Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 39

  • 43 986
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 


От NEXT.co.uk се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Asda може да се плаща с Бг карти.
От Теско, поне доскоро, първата поръчка минаваше. Следващите обаче ги отказват под претекст, че артикулите са изчерпани/което разбира се не е така/.


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки

                                    
                                                            

Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:

Посредници:                                                                Превозвачи:

Almuz  - Варна, Пловдив, Бургас                                       Empresa -Сф, Бс, Пловдив, Варна, Плевен  
                                                                                  Gab_Co София
RiminiKids                                                                   Give Transport София
ТheWinCompany                                                         Алезар- Варна, Добрич
                                                                                  Brits Варна, Сф, Добрич                      
                          
                                          
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  36  37   38  

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 11:54 от Танчето

# 1
  • Мнения: 2 122
Hug  Танче, мерсаж
Ако изпращача е объркал си пишеш с него, те не могат да носят вина за това
Никога не са ми отваряли пакет, за какво ли да го правят

# 2
  • София
  • Мнения: 2 799
Танче   bouquet

От предишната тема за ерика - ботушките са с подметка 16.5 см., стелката е почти невъзможна да измеря абсолютно точно Grinning, но вероятно е 14.5 - 15.0 см., съдейки по крачето на дъщеря ми Peace

# 3
  • Мнения: 1 476
Вчера тръгнах да си вадя нова карта, че Визата електрон на ЦКБ не върви при Теско. Имам сметка в ОББ, но там картата ми е Маестро. Реших да извадя нова, но вече Виза. Служителката директно ми каза, че ако искам да пазарувам по интернет с нея - няма да мога, а да си вадя кредитна  Shocked Да не би да получават комисионна за всяка изкарана кредитна карта? Не мога да си го обясня. В ДСК пък - друг куриоз. Там за плащане по интернет директно ми препоръчаха Визата електрон. Питах за виртуалната - ами там някакви сметки седяли открити и не била сигурна, затова служителката рядко я предлагала и не я препоръчвала  Shocked А Американ експрес издавала само Пощенска банка... newsm78

# 4
  • Мнения: 1 251
Танче, доколкото знам, Дмое вече не изпълняват услугите, описани в сайта!  Peace Може да не ги пишеш, за да няма поръчали и чакали отговор и поръчка от тях с месеци, както аз!  Tired

# 5
  • Мнения: 3 576
Случката при мен е такава: чакам 6 поръчки от ebay и вчера получавам 6 пакета от Габко.
Отварям наред и виждам, че две от нещата не са това, което чакам и тогава забелязвам, че 2 от пакетите са с други имена.
Говорих си с Габко и им пратих мейл, вчера бяха в движение и съответно нищо не можаха да ми кажат, освен че ще се свържат с хората, чиито пакети са при мен.
Но каква е гаранцията, че моите неща са точно при тези хора и как въобще ще ми ги издирят??
Затова писах тук, ако някой случайно е получил пратка с моето име да ми пише...


Такива проблеми само с БГ доставки имам !!!  Close
Как пък англичаните веднъж не се объркаха, а каквото ми се е наложило тук локално да се достави все някакви проблеми  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 1 251
Еми точно това е риска, че ако в този, в който са попаднали моите пакети не е съвестен и си трае, особенно ако стоката е скъпа, забрави да си ги получиш! С Емпреса имах постоянно този проблем и просто спрях да ги ползвам, защото даже едно извинявай не получих, колко пъти звънях до Англия, че да попитам дали и кога ще дойде нещо или ще се опитат да си намерят грешката, на кой са ми дали нещата или пакетирали при друг моите неща! А колко пъти емейл, да си чакам нещата, изпратени, а така и не дойдоха, по пътя се загубили!  ooooh!
За това, предпочитам да дам 10 или 20 лева повече на Алмуз и да ми ги поръчат те например, отколкото да спестя някой процент и да си чукам главата в стената, хем да съм платила, хем нищо да не ми дойде, хем после ходи доказвай какво е имало в пратката и дали ще ми възстановят парите, ако вината е на превозвача!  Crossing Arms
Но щом и Габко са почнали да мотат нещата, да видим как поне ще им е отношението към клиента, когато те са виновни!
Пиши, наистина ми е интересно за тяхната реакция, да си напрява изводите за себе си!  Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте нова съм в темата и се интересувам с кои карти на бг банки пазарувате от сайтовете, чета че някои не ги приемали,  други стават ако може малко повече разяснение, и като съвет може това да го сложите на 1-ва страница, че като гледам не питам само аз. Благодаря предварително

И още нещо да попитам когато се регистрирате в сайта вашите имена и английския адрес ли пишете или ..как точно?

