Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 18

  • 24 213
  • 730
  •   1
Отговори
  • Мнения: 909



Клюки (щастливи, тъжни днес) 1

Клюки (щастливи, тъжни днес) 2
Клюки (щастливи, тъжни днес) 3
Клюки (щастливи, тъжни днес) 4
Клюки (щастливи, тъжни днес) 5
Клюки (щастливи, тъжни днес) 6
Клюки  (щастливи, тъжни днес) 7
Клюки (щастливи, тъжни днес) 8
Клюки (щастливи, тъжни днес) 9
Клюки (щастливи, тъжни днес) 10
Клюки (щастливи, тъжни днес) 11
Клюки (щастливи, тъжни,пролетни днес) 12
Клюки(щастливи, очакващи) - 13 , но не фатална
Клюки(щастливи. но не тъжни) днес - 14
Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 15
 Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 16
Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 17





И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от   съседната стая се чува детският звън...”Мамо”


Ние сме жени-силни  и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.

Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа, топлина...



Ние сме богини , момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката  и да гледаме в хоризонта, където ни чака щастието.


Всяка от нас я очаква то-Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме.....

  Ние сме не само жени със своите нужди ние сме жени, притежавайки вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.- не бързайте, понеже той също ни търси....пазете магията си единствено и само за него.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи , не могат да погубят силата ни- те само ни зареждат  с още, понеже ние Жените сме Новият Силен ПОЛ!!!''

# 1
  • Мнения: 6 441
Мери, прекрасна темичка, благодаря!  Hug

Много жалко за кученце.... Cry

Стелс, и за теб прегръдки и сили.  Hug

Торнадо, децата са при теб, по-голямата отговорност е в твои ръце. И не виждам нищо безотговорно в това, децата да ходят в нормално ДГ, освен ако има някакви специални фактори, които не го позволяват.

Разболявам се нещо.Шефа след малко идва да ме сменя.С едни ужасни стомашни болки съм, като колики.А бебето рита ли, рита.

# 2
  • Мнения: 1 213
Пате, дано е само временно неразположение!  Praynig  Аз като бременна имах много проблеми със стомаха.

# 3
  • Мнения: 306
Tornado,
каква дребна душица трябва да е БНД, за да се прави на важен и да си докарва внимание към личността заради половината на половината на половината.....
Не ги кефи някой мъже, жените им да се оправят и без тях. Не могат да понесат, че вече не са фактор в живота им и се опитват да станат някакъв такъв, ама по смешен и дребнав начин-тука ще ти направя спънка, там ще ти направя....
Имаше една приказка- дай на човека власт и пари, за да го видиш какво представлява. Подобно и след раздялата- по държание и зряло отношение след раздялата, можеш много неща да разбереш за човека.
Той иска теб да накаже, но ще остави много грозно впечатление у децата си. Ако е възможно, нека те да не знаят какъв точно спор се води за училищни такси. Това е работа на родителите, да осигурят спокойно пребиваване на занятията, без да се прехвърля тревога на детето- ами сега това как ще се плати, пък ще даде ли татко пари....

Ей в тая посока поговори с него.Че не бива "семейния спор" да се пренася в областта на детското образование. Ако има нещо- то да е между вас двамата, територията на децата и техния личен свят са свещени и неприкосновени. Дано се разбра какво искам да кажа. Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 1 507
 Peace
 И много кураж на всички, на които им трябва!

# 6
  • Мнения: 700
Мери, има равновесие в природата. Аз ги спрях - ти ги почна  Flutter

Торнадо, и това ще мине... за съжаление и друго ще дойде. И когато изясните и последния детаил с БНД и вече не се заяждате за каквото там се сетиш, ще се "пуснете" и ще се успокоят нещата.

Пате, да минават всички болежки. Да нацелуваш Алекс

А аз съм изгубена. Спешно се нуждая да се намеря отново, защото ми е много  Tired
Дала съм си до края на седмицата време само с дечко и най-близки приятели за настройка.
 

# 7
  • Мнения: 1 931
Мери благодаря за темата и съжалявам за кучето.
Днес ми беше първият работен ден. Не е сложно и бързо ще вляза в час, мисля.
А на БНД-тата просто не трябва да им обръщаме внимание. Децата са си наши и ние да си правим сметка за всичко, а те ако решат да им дадът нещо да е така, но не да го очакваме от тях. До такъв извод съм стигнала и за това не му обръщам внимание.

# 8
  • Мнения: 800
Ауууу,какво сте направили вие? Нова тема .Записвам се и отивам да чета,че май съм изпуснала доста.

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Момичета, вече реших ще преместя детето в обикновенна градина.  Cry Не знам дали постъпвам правилно, големи терзания и много сълзи ми струваше това решение, но край. В момента плащам 300 лв, а в градината таксата е 60 лв - разликата е огромна. И по-добре да е там и да сме спокойни, отколкото всеки месец да съм пред нервна криза заради изпълненията на баща им.децата усещат и са тъжни и неспокойни. Поговорих с детето, то разбира, душица малка, златна е тя.  Sad Ще изкара този месец до край, а аз започвам да и търся място в някоя градина или училище.
 Дано баща им някой ден се осъзнае и разбере, че в стремежа си да ми прави напук, а знам че точно това е целта само вреди на децата си. Това не е поведение на зрял мъж , а на пеленаче.  ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 023
торнадо, държавните не са никак лоши.
само, 4е с търсене няма да стане, а с регистрация, и 4акане.
успех ти пожелавам и късмет.

# 11
  • Мнения: 800
Торнадо за голямата ли става въпрос? В нашата градина мисля ,че има място.Става въпрос за Мусегеница - 12ОДЗ Лилия/сега погледнах има 13 свободни места/

# 12
  • Мнения: 1 931
Торнадо тя е в предучилищна и дано да намерите място.

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
торнадо, държавните не са никак лоши.
само, 4е с търсене няма да стане, а с регистрация, и 4акане.
успех ти пожелавам и късмет.

 Milk, става въпрос за предучилищна група, там нещата стоят по друг начин. Предучилищната е задължителна и обикновенно се намира място.
 m_tania , Мусагеница ми е добър вариант.
 Току що проверих, в нашия район има 22 свободни места. Ще се задействам.  Hug

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 20:36 от Торнадо

# 14
  • Мнения: 1 023
давай тогава.
пък допълнителните активитети ще намериш на4ин да й ги набавиш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт