Пие мама кола и кафе, а не дава на АВГУСТинското дете!

  • 10 266
  • 303
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
заглавието е дело на PIVANOVA

Ние сме 168 мами августинки
Имаме си 70 момиченца и 100 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg


Предложения за заглавия:
АВГУСТинче зъби се в огледалото, майка му старателно и четката и пастата подбрала е - Оранжево небето
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето
Златна есен вън царува, АВГУСТинчето лудува! - фетица
Весели и малко сополиви, АВГУСТинчетата са щастливи! - фетица
Жълта шума по земята, АВГУСТинче рови се в листата! - фетица
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 10:36 от Август07

# 1
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning откога не съм била първа smile3534

# 2
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Тонка HugМай ще пускам лихва на 30-те пари, за 2 седмици по 1 лв на ден,екстра ще стане да си купя всички кремове Heart EyesКато се оправите ще се видим да ходим до онази аптека да си взема мазилата, че ти поне им знаеш сериите Heart Eyes

Ивон също не дава да и мия зъбите,да я  храня и каквото и било друго да правя.Тя е ГОЛЯМА вече и може САМА Laughing Laughing LaughingВсеки ден е голяма борба,ама......така растът децата Hug

Предложение за заглавие ако ми хрумне по-късно ще пиша, че сега още спя Heart Eyes

Все забравям да питам:Вие давате ли на малчовците Боб?Ама не само больона, ами и зърната?

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 08:50 от adriana d

# 3
  • Мнения: 389
Добро утро!

Морска мерси за кафето с изгледа Grinning

Димяни всичко лошо да остане зад гърба ти

Зъби мием с накрайника,все още мама,Но не иска да плюе -явно е вкусна Thinking

Пиванова страхотно заглавие,А как иска да надигне чашата с кафето  food010

# 4
  • Мнения: 4
Здравейте!
Много се радвам,че Рай и Димяни са си вкъщи  Hug Heart Eyes
pokahontas мерси за поздрава!  Hug
Морска мерси за кафето.
От 2 месеца се опитвам да мия зъбите на Мартин,
но преди седмица успях.Гледа реклами,аз мия зъби.
А преди това изгриза четката от обратната страна.
Весел ден!

# 5
  • Мнения: 467
Добро утро и от нас днес,

Димяни, мина вече и дано никога не се повтаря.

Марти, и аз така знам за гъвкавите кости. Като минем на скенер ще разберем дали мозъчето се развива нормално и ако е така, естетичният проблем не ме притеснява и няма да се занимавам с него.
Ние пак сме болни, Тотончо само спи, буквално по цял ден, буди се само за ядене и то колко ли пък яде...Но и това ще мине.
хайде чао за сега



# 6
  • Мнения: 620
Eхо!
Зъби не мия. Според мен е рано. С дъщеря ми почнахме чак когато излязоха почти всичките зъбки, можеши спокойно да държи четката за зъби и да кординира движенията на ръцете.
Лично мое мнение е, че докато разстоянията между зъбите е голямо и там не се задържа храна, както е при големите хора, очистителните свойства на слюнката са напълно достатъчни.
Мисля, че производителите след като са измислили бебешки пасти за зъби, накрайници за миене на зъбите на бебета и прочие, следващия им ход е да измислят средства за пренатално миене на непораснали зъбки.
За протокола - дъщеря ми, за разлика от нейните наборчета, все още няма нито един развален зъб, въпреки чутовното количество поглъщан шоколад  Laughing

Бобче давам и леща и мед и прясно мляко и орехи, всичко вече давам:) Освен кафето, колата и лютите чушки:)

Честито започналото оздравяване на Райчето!

# 7
  • Мнения: 660
И аз не мия още зъби,купих пастата ,но не дава,рано е още,както казаха по горе,като почне да си координира движенията добре тогава ще почнем и да разбира за какво става на въпрос,няма нужда от престараване,има си време за всичко....

