Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 16/KY-29/

  • 31 013
  • 742
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 973
                                                                                     
                                                     
Сарухан Хюнел

  Едно малко интервю с красавеца:
1.  Сарухан, имате страшно много фенове в интернет,  знаете ли това?
Открих го наскоро. Видях, че има класация "Топ 10" и аз съм в първата тройка. При това съм се задържал  там 4-5 месеца. За това има значение и проектът, в който се снимаш, разбира се.

2.   Вие привлякохте вниманието с участието си в сериала "Айналъ Тахир"(Aynalı Tahir)?.
Първоначално ангажиментът ми беше за 6 серии, докато ме убият и изчезна от действието, но останах пет години и се снимах в 175 епизода. Затрих трима главни герои, десетки второстепенни и сума ти жени.

3.    Как решихте да станете актьор?
Всъщност семейството ми и по-специално баща ми изобщо не одобряваха интереса ми към актьорството. Той искаше да си намеря сериозна работа и да се оженя. Тогава нямаше мобилни телефони и когато ми се обаждаха в къщи с предложения, баща ми вдигаше слушалката и казваше: Тук не живее такъв. Това ме караше да се бунтувам и аз станах модел.

4.    Имате репутация на много взискателен актьор.
Старая се да подбирам. Най-важен за мен е сценарият, след това надеждността на продуцентската къща и накрая екипът и режисьорът.

5.   Затова ли не се снимахте около три години?През тези три години нищо не грабна сърцето ми.

6.    Защо преценихте, че ролята на Есмер от "Изгубени години" е подходяща за вас?
Заинтригува ме необичайната комбинация между държавен служител, мафиот и влюбен човек в съзнанието на един и същи мъж.

7.     Толкова взискателен ли сте и в реалния живот?
Аз съм роден и израснал в Истанбул, в предградието Едирнекалъ - казвам го, защото много хора крият къде са родени. Имах много трудно детство. Майка ми постоянно беше по болници и израстнах с баща ми и моята сестра. Въреки всичко успях да се реализирам в живота.

                                                                                           "Врабче"                                                                     "Ново начало"

"Врабче" на тур. език"Yeni Baştan"- новия филм на турски          
                                                           Aynalı Tahir-на тур. език

                                              
              
                                                                                
            Тема 1   Тема 2    Тема 3    Тема  Тема Тема 6     Тема 7     Тема 8   Тема 9   Тема 10      Тема 11        Тема 12             Тема 13   Тема Тема 15

                                                          
                                        Bolahenk-за слушане online
                                                
"Врабче"-бг. субтитри-Алинка и Алекс          
"Ново начало"бг. субтитри-Алинка и Алекс    "Врабче" в превод от Алинка
                                                
   От 21.02.2010 г. Сарухан Хюнел е най-популярният актьор в Турция и втори в света!!! Завидното ПЪРВО МЯСТО горещо подкрепяме и ние-неговите знойни български фенове!!!
                                                                                

                                                                               
Кътчето на Кайболана Добре дошли в Саруханлъ!
[/img]
                                         Панорамна разходка из село
                                      
                   
                                         Произведено от Саруханлъ специално за вас !
                    
 
              

Kaybolan Yıllar - "Изгубени години"
SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В BANANA
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ЕПИЗОДИТЕ В НИТРОБГ


НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5, ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9 , ТЕМА 10 , ТЕМА 11 , ТЕМА 12 ,
ТЕМА 13
, ТЕМА 14 , ТЕМА 15 , ТЕМА 16 , ТЕМА 17 , ТЕМА 18 , ТЕМА 19 , ТЕМА 20 , ТЕМА 21 , ТЕМА 22 , ТЕМА 23 , ТЕМА 24 , TEMA 25 ,Тема 26

                                                
                                  

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 973


Добре дошли на всички, които харесват актьора Сарухан Хюнел!

# 2
  • Мнения: 1 296
Пууу, първа като най-голяма фенка на захарчето Peace

# 3
  • Мнения: 1 296
Бризче, това е за теб и за неуморният ти ентусиазъм и труд, който полагаш за нашият душевен и сърдечен комфорт

# 4
  • Мнения: 238
Е от тази Зари  не можеш се вреди Hug Hug Hug
Бризка  Hug Hug HugБлагодарим че пак си помислилила за нас Hug Hug

# 5
# 6
  • Мнения: 20 795
Чудесно оформление на темичката! Бризчеее   love001  love001  love001

# 7
# 8
  • Мнения: 1 296
Е от тази Зари  не можеш се вреди Hug Hug Hug
Бризка  Hug Hug HugБлагодарим че пак си помислилила за нас Hug Hug

Ми като го яко лавим Heart Eyes, бе тоти, как нема да съм първа Joy? Не е кой да е, за божеството става дума Flutter Flutter Flutter

# 9
  • Мнения: 1 296

Малей, Бризке, ама много кармазъ камЬОн  Joy Joy JoyДа не кара кока кола с етикет на захарчето вътре?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Много е специален,Зари! NaughtyВсичко що кара е с етикет "Сарухан бей"! Joy Joy Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 1 296
Веднага ще кандидатствам за международна шофьорка на тоз, камион Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Веднага ще кандидатствам за международна шофьорка на тоз, камион Peace
ooooh! ooooh! ooooh!Ам,баничарницата???? newsm78 Вай, вай вааай! #Crazy

# 13
  • Мнения: 1 296
Ще предам бизнеса на Екрем hahaha

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ще предам бизнеса на Екрем hahaha
newsm78 Той не бърка в тестото бре! Naughty Че си изцапа ръчичките Crossing Arms На него му дай нещо, от което лесно да се  правят пачки! Money Money Money Money Money

Общи условия

Активация на акаунт