SUPERNATURAL - Surviving Christmas and New Year's Eve

  • 35 662
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0









Полезни линкове

Supernatural енциклопедия
Сайт с добре подредени кънвеншъни
Всичко за SN (на руски)
Страница на Jess - галерия
Всякакви иконки с героите (на Layla)
Гифчета от автори в livejournal, bebo.com, на Layla

Промо клипчета Are you watching Supernatural, Defying Destiny
Клипчетата на prisson на свръхестествена тема



Забавни неща

Кастиел & Дийн
Тhe Dean Song   Тhe Sammy Song

Учебни материали за начинаещи и по-напреднали свръхестествени фенки с aвтор bichito

Том I - сем. Уинчестър
Том II - Сам Уинчестър   Том III - Дийн Уинчестър
Том IV - Импала





Предишни теми

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 17:00 от Dana_Scully

# 1
  • Мнения: 292
Дейна   bouquet    bouquet  bouquet
изчезвам  Hug

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 23:09 от bichito

# 2
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Ха да ни е честита новата тема. Дейна, благодаря  Hug
Бейби, обаждам ти се за да ти кажа, че те обичам:
http://www.homeofthenutty.com/supernatural/screencaps/albums/SPN5x21/SPN_0119.jpg

Само да подсетя Сончето, да ти прати док файла на предишното колективно творчество  Laughing

И едно клипче, което сме гледали амнайсет пъти, но не омръзва  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=Wp0qreAD1VY&feature=player_embedded

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 17:44 от Г. Краули

# 3
  • Мнения: 6
Дейна, мерси за темата  Hug

Галя, това клипче мога да го гледам 24/7  Crazy Само свръхпрекрасности в него!

Поздрав от мен със сем.Падалеки


Неблагородно завиждам, но всеки път ей така гледам  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 200
Благодаря за новата темичка   bouquet

Цвее много са хубави сем.Падалеки, особенно мъжката половинка Simple Smile



На мен ми се ще ей сега да звънне вратата и като отворя да видя това:



Белллссс не бързай да ме убиваш, преди това аз трябва да утрепя Цве, Мо, Ина и още няколко девойки дето ме накраха почти с пистолет опрян в главата да гледам първи сезон  Laughing

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 19:01 от Mupka

# 5
  • Мнения: 1 775
Запис от мен, мерси, Дейна! Hug

# 6
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз изчаках,да направите нова тема да се отчета на чистичко Heart Eyes Mr. Green Wink Peace

Благодаря за новата тема,ще бъда адски активна Crazy Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

Отивам сега да се отдам на 5ти сезон и на трепането на Луцифер Twisted Evil
Да видим Сам как ще се справи с пристрастяването Thinking Днес хубаво ма наспойлираха за края на 4ти сезон,така че беше очакван финала от моя страна Laughing

# 7
  • Мнения: 116
Белллссс не бързай да ме убиваш, преди това аз трябва да утрепя Цве, Мо, Ина и още няколко девойки дето ме накраха почти с пистолет опрян в главата да гледам първи сезон  Laughing[/b]

няма да бързам да те убивам добре... ще се мотая поне шест сезона и тогава ще реша какво да те правя !

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

моля не пускайте снимки на Джаред със жена му, че Инчето ще се разстрои, тя нали си мисли, че Сам е само неин Simple Smile





# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Запис


# 9
  • Мнения: 1 343
Стела прехапа устни. Нямаше смисъл да лъже.
Но не побърза да отговори. Искаше й се до остане още малко в близост до лицето му, давейки се в цвета на очите му, които в сумрака изглеждаха влажни и дълбоки. Устните му трептяха гневно. Да можеше да ги целуне...само веднъж...
- Не е хубаво да ме държиш толкова близо до себе си и само да ме гледаш – измърка тя.
- Не отговори на въпроса ми – каза твърдо Дийн и стисна още по-силно косата й.
- Очаквах да си по-нежен – каза Стела, - все пак си Дийн Уинчестър, носят се разни истории за теб...
- Които не те засягат! – отвърна грубо той. – Е, чакам отговор...

