Домакини-23/зимна с топло кафе

  • 41 693
  • 743
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Пу първа, Морена благодаря!
Няма функция на някой да пуска темата, само помоли модератор да заключи старата. Ще се върна да ви дочета

# 2
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Тук, за да не ви изпусна. Моренка, благодаря ти за темичката... Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 841
Пу, трета съм! Благодаря, Морена!   bouquet

# 4
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Дзак.Минахме през банята и сега зяпам ББ.Чакам и Хфактор.

# 5
  • Мнения: 2
Морена благодаря за темата.Дано да ни е на късмет.И като казах късмет,в събота пак съм на изпит,и пак ще ви помоля за стискане на палци...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря за новата тема!  bouquet

# 7
  • Мнения: X
Морена, благодаря за темата. Добре си се сетила   bouquet
Ние тъкмо се върнахме от съседската сбирка. Шели беше поканила и другите две къщи до нас съседи за да се запознаем. Изкарахме си супер, 5 момиченца си играха ,а едно 2 месечно момченце не ми излезе от ръцете  Heart Eyes
Другата сряда пак ,но вече у нас ще се видим , много топли хора. Hug
Весел ден на вас, при нас прехвърча снежец и трябва да вадя лопатата  Crazy
 

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 9 857
Морена, благодаря за темата!

Контеса, значи това със съседските гостита не е само по филмите...звучи ми много мило и приятно!

Аз съм само с децата, мъжа ми е в командировка, чудя се какво да правя , децата заспаха и ще си взема една книжка и айде в леглото и аз.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 704
Хоп-троп, тук съм. Моренка,   bouquet
Може ли някоя от вас да ми каже, защо толкова бавно ми се отварят страниците и пада едно чакане и ми къса нервите...Трябва ли да се обадя на Виваком и да им кажа или аз трябва нещо да направя.  newsm78 Да знаете, че няколко пъти го рестартирах, търсих му повреди из разни системи, ами ..не. Благодаря!

# 11
  • Мнения: 11 566
Тук съм! Мерси за темичката!
Жива и здрава да е маман, платила ми е телефона. Мухльото днес пазарува за малкия храни и в касовата бележка се мъдри една чаена свещ. Не е за мен. Преди се мъдреха презервативи.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 857
Марче, твърде вероятно е от доставчика ти.

Дарилче, ма той ти показва бележките ли? Извинявай, че питам....

# 13
  • Мнения: 5 997
И аз съм тук Simple Smile
Morena благодаря за новата теме   bouquet

Тъкмо сложих децата да спят и си похапвам кисело мляко със сушени плодове, нещо много ми се яде вечер пред лягане и то все сладко търся .

# 14
  • Мнения: 644
Здрасти и в тази тема!
На мм му се прецака колата.Не се знае колко дни няма да работи.Сега тъкмо  ме пита дали да вземал кола под наем или да почивал .Знаеше отговора и ми се смее.
Нещо взе да ми е всичко на обратно,че не ми харесва.
Хапнахме с Емо и сега си лежим.
Той си играе на играта ,аз гледам филми по тв.
Контеса браво.Аз като завали ако има начин носа няма да си покажа.А ти при тея градуси щом почистваш снега.

Общи условия

Активация на акаунт