Златна есен вън царува, АВГУСТинчето лудува!

  • 9 807
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
заглавието е дело на фетица

Ние сме 168 мами августинки
Имаме си 70 момиченца и 100 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg


Предложения за заглавия:
АВГУСТинче зъби се в огледалото, майка му старателно и четката и пастата подбрала е - Оранжево небето
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето
Весели и малко сополиви, АВГУСТинчетата са щастливи! - фетица
Жълта шума по земята, АВГУСТинче рови се в листата! - фетица
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

# 1
# 2
  • Мнения: 1 554
добро утро вторааа
Фетица кафето Naughty

кафенцето Crazy

# 3
  • Мнения: 229
Добро утро  Hug

Гледам първа страничка и се чудя - не е ли време за нов колаж с по-нови снимки. Все си мисля, че нашите дечковци вече са си сменили бебешките физиономии с детски  Peace

# 4
  • Мнения: 361
Добро утро и от нас!!!

Оправяме се и изчезваме на вън!!!

За колажа-смяната на снимките е добра идея Peace

Лек ден на всички Hug

# 5
  • Мнения: 389
Добро утро
 Морска мерси за кафето
И ние се обличаме и беж навън
 За колажа добра идея

# 6
  • Мнения: 287
Добо утро!Морскааа ,мерси за кафенцето! Hug
За спазъма -май и вете не искаме да повярваме на лекарките!Те се опитват да ни шашнат,ние пък решаваме ,че това са нормални неща. Crossing Arms Laughing Теди ,оправи ли се?Ние му капахме капки Мукосептонекс ,след морската вода и вече сме чисти.Пу-пу!Но сега го вардя като тигрица! Mr. Green Все пак тази седмица трябва да бием ваксина.
Гита ,това за Дюкан прозвуча страшно!Сега мъжа ти е ОК нали?
Подкрепям смяна на колажа ,но авторките му дали ще са съгласни пак да се потят толкова скоро? Rolling Eyes
Весел ден на всички!
 family 1swing  friendship newsm19  remybussi jump motor dancing

# 7
  • Мнения: 222
Добро утро и от нас!

Благодаря за кафенцето!   bouquet

# 8
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Добро утро
Морска, мерси за кафенцето.  Hug
Фетица, страхотно заглавие!  Peace
Галка, с две ръце те подкрепям за колажа. Много хубава идея!  Peace

Хайде, и ние ще поизлезем, че следобед ще сме си вкъщи, понеже чакаме гости.  Party

# 9
  • Мнения: 514
Добро утро! Hug

Подкрепям идеята за новия колаж! Flutter Flutter

Мерси за кафето!  bouquet  bouquet

Страхотно заглавие!Напълно в синхрон с времето навън!

Хайде че и ние отиваме днес до ЗООгическата градина с една приятелка и нейното момиченце! Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Хубав ден на всички !Да се наслаждаваме на тези топли и слънчеви дни !

# 10
  • Мнения: 1 900
И аз съм за нов колаж. Peace

# 11
  • Мнения: 229
Ако няма кой да се навие да прави колажа може в краен случай аз да пробвам, макар че не ме бива много много  Stop Пък знае ли човек........
Дайте някаква тема пък ако ми роди нещо главата.........добре дошло   Mr. Green

# 12
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти  Grinning
Това мойто чудо се е научило да става в 8 и независимо, че вчера заспа в 12:30, днес пак се кукна в 8. Като заспи в 21 часа, пак се ства в 8, луда работа. Чакам един приятел да ми върне колата днес и водя малката в Капела Плей, че горкото издивя в къщи  Crazy

# 13
  • Мнения: 116
Ей Август 07 мерси за новата тема, ама теб хич те няма  Naughty
Морска, мерсаЖЖЖЖ  Heart Eyes  Hug
Гита, направо завиждам за тоя сън на Емма ... нямам думи  Hug
ЗА колажа съм пас .... май си търсите работа, а? Не съм против де ...

# 14
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен!
Онзи ден тъкмо написах поста си и компа ОТНОВО ми се изключи  #Cussing out Побеснях и се отказах да го повторя  Twisted Evil
Та да дам отчет от ортопеда и педито ни
Драганов каза - прави крака, право гръбче, права стойка, нямам забележки  Mr. Green Каза да спи на дебела възглавничка колкото е луфта между рамото и главичката, за да не спи по корем че може в последствие да се изкривят крачетата. Каза също че като седи да играе да не си свива краката на зад, защото водело до същото  Rolling Eyes Нямало нужда от анатомични обувки, важно било само да са твърди отзад на петичката. Следващ преглед на 3-4 год. за да види как се е очертал свода. Това е общо взето.
Педи ни прегледа, каза че сме здрави, но пак ни отложи ваксината за края на ноември. Два прорязващи зъба и 4 възпалени - това е причината да не ни я бие и сега  Crazy
Теди не ти се обадих тогава защото както обикновено не остана време  Blush Ще се видим на срещата когато и да е тя  Peace
Кроки исках да те питам за овлажнителя нещо но забравих точно какво  newsm78 Blush
- Сетих се  Mr. Green Водата на пара или на капки излиза и дали остава вода на земята? Бяха ни дали миналата година един на чико да ползваме, уж скъп, хубав, но след 4ас на земята оставяше локва  ooooh! И още да питам за колко часа в денонощието го пускате?

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 12:52 от hari_77

Общи условия

Активация на акаунт