"София - Ден и Нощ" - 16

  • 72 655
  • 718
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Риалити сериал, излъчван от  вторник до петък по Нова ТВ от 22:00 ч.


# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за новата тема! bouquet Чудя се дали днес пак няма да пропуснат епизода, заради "Vip Brother"...

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 1 445
Благодаря за темата

# 4
  • Мнения: 2 089
 bouquet
Алеле, кога извъртяхме 15 теми?! Shocked

Много им е хубава тази снимка от концерта на Нова. Grinning
Коки си е съвсем нормален и много по-симпатичен извън екранния си образ. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 719
Запис в новата тема!

Честно Коко взе да ми се вижда умен в сравнение с Теда и най-вече Лиляна. Sick

# 6
  • София
  • Мнения: 718
Лиляна е егати егоистката,то Симона няма такива претенции за бала си.Върха беше като обиди онзи човек с цигулката,че бил просяк.А Теда как си въртеше дебелия г**з вчера,все едно е на циганска сватба. Crazy

# 7
  • Мнения: 13 547
На мен ми се струва, че сватбата между Боби и Лили  започва да става "мираж" т.е. няма да има.

# 8
  • DE
  • Мнения: 9 068
Леле, те били звезди на Нова тези "актьори" като гледам заглавната снимка  ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 089
Леле, те били звезди на Нова тези "актьори" като гледам заглавната снимка  ooooh!
Че как, по реакцията на публиката отсъдих, че даже са най-големите звезди на Нова. Simple Smile

Боби и Софи май ще отглеждат детето на Димо.

# 10
  • Мнения: 5 820
   Теодора е една голяма кифла. Снощи как въртеше това дупе и си кълчеше тези крака. Направо потрес. Според вас Теодора ще започне ли да харесва Найден?

   Явно се вижда, че няма да има сватба между Боби и Лили. Лили чу това, което й трябваше. Сега Боби трябва наистина да благодари на Коки, че е свършил нещо полезно най-накрая и го отърва от тази психопатка Лили.

   Димо не ми харесва. Той не може да бъде мъж само на една жена. Софи ще бъде отново разочарована от поредния мъж. Само да не се окаже, след като се раздели с Димо, че бебето вече е на път.

# 11
  • Мнения: 248
Записвам се Simple Smile

Теодора беше много смешна, докато танцуваше... И как мята тая коса, ужас...
Лиляна още на репликата за продаване на мотора щях да я изпратя по живо по здраво , я с шут, я с шамар....

# 12
  • Мнения: X
Тази седмица не съм гледала, но като ви чета, не съм изпуснала много...

# 13
  • Мнения: X
Да взема да се впиша в темата.

Данчо къде е?

# 14
  • Мнения: 5 820
Да взема да се впиша в темата.

Данчо къде е?

   Ааа точно това щях да попитам. Дани в Лондон ли замина, че липсва напоследък?

Общи условия

Активация на акаунт