Звездни компромати -228 част

  • 48 537
  • 712
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 31 173
Благодаря за новата тема.  bouquet

Венета Райкова във фейса:
Цитат
Според класация на "Хеликон" най- продаваните книги за 2014 г са : 1. "50 нюанса сиво", 2. "Любов", 3. "Изневяра"!! Радвам се, че и аз ги прочетох миналата година и сега си ги извадих от библиотеката, май ще се отдам отново на 50 - те нюанса и чаша горещо кафе

Венче, 2- ри път сериозно ли? Досега не съм чувала някой да е толкова глуповат, че да повтори тази книга? Забрави ли я или я смяташ за връх наистина?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз благодаря   bouquet
Снимката с папата и Джили е жестока!

# 3
  • Мнения: 3 677
    Папата и Анджи биха били чудесна двойка  Grinning  
  Много се надявам Шайло, все пак някога да се превърне в момиче, много красиво момиче ще бъде.
Що за глупост, сега собственото ми съобщение ми излиза като "ново" съобщение в темата.  Crazy

# 4
  • Мнения: 2 453
Анджелина и Брад били признали, че вече били женени преди сватбената им церемония във Франция.

# 5
  • Мнения: 5 892
Благодаря за темата.
Теди ми е  хем грозновата в лице, хем симпатична като държание и интервюта. Не се навира навсякъде, не я тресе звездоманията.
Мисля си колко е неспараведлив животът- някои се раждат красиви и много тъпи, а други грозновати, но чаровни и харизматични... Peace newsm78

# 6
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Лейтън Мийстър

# 7
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Елизабет Тейлър

Одри Хепбърн

Туиги

Бьорк

Кристи Търлингтън

Ще помоля само ако някой друг тръгне да пуска тема следващият път, да предупреждава, че не ми се хаби време напразно, а и да не се налага после да моля модератор да трие   bouquet

# 8
  • Мнения: 17 546
Кац в новата тема!  bouquet

Парис Хилтън
Жизел Бюндхен
Джеси Меткалф Heart Eyes
Рита Ора

Последна редакция: пт, 09 яну 2015, 22:57 от Бижy

# 9
  • Мнения: 2 453
Много ми е красива К. Търлингтън, като кошута е.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Цопвам се и аз в новата тема. Кой е толкова повреден, че да направи Бийбър рекламно лице на..........на каквото и да било. Всеки път като му видя малката нагла физиономийка, си представям как го нашамаросвам

# 11
# 12
  • Мнения: 2 453
Госпожицата е съпругата на Джон Леджънд.

# 13
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Няма проблем, Алетеа, модераторите да му мислят Hug

И аз много харесвам Кристи. А като тийнейджърка ми се струваше, че е най-грозна от топмоделите Embarassed

# 14
  • Мнения: 3 677
   Дж.Бийбър изглежда чудесно, хлапаците го имитират, хлапачките припадат, който и да го е избрал разбира от продажби.

Общи условия

Активация на акаунт