# 8
  • Мнения: 143
И аз благодаря за новата темичка   bouquet

За да не е само спам, да кажа и аз за картите - имам виза електрон на ДСК и виртуална виза към нея и съм много доволна и от двете, няма сайт който да не ми ги приема. Peace

И пак да си задам въпроса - кой номер от детските отговаря на дамското 35 за обувките?

# 9
  • София
  • Мнения: 957
Случката при мен е такава: чакам 6 поръчки от ebay и вчера получавам 6 пакета от Габко.
Отварям наред и виждам, че две от нещата не са това, което чакам и тогава забелязвам, че 2 от пакетите са с други имена.
Говорих си с Габко и им пратих мейл, вчера бяха в движение и съответно нищо не можаха да ми кажат, освен че ще се свържат с хората, чиито пакети са при мен.
Но каква е гаранцията, че моите неща са точно при тези хора и как въобще ще ми ги издирят??
Затова писах тук, ако някой случайно е получил пратка с моето име да ми пише...

Аз питах дали са от e-bay, защото чакам едни червени маратончици отдавна, но ги няма още. Може да са при теб случайно.

На мен ми се е случвало на пакета отвън от продавача да е написано моето име, вътре изобщо да не е моето нещо и прикрепена разпечатка с плащането на името на другия човек. Но от Габко познаваха жената и дойдоха да вземат пакета за нея. Но това си беше грешка на самия продавач, не на превозвача.

# 10
  • Мнения: 22
QueenL, и аз пазарувам с виртуалната на ДСК, минава навсякъде, където съм пробвала, имам и Визата електрон, а АМЕХа е на Пощенска, така че нормално никоя друга банка да не ти издаде такава. А за кредитните доколкото знам, те си имат месечни цели, в които са им заложени бройки новоиздадени кредитни...така че не се учудвай Laughing Просто реши какво искаш, отиди и без значение какво ти обясняват компетентни или не толкова служителки, си извади. Peace

# 11
  • Мнения: 3 576
Нямам червени маратонки, съжалявам.

Аз мога само да се надявам при който и да са моите неща, да е достатъчно съвестен да ги върне....  

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Вчера тръгнах да си вадя нова карта, че Визата електрон на ЦКБ не върви при Теско. Имам сметка в ОББ, но там картата ми е Маестро. Реших да извадя нова, но вече Виза. Служителката директно ми каза, че ако искам да пазарувам по интернет с нея - няма да мога, а да си вадя кредитна  Shocked Да не би да получават комисионна за всяка изкарана кредитна карта? Не мога да си го обясня. В ДСК пък - друг куриоз. Там за плащане по интернет директно ми препоръчаха Визата електрон. Питах за виртуалната - ами там някакви сметки седяли открити и не била сигурна, затова служителката рядко я предлагала и не я препоръчвала  Shocked А Американ експрес издавала само Пощенска банка... newsm78

На ОББ дебитната наистина не става за интернет пазаруване, но кредитната върви навсякъде. Имам и виза на ДСК и виртуална също, много съм доволна и от трите карти. Нямам отхвърлено плащане с тях.  Peace

# 13
  • into the blue
  • Мнения: 771
UK size 3 от детските отговаря на 35 номер.
И аз пазарувам с виртуална виза на ДСК и нямам оплаквания.  Sunglasses

# 14
  • Мнения: 4 401
За пръв път пазарувам чрез Габко и съм повече от доволна.Веднъж от това ,че имам достъп до стоки,които не доставят до тук и втори път за бързината.Поръчка от 27,окт.бе в ръцете ми на 03,ноемри.  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Грешки стават на всякъде.Преди време от Франция бях получила сутиен с два ном по-малък,а хич не беше евтин.Също съм получавала обувки ,когато чакам пола.Пак за Франция става дума.

Общи условия

Активация на акаунт