Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 232

  • 68 956
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 659
Рина, Hug



Поздравления за новата, както винаги разкошна тема! Hug bouquet

# 2
  • Мнения: 9 993
Здравейте и тук!  Hug



Ринка  Hug Благодаря за новата тема!  newsm51
Хубаво е когато имаш под ръка две теми, и трябва да пуснеш снимка на едно дете, което се радва на снега!  Laughing



Тате ни е пусна снимка..."С гордост ви представям...снега!"  Laughing
https://www.instagram.com/p/BO9UvCEAffn/?taken-by=aosonursaylak

Хубав ден на всички!  Hug

# 3
  • Мнения: 5 726
 Здравейте Hug

Ринка HugБлагодаря за новата тема

И тук Честит празник на всички празнуващи.

                 
Цитат
#Tubabüyüküstün & #kıvançtatlıtuğ are invited by #kenanimrzalıoğlu to participate to the The march of the martyrs the 9th of January

Кенан Имирзиоглу, приглашает Киванча и Тубу, на акцию "Марш мучеников" которая состоится 9 января. Кроме них, также приглашены другие известные деятели искусства и спорта.#kivancTuba #CesurSuhan


Даването отваря врата за получаването. Имаш толкова много възможности да се раздаваш всеки ден.

Давай хубави думи. Давай усмивка. Давай похвали и обич. Прави комплименти. Можеш да си любезен към другите шофьори на пътя. Можеш да се усмихнеш на пазача на паркинга. Можеш да поздравиш топло продавачката на вестници или момчето, което ти прави кафе в кафенето. Можеш да пуснеш непознат човек да мине пред теб в асансьора и да му предложиш любезно да натиснеш копчето и за неговия етаж. Ако някой изпусне нещо, можеш да се наведеш да го вдигнеш вместо него. Можеш да прегърнеш сърдечно хората които обичаш. И можеш да покажеш подкрепата и одобрението си на всеки.

Има толкова много възможности да даваш и по този начин да отвориш вратата, за да може доброто да се върне при теб!

# 4
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет и от мен на нов терен!  Hug

Ринка  Hug благодаря!  bouquet



А пък една новина  Wink ме накара и да се самоцитирам от старата тема - как отразих аз снимките на децата от днес.  Wink ( с втората само, да не натоварвам повече поста си)

Цитат
И мама не е пропуснала да ни покаже радостта на момичетата!  Hug



https://www.instagram.com/p/BO9Ylfoh5Mt/

За 4 мин. от как я е пуснала има 4000 лайквания и 120 коментара!  ooooh! ooooh! ooooh!

Линка  bouquet

И мама пуска от същият момент, та...  Wink заедно са цялата фамилия  Simple Smile


Та... ето това имам предвид -

Цитат
Hürriyet сделал заметку, о том что сегодня Туба Бюйюкюстюн и Онур Сайлак, вместе с детьми наслаждались выпавшим снегом.



Е, значи и те са забелязали, че семейството е цяло.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 41 680
Привет! Laughing

Ринка Hug,благодаря за новата красива тема!





Нов клип-Cesur Sühan 😍Ümid-Bora"Nikah masası"


https://youtu.be/FkYGmCDrxNc

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 17:10 от Zlatina3

# 6
  • Мнения: 5 726
Привет Hug

             
   Екип, който работи по сценария.

# 7
  • Мнения: 9 993
И ние се оплакваме от студа...
Я вижте какво става по света
Цитат
Север России — это когда градусник кончился...
Ямало-ненецкий автономный округ


Бърррр!  Joy Joy Joy
Оказва се, че последната снимка е от сета на 7 епизод. Феновете са хванали края...





Снимка от гледането на първи епизод. Мъжът е същия от последната снимка. предполагат, че е стилиста


# 8
  • Мнения: 4 224
Здравейте в новата ни къщичка Запленени дружки


РинкаБлагодаря ти за красивото уютно местенце, където ще споделяме всичко относно нашата любимка Peace
Докато се наканя да пиша и вие вече сте "скокнали" в нея

На хубав ден влизаме в нея - празника на Св.Йоан Кръстител Peace

Злати  bouquet, Вичи  bouquet, Цвети  bouquet Да са ви живи и здрави именниците и да ви даряват само с положителни емоции Peace Мерси за почерпките Heart Eyes

По случай празника Туба и Онур са ни зарадвали с прекрасни снимки на радващите се на снега сладурани. Ама не можаха ли и Топрачето да я снимат отпред. newsm03





Тате ни е пусна снимка..."С гордост ви представям...снега!"  Laughing
https://www.instagram.com/p/BO9UvCEAffn/?taken-by=aosonursaylak



И мама не е пропуснала да ни покаже радостта на момичетата!  Hug



https://www.instagram.com/p/BO9Ylfoh5Mt/

За 4 мин. от как я е пуснала има 4000 лайквания и 120 коментара!  ooooh! ooooh! ooooh!

