Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 38

  • 44 128
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 


От NEXT.co.uk се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Asda може да се плаща с Бг карти.
От Теско, поне доскоро, първата поръчка минаваше. Следващите обаче ги отказват под претекст, че артикулите са изчерпани/което разбира се не е така/.


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки

                                    
                                                            

Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:

Посредници:                                                                Превозвачи:

Almuz  - Варна, Пловдив, Бургас                                       Empresa -Сф, Бс, Пловдив, Варна, Плевен  
Детство мое Пловдив                                                    Gab_Co София
RiminiKids                                                                   Give Transport София
ТheWinCompany                                                         Алезар- Варна, Добрич
                                                                                  Brits Варна, Сф, Добрич                      
                          
                                          
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36  37

# 1
  • София
  • Мнения: 813
Благодарско за темичката на Танчето  Hug
И аз да питам за тия Бритс, сайт нещо, връзка?

# 2
  • Мнения: 92
  bouquet  за Танчето

# 3
  • Мнения: 11 679
Танче   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 476
Gerka, за часовниците на Бен 10 от предната тема - ние имаме 4, като 3 са съвсем обикновени /изстрелват едни малки дискчета/, другият /пее и свети/ е със светещи силиконови фигурки. Последният го купих за 7 лв. В Кауфланд съм виждала такива като на линка - часовник-прожектор. Цената тогава ми се стори неоправдано висока, но не помня точно колко. Дали не беше около 30-ина лв ...   newsm78
Благодарско за темичката на Танчето  Hug
И аз да питам за тия Бритс, сайт нещо, връзка?
http://www.brits.hit.bg/

# 5
  • София
  • Мнения: 2 799
Тук съм за да следя и благодарности на Танчето   bouquet

# 6
  • Мнения: 12
 newsm51 за Танчето!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Хоп на първа страничка Simple Smile

# 8
  • Мнения: 464
добро утро и честита ни нова тема (Танче, благодаря)

Да се похваля, че снощи си взех поръчката от НМ - тази грейка за дъщеря ми

Яке - в цвят Purple

http://shop.hm.com/gb/shoppingwindow?dept=BARN_LFL_YTT&model … &type=product

и долнище в цвят Dk.gry

http://shop.hm.com/gb/shoppingwindow?dept=BARN_LFL_YTT&modelnum=764431&originalmodelnum=764431&type=product


Ще снимам като изсъхне, че веднага я хвърлих за пране (имаше някакъв особен неприятен мирис Sick)

Иначе и двете части са много хубави, имат подплата от полар навсякъде. На дупето и колената на долнището има подплата от някакъв специален материал.

Размера е 6-7г. - малко се презастраховах.
Според мен си отговоря съвсем точно, така че на дъщеря ми й е леко голяма.

Другото е, тази шапка - дъщеря ми се влюби в нея  Heart Eyes На живо е още по-красива. Взех размер 6-8 г. и е идеално, ще става и догодина Simple Smile http://shop.hm.com/gb/shoppingwindow?dept=BARN_LFL_YTT&model … &type=product

# 9
  • Мнения: 8
И от мен   bouquet за новата тема!

# 10
  • Мнения: 367
Някой има ли такава кукла да сподели мнения
http://www.amazon.co.uk/Zapf-Creation-Little-Sunshine-Doll/dp/B002DGPYH8

# 11
  • Мнения: 77
Тази кукла я има в момента в Tesco на половин цена.

# 12
  • София
  • Мнения: 243
за танчето  bouquet

# 13
  • Мнения: 161
  bouquetза Танчето

# 14
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте не съм много редовна по записването,повече чета.
Направих първата си успешна поръчка от Теско и сега я очаквам.
Та искам дА ПОПИТАМ  нали след като вече имам имейл че е изпратена няма вероятност да я откажат?

Общи условия

Активация на акаунт