златен дракон, че Джейми ще се върне в първи епизод. Даже може така да почне епизода Simple Smile 

# 6
  • Мнения: 460
Благодаря за новата юбилейна тема,дано ни донесе освен нов сезон (и по малко глупости от онези двамата  #Cussing out) и дългоочакваните Ветрове (после пък ще мрънкаме за надеждата,дано доживее Мартин да ги допише  Praynigbouquet

# 7
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
 bouquet

# 8
  • Мнения: 1 937
И аз скачам при вас. bouquet Нямам търпение вече. Crazy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Запис! baloni

В трейлъра гледах Джайм на фона на Тирелска войска , да не са свършили Ланистърската?!?!

# 10
# 11
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен Санса и Сив Червей - Мисандей са ми най-интересни Simple Smile Дано първия епизод е силно начало.
Те пък защо Thinking?
Малко остана до новия сезон, в очакване и аз Party

# 12
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Благодаря за темата !

# 13
  • Мнения: 1 460
Запис! baloni

В трейлъра гледах Джайм на фона на Тирелска войска , да не са свършили Ланистърската?!?!

Нормално,двама Тирели са насилствено държани в септата.
Друго е странно.В книгата по-голямата част от войската на Ланистър е в Речните земи,другата част тръгна пак натам с Джайм.Силите на Тирел пък са насочени при обсадата на Бурен край (ако не се лъжа).Съответно няма достатъчно войски в столицата,които да помогнат на Церсей и Мардж срещу врабците.В сериала обаче няма такова нещо - войските на двата големи дома не са ангажирани с нищо и явно трябваше да чакат Джайм,за да реагират.Тъпо.

# 14
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Запис и от мен.
С нетърпение очаквам новият сезон bowuu.

Общи условия

Активация на акаунт