Вече лайковете са 48,815 за 6 ч Peace
Както ние, така и таблоидите вече са забелязали, че СС са били заедно Peace

Привет Hug

            
   Екип, който работи по сценария.
Вичи Hug донесла си нова снимка зад кадър
Вече е установено от кога е Whistling /за феновете няма нищо скрито-покрито Flutter/

touri ‏@tourilef  33m33 minutes ago
#cesurvegüzel #cesurveguzel #tubabüyüküstün #sühankörludağ #tubabuyukustun #set
From episode 7


Появила се е и нова снимка  от партито на ДК  Peace


Линка  Hug толкова добре те разбирам за излизането навън в този студ.
Скрит текст:
Трябваше да отида съвсем наблизо до блока ми за да купя пръст за цветя за тревата на Грейси и да купя нещо от магазина до нас. Повече време се обличах и обувах отколкото времето,за което свърших  тези дейности  Mr. Green

Баги Peace, Цвети Peace и аз се изненадах от тези резултати за тези птици #Crazy Но сигурно е така

Надин Hug да стискаме палци на Гришо за финала Praynig

Шо Hug, Рали Hug, Сабинка  Hug успяли сте да наминете преди мен днес Flutter

Ако не сте чели най-краткия хороскоп за зодиите - ето сега имате тази възможност  Party

http://webstage.bg/horoskopi/3761-misli-postoyanno-govori-obayat … kop-na-sveta.html

И една заснежена Сюхан Peace



ПП.Линка Hug аз не се оплаквам. Едно време зимите си бяха студени и продължителни с много сняг. Просто в последните няколко години зимата не беше истинска. Иначе се дублираме малко, ама няма да редактирам Naughty

ПП2 Тази снимка виждалили сме я newsm78 аз не си я спомням Peace

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 19:24 от kanti

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 690
Цоп!  Hug

Ринка,  Hug благодаря за новата тема!  newsm51




Линка Hug ме похвалила в старата тема!  Crazy Hug  Joy Благодаря! Днес музата ми определено е в кухнята; след атраксиона на снега, направи рязък завой от лед към огън  Joy Пък на нея й провървяло и с комшия, и с кафе!  Shocked  Hug  Joy





KantiHug това Туба ли е?  newsm78 Каква е пухкавелка!  #Silly

И все се отплесвам, ама сега ще се допълня - големи сладурани са момичетата на Туба и Онур! Да са им живи и здрави!  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 19:59 от shoppич

# 10
  • Мнения: 6 546


-О, има нова тема?
-Да, но е само за мен. Cry(Да благодарят на Рина.) Laughing Тенкю за новата тема - да я изпишем с удоволствие и за много предстоящи именни и рождени дни. bouquet

  След снежния атракшън на Шо:



и може би Шо в кухненски атракшън:



Скрит текст:
Ако може да поясни по-подробно, как отпред, как отзад...на пътеките, моля Mr. Green



канти,

Скрит текст:

Лека от мен! Hug

# 11
  • Мнения: 4 224
Шо Hug да, това е Туба още като много млада. Тогава е участвала в реклама за булченски рокли. Ето още няколко снимки от тогава Peace







Саби Hug тя годината ще си покаже дали е на петела или лисицата Flutter

Това за зодиите знете ли го? Слагам го с едно  Wink /да не вземе някоя да се обиди Heart Eyes/. Но според мен има доста истина в написаното Peace

# 12
  • Мнения: 9 993
Като стана въпрос за зодии, ето най-точния хороскоп за тази година  Mr. Green
Скрит текст:


И мода - евтина жълта поличка... В руския форум са възмутени! Mr. Green



И фенско творчество



Хубава вечер!  Hug

# 13
  • Мнения: 2 195
И аз да се разпиша в новата тема Laughing
Рина, добре заварила  bouquet bouquet bouquet

На хубав ден я започваме, с нови снимки на госпожиците в снега и на мама от сета  Grinning  Да си я изпишем с много настроение Praynig
Аз днес привърших с коледните празници - посрещнах Коледата и по стар стил, а снегът и студът допълниха зимното тайнство.

Канти, припомнила си ни сватбената фотосесия на Туба от 2005. Даже си открих и 2 снимки, които  нямам в колекцията Hug И от мене още една - напомня ми на пухкавия сняг навън. И на друг му е напомнила, та е лепнал снежинка Wink
И цялата снимка. От корица ли е newsm78




Цитат
#Tubabüyüküstün & #kıvançtatlıtuğ are invited by #kenanimrzalıoğlu to participate to the The march of the martyrs the 9th of January

Кенан Имирзиоглу, приглашает Киванча и Тубу, на акцию "Марш мучеников" которая состоится 9 января. Кроме них, также приглашены другие известные деятели искусства и спорта.#kivancTuba #CesurSuhan

Линка питаше в старата тема за повода за поканата на Кенан. Вичи я е цитирала в новата.
С марша на мъчениците се чества победата на отоманската армия над войските на Антантата край Галиполи.
Скрит текст:
Галиполска операция
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Информация
Период   25 април 1915 – 9 януари 1916
Място   полуостров Галиполи
Резултат   победа на Османската империя
Жертви: 218000-251000

Галиполската операция или още Дарданелска операция, битка при Галиполи или битка при Чанаккале (на английски: Gallipoli Campaign, Turkish: Çanakkale Savaşı) е изключително важно сражение през Първата световна война между силите на Антантата и Османската империя, протекло на полуостров Галиполи (Gelibolu в съвременна Турция) в Османската империя между 25 април 1915 и 9 януари 1916 г. Полуостровът образува северния бряг на пролива Дарданели, морски път към Руската империя, една от участничките в Антантата по време на войната. Великобритания и Франция започват атака по море с намерението да завладеят пролива, последвана от десант на полуострова, с крайна цел завладяване на османската столица Константинопол (днес Истанбул). Атаката по море е отблъсната и след осеммесечни боеве с много жертви и от двете страни операцията е прекратена и десантните войски са евакуирани в Египет.

Тази победа на турската армия е една от най-големите по време на войната и в Турция се разглежда като преломен момент в националната история: последен подвиг в защита на отечеството при разпадането на Османската империя. Той дава начало на Турската война за независимост и обявяването на република осем години по-късно под водачеството на Мустафа Кемал Ататюрк, който се проявява като командир в боевете на Галиполи. В тази операция Ататюрк е отправил прословутото си обръщение към войниците си: "Аз не ви заповядвам да се биете, заповядвам ви да умрете. Докато умираме, други войници и командири ще заемат местата ни"

Често кампанията се асоциира с формирането на национално самосъзнание в Австралия и Нова Зеландия, чиито войски вземат участие в десанта и датата 25 април, известна там като „Anzac Day“, е най-значителното честване и отдаване на почит на военните жертви и ветераните от двете страни, надминаващо по значение Деня на примирието.

Памет
Всяка година на 25 април хиляди хора от най-различни националности почитат паметта на загиналите при Галиполи. Макар силите на Антантата да са включвали британци, ирландци, французи, индийци, гуркхи и канадци, Галиполи се свързва изключително с австралийците и новозеландците.

Турция отбелязва събитието под друго име – Войната за Чанаккале, и на друга дата – 18 март. Това е денят, в която османската армия отблъсква морското настъпление на съюзниците при Дарданелите и спира придвижването им към Истанбул[5].

Гробищата на Галлиполи не приличат на военните гробища в Европа. След подписването на примирието пристига специална комисия на съюзниците, която решава загиналите да бъдат погребани там, където са паднали. Затова са организирани множество гробища, някои с по сто гроба, други с хиляди и те са навсякъде, където е имало боеве.

И цялата информация от уикипедията: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0% … D1%86%D0%B8%D1%8F
Скоро нямаше ли сериал за битката при Чанаккале newsm78 Ръсел Кроул не снима ли филм newsm78

Интересно защо КИ кани - в организационния комитет ли е и защо точно тази година newsm78 И само Туба и Къвънч ли newsm78 В марша само ГГ герои ли ще участват newsm78 Досега не е ставало въпрос за подобни покани в темата, а може и да съм пропуснала Thinking
Мирише ми на пропаганда.

Да ви пожелая топла и спокойна нощ, и една хубава неделя Hug  На трудещите се в неделя - да нямаме тръстика Praynig

 

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 01:30 от Bagi

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
           Привет по късни доби, Запленени дружки! Hug

    Честита 2017 година на всички! Нека да е мирна, здрава и плодородна! Peace

    Цоп и аз в новата къщичка! Ринка,  Hug благодаря ти!


                     

        Явявам се със закъснение, но започнах годината в леглото. Като сабинка и мен ме повали грип. Добре, че само на първи лежах.

    Искам да благодаря на Вичи,  Hug Баги,  Hug Рали  Hug  и Канти, Hug  за пожеланията им за именния ми ден! Благодаря ви!
     На патерица да честитя на Данчето и всички Ивановци! Живи и здрави да са!


     Баги, Hug
         
           
    Лина,  Hug  и аз имам такова предчувствие
 
Цитат
Между другото, убедена съм, че КИ ще е следващия партньор на Туба... Peace



 
    Канти,  Hug
 
Цитат
Както ние, така и таблоидите вече са забелязали, че СС са били заедно Peace
    Да са живи, здрави и щастливи СС!

        Ние си оставаме в очакване на следващия епизод от ДК!

               
 
                       

                                                    Лека нощ! Hug

       

Общи условия

Активация на акаунт