# 8
  • Мнения: 3 388
Димяни   Hug        Залях си лаптопа и много букви не излизат, едва успявам да напаиуа 2 реда  Rolling Eyes       Ади, двм доста отдавна боб и други бобови, само гледам да не е много 4есто и да е е ве4ер' многоо е полезно за бобоците, така хяпвайки вси4ки заедно се обогатяваме с протеини ценни от варивата   chef   На нас ни проби и втория зъб долу, оба4е ниуо не мием, 4е не се се показали достатъ4но  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 65
Добро утро!
pokahontas, мерси за кафето!
Фр. Тони, надявам се Антон да се оправя бързо от настинката, а за другото не се притеснявай, бързо да минава скенера и да се успокоиш.
Димяни, радвам се, че вече сте у дома. Бързо въстановяване!
За зъбките- мия ги с детска ел. четка. По-лесно ми е, той също напира да ги мие сам, особено като гледа брат си.
Ади, в София е наистина кошмарно. Хубаво е, че има къде да избягате. За варивата - Кирил се обрива от тях, а и не ги харесва.

# 10
  • Мнения: 998
Добро утро!

Тони, много се радвам че сте си вече в къщи  Hug

Зъбите й ги мия аз, засега с накрайника. Това й е едно от любимите неща  tooth

Имам две неща да се похваля от вчера. Първо Калина вчера направи няколко пъти по 5-6 крачки самостоятелно  newsm44

И второ новата прдиобивка, която ми беше голям мерак  newsm53
Още снощи щом я докараха с мъжо щяхме да се изпокараме кой да я кара, но все пак я пробвах. Калина много й се кефи и само вика "Бръм-бръм! Бръм-бръм". За ужас на баба й, естествено баща й я качи за малко  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 5 721
Райън сутринта пак ака водичка  Cry
Не е повръщал но това така ме уплаши Cryе издържам.....
Не иска да пие нито вода нито чай единственните течности са АМ но  мн малко само по 60 мл и то само сутрин и вечер Cry Cry Cry
Не искам пак да го водя в болница Cry

# 12
  • София
  • Мнения: 302
Димяни! Кошмар, хайде всичко да се оправя вече! Много целувки и усмивки ви пращаме..

# 13
  • Мнения: 222
Здравейте!

Вече успях и аз да се вкюча. Първо, времето започна да не ми достига и второ интернета ми прави проблеми.

Димяни
-добре завърнали се вкъщи! Най-лошото е минало, така че главата горе! Според мен /отново ти го казвам/, опитай се да намериш от някъде дренки или живовляк, колкото и да не ни се вярва бабешките рецепти понякога са безценни. Аз бих ти дала дренки, но разстоянията са ни много големи.
Гера-честита ви придобивка! Чудесна е! С голям мерак да си я карате!
Френско Тони-бързо оправяне на малкият сладур!
За миенето на зъбките-е много бързаме всички. Според мен е доста рано за това.
За варивата-давам от време на време. Перси ги харесва.
Всисчко останало също давам:мед, ореди и т.н., без газирани напитки, риба и сладки неща.

# 14
  • Мнения: 1 258
привет и от нас.Сега се върнахме от лекар,защото текът едни сополи като река ooooh!и една гадна кашлица като на стар тютюнджия..но за щастие е само настинка и ще минем със сиропче за кашлица,капки за нос и витамини BlushНай-лошото е че и аз съм болна и едвам дишам. Tired
Гладам за зъби си говорите...аз зъби мия много рядко защото не ми дава.ама като го натисна и няма мърдане.Не на празно ника ми е мама терорист Mr. Green

Гера,Браво на твоята принцеса!ЛПожелавам и безаварийно ходенен от тук нататък HugИ честита ви придобивка.Със здраве да си я ползвате!

Димяни,аз единственото което правех Пламне като има р-во е да му правя АМ или каша със оризова вода.Сигурна  съм че си пробвала всичко вече.Надявам се да се оправяте вече,че е ужасно това което се случва с малкото ангелче Sad

Общи условия

Активация на акаунт