- Добре красавецо! - отвърна Стела и в очите й проблясна червено пламъче. - Имаме задача за теб.
- Задача ли? - кресна през зъби той - И от кога демоните си мислят, че могат да ми възлагат задачи?
- О, я стига, много добре знаем кой от нашите ви дърпа конците сега - на теб и на брат ти! - ехидно каза демонката и го изгледа похотливо - Шефът определено има усет в тези работи - знае кого да избере за най-важните си задачи!
- Не работя за никого! Най-малко пък за някакъв надменен бивш кръстопътен демон с арогантни обноски - ледено каза Дийн.
- О, двамата сте си лика-прилика, що се отнася до арогантността, - каза Стела - харесвате ми... и двамата. А аз познавам Краули доста добре, много по-добре, отколкото си мислиш. Може да се каже, че с него бяхме доста близки там долу... а и бях любимата му служителка. Сега обаче бившият ми шеф се е прицелил доста нависоко и иска твоята помощ и тази на брат ти. Както може да предположиш, в ада не сме много склонни да му се подчиняваме и има доста голямо движение, образувало се против новия Крал на ада. Искаме да те привлечем на наша страна - теб и Сам, така ще уцелим с едaин куршум два заека - ние сваляме от власт омразния и арогантен дории към себеподобните си Краули, а вие получавате на тепсия главата на демона, който държи душата на брат ти. Е, имаме ли сделка?
- Кучко! Отдавна трябва да си наясно, че сделки с измет като вас не сключвам... никога вече! - процеди през зъби Дийн - От това само си навлякохме проблеми. С удоволствие бих ти видял сметката още тук!
- Сигурно си прав, - усмихна се подкупващо Стела - поне за това, че от сделките на Уинчестър до момента, не всички са били в полза... за самите Уинчестър! Но имам нещо друго, което ти ще искаш - продължи тя.


Момичета здравейте и това ли е последната част защото ми се стори че имаше още една а сега не я намирам. В смисъл една където Сам вече е там и я измъква мацката през прозореца ???

# 10
  • Мнения: 292
Цитат
Цитат
Цитат на: Зимна роза в Ср., 29 Дек. 2010, 14:42
Стела прехапа устни. Нямаше смисъл да лъже.
Но не побърза да отговори. Искаше й се до остане още малко в близост до лицето му, давейки се в цвета на очите му, които в сумрака изглеждаха влажни и дълбоки. Устните му трептяха гневно. Да можеше да ги целуне...само веднъж...
- Не е хубаво да ме държиш толкова близо до себе си и само да ме гледаш – измърка тя.
- Не отговори на въпроса ми – каза твърдо Дийн и стисна още по-силно косата й.
- Очаквах да си по-нежен – каза Стела, - все пак си Дийн Уинчестър, носят се разни истории за теб...
- Които не те засягат! – отвърна грубо той. – Е, чакам отговор...

- Добре красавецо! - отвърна Стела и в очите й проблясна червено пламъче. - Имаме задача за теб.
- Задача ли? - кресна през зъби той - И от кога демоните си мислят, че могат да ми възлагат задачи?
- О, я стига, много добре знаем кой от нашите ви дърпа конците сега - на теб и на брат ти! - ехидно каза демонката и го изгледа похотливо - Шефът определено има усет в тези работи - знае кого да избере за най-важните си задачи!
- Не работя за никого! Най-малко пък за някакъв надменен бивш кръстопътен демон с арогантни обноски - ледено каза Дийн.
- О, двамата сте си лика-прилика, що се отнася до арогантността, - каза Стела - харесвате ми... и двамата. А аз познавам Краули доста добре, много по-добре, отколкото си мислиш. Може да се каже, че с него бяхме доста близки там долу... а и бях любимата му служителка. Сега обаче бившият ми шеф се е прицелил доста нависоко и иска твоята помощ и тази на брат ти. Както може да предположиш, в ада не сме много склонни да му се подчиняваме и има доста голямо движение, образувало се против новия Крал на ада. Искаме да те привлечем на наша страна - теб и Сам, така ще уцелим с един куршум два заека - ние сваляме от власт омразния и арогантен дории към себеподобните си Краули, а вие получавате на тепсия главата на демона, който държи душата на брат ти. Е, имаме ли сделка?
- Кучко! Отдавна трябва да си наясно, че сделки с измет като вас не сключвам... никога вече! - процеди през зъби Дийн - От това само си навлякохме проблеми. С удоволствие бих ти видял сметката още тук!
- Сигурно си прав, - усмихна се подкупващо Стела - поне за това, че от сделките на Уинчестър до момента, не всички са били в полза... за самите Уинчестър! Но имам нещо друго, което ти ще искаш - продължи тя.

