С какво ви дразнят свекървите- 55

  • 40 370
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 13 683
Дано това да е темата, в която Кали ще се похвали със здраво бебенце!
Дано, ама надали Simple Smile Цял месец за една тема, това май никога не е било.
Но нека да е за други свекърви, че Калината вече ни омръзна, и на Кали омръзна, а на горката свекърва й изгоряха ушите от нас Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 409
Цитат
И като цяло, свекървата винаги е виновна. Защото така е най-лесно.

Трещи, в темата за свекървите, кой да е виновен. Ако има тема "С какво ме дразни снахата", там нещата ще са наобратно.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 292
Хоп в новата тема, да ви кажа нещо прясно от свеки Simple Smile
 Хвана ме за слушател и започна нейните си клюки как еди кой си бил много ларж човек, но се оженил за една скръндза и се развалил, станал и той скръндза. В следствие, на което заключва: Аз затова им казвам на моте синове- Няма да слушате жените си!  Laughing Най- забавното е, че хич не се усети, че на мен го казва!

# 4
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Цитат
...просто да спре да плюе по жената. Адски грозно е, особено, защото гоправи и под форма на майтап или "незлобливо".
Цитат
Спира само като няма агитка иначе е супер активна.
 Последно сега да пиша или да не пиша? Разрешаваш ли ми? И може ли от време на време да спя, да върша други неща или трябва да съм на линия по всяко време, за да отговарям на измислици, които никога не съм писала?
 ooooh! Уиш, защо го направи, Уиииииш... (Шегувам се, сега да не се разсърдиш и ти...  bouquet)

Давиз, радвам се за бързата развръзка. По принцип не е хубаво това, което се е случило, но пък значително опростява нещата и вашата с мъжа ти дилема отпада...  bouquet
Kali и на теб пожелавам същото.Макар че аз не се самозалъгвам че той ще спре до тук.Ще продължи да измисля начини и да настоява нищо че ние сме взели решение.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Макар че аз не се самозалъгвам че той ще спре до тук.Ще продължи да измисля начини и да настоява нищо че ние сме взели решение.
Като нямате пряк контакт, да си настоява колкото и пред когото иска... Теб вече какво те засяга...  Hug

# 6
  • Мнения: 3 058
Деска, то има такава тема за снахите. Ама познай дали свекървите пишат там? Явно тук им е по-уютно.   Joy
Чела съм някаква тема преди време, в която една потребителка (сега не й помня името, но ме беше обиждала нещо в темата за биг брадър  Mr. Green) се оплакваше, че снахата не готвела.  Sunglasses
Ама имаше нещо от рода на..30 страници по тая тема.  Sunglasses

# 7
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Ама имаше нещо от рода на..30 страници по тая тема.  Sunglasses
Аз пък се сещам за една тема с един диван... И тя май не беше малко страници...  newsm78 Та викаш, не съм рекордьорка все още...  Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Daviz, мен ме възхищава начина, по който двамата с мъжа ти гледате на ситуацията и лично аз бих следила с интерес продължението. Щом си убедена, че такова ще има.

# 9
  • Мнения: 2 190
Тарталета, благодаря за темата. А картинката е точна - живеем заедно с мама. Wink

# 10
  • Мнения: 3 058
Това за дивана само съм го чела из форумите да го подмятат нагоре-надолу, но не знам за какво става въпрос. В темата за асоциациите всяка втора я свързваше с диван въпросната потребителка.  Joy
Кали, хич да не ти дреме, за мен е ужасно невъзпитано да питам някой работи ли, не работи ли. Очаквам да представиш сканирано копие в темата на фиша със заплатата, трудовия договор и трудовата книжка.
Наистина с тия имоти темата откача. В крайна сметка аз друго не мога да разбера, в БГМамма всички са богати, защо се налага наеми и апартаменти на бабата, дядото, лелята, кучето?  newsm78

# 11
  • Мнения: 4 409
Джони, да пишат свекървите, кой ги спира. Тя и моята все се чудеше за какво да ми дава акъл, но откакто девера се хвана с едно младо гадже, аз съм златна за нея.

Даже мога да ви разведря. Бяха по Коледа у нас на гости. Майка ми също беше, та свеки се скъса да ме хвали пред нея. Сервирала съм една туршия. Яде С и вик "Деси, да знаеш, много добре си я направила, чудна". Викам хайде похвали си я, щото ти си ни я дала. Отговор - аааа така ли, уф, че кисела е станала.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 13 683
 Joy

... за мен е ужасно невъзпитано да питам някой работи ли, не работи ли.
Така е, но само преди няколко месеца изядохме с парцалите една свекърва, че не работела. Каква ли не я изкарахме и нарекохме тук жената?

# 13
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Това за дивана само съм го чела из форумите да го подмятат нагоре-надолу, но не знам за какво става въпрос. В темата за асоциациите всяка втора я свързваше с диван въпросната потребителка.  Joy
Кали, хич да не ти дреме, за мен е ужасно невъзпитано да питам някой работи ли, не работи ли. Очаквам да представиш сканирано копие в темата на фиша със заплатата, трудовия договор и трудовата книжка.
Наистина с тия имоти темата откача. В крайна сметка аз друго не мога да разбера, в БГМамма всички са богати, защо се налага наеми и апартаменти на бабата, дядото, лелята, кучето?  newsm78
За Popule говориш сигурно. Освен с темата за дивана е известна и с големи изцепки от темата за снахите, дето се оплакваше, че не готви снаха й. Плюеше горкото момиче, че взимала готова храна и дразнела стомахчето на мамин златен, докато се установи, че самата Popule взима готова храна, че й се хвали, че сърмите за Бъдни вечер са й от Била. Голям смях падна, ама на нея не й е за първи път да се излага така и да си противоречи за всичко

Много бързо пишете, старата тема не съм изчела

Тарталета  bouquet доста работа ти създаваме

# 14
  • Мнения: 3 228
Joy

... за мен е ужасно невъзпитано да питам някой работи ли, не работи ли.
Така е, но само преди няколко месеца изядохме с парцалите една свекърва, че не работела. Каква ли не я изкарахме и нарекохме тук жената?

Май тази свекърва, която изядохме с парцалите преди време, защото не работи, искаше да поддържа определен стандарт на живот, който съпругът и вече не можеше да осигури, съответно разчиташе за това на децата си. Или греша.
Има разлика между неработеща жена - домакиня, която разчита на съпруга си и възрастна жена, която цял живот не е работила, разчитала е на съпруга си, но вече не може да разчита на него и разчита на децата си

Общи условия

Активация на акаунт