И тогава се чу оглушителен удар и сняг от стъкла се изсипа в/у лицето му .....
Две здрави и мускулести ръце грабха Стела и я изкараха през прозореца на колата.
- Пич, колата ми ....
- Дийн не е време за оплаквания - каза Сам ядосано.
- Какво искаш от Дийн? Какво искаш от нас?
Стела се изсмя зловеЩо и погледна кръвнишки Сам.
- Вече го обясних на брат ти ....Искаме вашето съдействие ... И не е нужно да си толкова груб. Оооооооо забравих, ти не знаеш какво е това.
Сам посегна да я удари, но в последния момент се спря. Погледна към тъмнината зад колата и ръката му се свлече тежко.
Тогава Дийн я видя.
Руби. Стоеше в тъмното и наблюдаваше.
- Сам ?!?!?!?!?!!?!?? Руби? Какво прави тази кучка тук? ...
- Дийн, чакай. Преди да си казал или направил каквото и да е, Руби е тук за да ни помогне. Тази тук - натърти зловеЩо Сам- не е просто обикновен демон ..... Тя е девица .... И си нямаш и на представа на какво са способни ....


Уоми ето тук е .... изтрих я от предната тема за да я поправя и завърша ...

# 11
  • Мнения: 3 818
а тук не мога да рабера дали е фотошоп или не

Бичито, спомням си, че в зората на моето увлечение по Сам, това беше една от любимите ми негови снимки, хич и не съм се замисляла фотошоп ли е или не. Сега само като я погледнах, веднага познах, че е фотошоп и веднага се сетих коя снимка е оригинала, после видях в поста на Импала, че съм познала. Задобрявам във фенството, значи bowuu Laughing

# 12
  • Мнения: 1 343
Цитат
Цитат
Цитат на: Зимна роза в Ср., 29 Дек. 2010, 14:42
Стела прехапа устни. Нямаше смисъл да лъже.
Но не побърза да отговори. Искаше й се до остане още малко в близост до лицето му, давейки се в цвета на очите му, които в сумрака изглеждаха влажни и дълбоки. Устните му трептяха гневно. Да можеше да ги целуне...само веднъж...
- Не е хубаво да ме държиш толкова близо до себе си и само да ме гледаш – измърка тя.
- Не отговори на въпроса ми – каза твърдо Дийн и стисна още по-силно косата й.
- Очаквах да си по-нежен – каза Стела, - все пак си Дийн Уинчестър, носят се разни истории за теб...
- Които не те засягат! – отвърна грубо той. – Е, чакам отговор...

- Добре красавецо! - отвърна Стела и в очите й проблясна червено пламъче. - Имаме задача за теб.
- Задача ли? - кресна през зъби той - И от кога демоните си мислят, че могат да ми възлагат задачи?
- О, я стига, много добре знаем кой от нашите ви дърпа конците сега - на теб и на брат ти! - ехидно каза демонката и го изгледа похотливо - Шефът определено има усет в тези работи - знае кого да избере за най-важните си задачи!
- Не работя за никого! Най-малко пък за някакъв надменен бивш кръстопътен демон с арогантни обноски - ледено каза Дийн.
- О, двамата сте си лика-прилика, що се отнася до арогантността, - каза Стела - харесвате ми... и двамата. А аз познавам Краули доста добре, много по-добре, отколкото си мислиш. Може да се каже, че с него бяхме доста близки там долу... а и бях любимата му служителка. Сега обаче бившият ми шеф се е прицелил доста нависоко и иска твоята помощ и тази на брат ти. Както може да предположиш, в ада не сме много склонни да му се подчиняваме и има доста голямо движение, образувало се против новия Крал на ада. Искаме да те привлечем на наша страна - теб и Сам, така ще уцелим с един куршум два заека - ние сваляме от власт омразния и арогантен дории към себеподобните си Краули, а вие получавате на тепсия главата на демона, който държи душата на брат ти. Е, имаме ли сделка?
- Кучко! Отдавна трябва да си наясно, че сделки с измет като вас не сключвам... никога вече! - процеди през зъби Дийн - От това само си навлякохме проблеми. С удоволствие бих ти видял сметката още тук!
- Сигурно си прав, - усмихна се подкупващо Стела - поне за това, че от сделките на Уинчестър до момента, не всички са били в полза... за самите Уинчестър! Но имам нещо друго, което ти ще искаш - продължи тя.

И тогава се чу оглушителен удар и сняг от стъкла се изсипа в/у лицето му .....
Две здрави и мускулести ръце грабха Стела и я изкараха през прозореца на колата.
- Пич, колата ми ....
- Дийн не е време за оплаквания - каза Сам ядосано.
- Какво искаш от Дийн? Какво искаш от нас?
Стела се изсмя зловеЩо и погледна кръвнишки Сам.
- Вече го обясних на брат ти ....Искаме вашето съдействие ... И не е нужно да си толкова груб. Оооооооо забравих, ти не знаеш какво е това.
Сам посегна да я удари, но в последния момент се спря. Погледна към тъмнината зад колата и ръката му се свлече тежко.
Тогава Дийн я видя.
Руби. Стоеше в тъмното и наблюдаваше.
- Сам ?!?!?!?!?!!?!?? Руби? Какво прави тази кучка тук? ...
- Дийн, чакай. Преди да си казал или направил каквото и да е, Руби е тук за да ни помогне. Тази тук - натърти зловеЩо Сам- не е просто обикновен демон ..... Тя е девица .... И си нямаш и на представа на какво са способни ....


Дийн погледна бавно към брат си и една вена на челото му бясно пулсираше. О, дааа Дийн беше бесен.
- Знам на какво са способни. Но ти май забравяш на какво е способна тази кучка тук. Манипулирате за да измъкнеш Луцифер, надруса те с кръвта си, изчукате. Е последното май не е от щетите но ... Мамка му, Сами не го прави отново. Девицата трябва да ме изкуши да я .... което няма да стане защото знам колко отмъстителен може да е Краули, но тези демонски кучки нямат власт над мен. Не и над мен.
Сам се опитваше да остане спокоен, но вътрешно огъня на гнева се разрастваше. Лавинообразно завземаше тялото му, въпреки че разума знаеше защо Дийн е толкова ядосан, но мразеше да се държи така властно с него. Да го обвинява. Всичко това беше зад гърба им но брат му никога нямаше да му позволи да го забрави. Това бе петното в отношенията им - гадно мазно петно което не можеше да бъде изчистено:
- А знаеше ли, че може да бъде използвана за да те върне обратно в АДА ?! - изкрещя той на брат си - ЗНАЕШЕ ли, че само една целувка може да те прати обратно в сауната и онова садистично копеле да ти търка гърба с нож буквално докато ти одере кожата???
Видя изумлението на Дийн и едно страшно подозрение се заформи в главата му :
- Дийн не си я целунал нали ? Моля те моля те кажи ми че не си вкарал езика си в гърлото й?!

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 23:51 от WomanitKa

# 13
  • Мнения: 292
а тук не мога да рабера дали е фотошоп или не

Бичито, спомням си, че в зората на моето увлечение по Сам, това беше една от любимите ми негови снимки, хич и не съм се замисляла фотошоп ли е или не. Сега само като я погледнах, веднага познах, че е фотошоп и веднага се сетих коя снимка е оригинала, после видях в поста на Импала, че съм познала. Задобрявам във фенството, значи bowuu Laughing

Фейче, така е със всяка следваЩа снимка, ставаме все по добри. След време от сън да ни бутнат, Ще може да казваме .... "а бе я мани от тук тоз фотошоп ..."

И сега много, ама много ВА МОЛЪЪЪ ни мъ бийти, нимъ цилети с домати, попаднах случайно и от възмуЩение ( Whistling) не можах да не го споделя с вас. УмУлявам ва пак нимъ бийти ...

П.П. Фейче, 5 минути ти чета поста ...  Blush

# 14
  • Мнения: 2 040
Здравейте, момичета!
Дейна,  Hug за новата тема!
Разказа пак ви се получава страхотен!   bouquet
Аз освен с празници, закъсах и с болно дете и съвсем не мога да се добера до вас  Sad.
За да не ми е съвсем постен поста  Grinning, ето едно забавно видео с Джаред - http://www.youtube.com/watch?v=-dUKyQIgVyM&feature=player_embedded  Joy

Джаред Падалеки                           Зак Ефрон


Направо са като две капки вода  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт