Отговори
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201








„Не позволявай на огъня да изгасне, разпален от незаменима искра в безнадеждните замени на "не съвсем", "все още не" и "не съвсем".Не позволявай на героя в душата ти да изчезне в самотното осуетяване на живота,който заслужаваш и никога не си могъл да достигнеш. Светът,който желаеш може да бъде спечелен.Той съществува. Той е реален.Той е възможен. Той е твой.”

„Помни тази вечер,като началото на винаги.Обещание.Като награда, че си устоял на живота толкова дълго.Вярата един в друг и възможността за любов.Решение да игнорираш или просто да се издигнеш над болката на миналото.Споразумение,което свърза две души в едно.Празненство...на взетите шансове и предизвикателствата, които предстоят.За двама, които ще бъдат по-силни от един.Като отбор, който се е изправил срещу изкушенията на света.И любовта винаги ще е двигателя на живота ни.Вечерта е само формалност само съобщение на чувствата.Направените обещания остават в дълбините на сърцата ни.”


SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК  

В ролите:




Продукция: Medyapim

Режисьор:Баръш Йош

Сценарист:Tılsım

Жанр: Драма



АНОНС :


Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.
























ЗА СЕГА ЕПИЗОДИТЕ ОТ ВТОРИ СЕЗОН НЯМА КЪДЕ ДА БЪДАТ ГЛЕДАНИ НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК !!!

Страница на сериала в сайта на show tv  


Първи сезон с БГ превод в vbox7.com


Преводите на Неси във vbox7.com


Гледане на сериите на турски

Епизодите с вградени субтитри- торент 1

Епизодите с вградени субтитри- торент 2

Музиката от сериала


Рейтинг на сериала  

Анадолски орли- за гледане он лайн



 


   


 








Старите Теми:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31 Тема 32 Тема 33 ;Тема 34 Тема 35  Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47  Тема 48,Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55,Тема 56,Тема 57, Тема 58 Тема 59 Тема 60,Тема 61,Тема 62 Тема 63, Тема 64 ,Тема 65 ,Тема 66,Тема 67,Тема 68, Тема 69, Тема 70,Тема 71,Тема 72,Тема 73, Тема 74, Тема 74,Тема 75 ,  Тема 76 ,Тема 77, Тема 78,  Тема 79, Тема 80,  Тема 81,Тема 82,Тема 83 ,Тема 84, Тема 85, Тема 86, Тема 87, Тема 88,  Тема 89, Тема 90,  Тема 91 ,Тема 92 ,Тема 93 ,Тема 94, Тема 95, Тема 97,Тема 98 ,Тема 99 ,Тема 100,Тема 101 ,Тема 102 ,Тема 103 ,Тема 104 ,Тема 105,Тема 106,Тема 107,Тема 108 ,Тема 109 ,Тема 110, Тема 111, Тема 112, Тема 113, Тема 114, Тема 115, Тема 116, Тема 117, Тема 118 ,Тема 119 ,Тема 120 ,Тема 121 ,Тема 122 ,Тема 123,Тема 124, Тема 125,Тема 126 ,Тема 127,Тема 128,Тема 129 ,Тема 130,Тема 131,Тема 132,Тема 133 ,Тема 134,Тема 135 ,Тема 136 ,Тема 137,Тема 138,Тема 139,Тема 140,Тема 141,Тема 142,Тема 143,Тема 144,Тема 145, Тема 146, Тема 147, Тема 148, Тема 149













Значение на имената:

Feriha = радост, веселие, щастие, свежа, спокойна, любвеобилна
Emir = принц, държавен глава в някои ислямски страни
Cansu = жива вода
Zehra = жена със светло и бляскаво лице
Riza = съгласяване, доброта
Mehmet  = пророк
Hande = усмивка
Koray = пепелива луна
Seher = моментът преди да настъпи утрото
Gulsum = жена с кръгло, топчесто лице
Aysun = спокоен и уравновесен човек
Sanem = красавица
Haldun = вечен, безкраен
Unal = гласовит, надарен, известен
Hasan =добър, покровителствен
Azra = девица


Превод от турски:

m_l_s , sev79 ,r0z0wkа,vera_7, Nesi, Ferda Mravenec, Esi_3

Превод от английски:

•٠•Sasy•٠• , •٠•G@bby•٠•, jeanette, •٠•Sisito•٠•,Снежка,Меги,Gawina,Keii,r0z0wka ,Neidjal,Hurricane,angel4e_f,radoslava666



Снимки от сериала:




Добавяне на картинка към профила, в подписа
 или в мнение, намаляване на картинка  









Подарък от Славена да пази темата от уроки.




Hug Hug HugПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА Hug Hug Hug














Последна редакция: пн, 25 юни 2012, 17:22 от ·٠•Sasy•٠·

# 1
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
По някаква незнайна причина са ни заключили старата тема- явно са видели , че има и нова и за това са заключили старата.

http://www.gelecekteknolojisi.com/haber/20120624/535721/adini-fe … devam-edecek.html

Казва се, че Хазал няма да снима трети сезон на АФК защото вече си е стиснала ръцете с новите продуцента на сериала за Балканите  2012. Аксой е казал , че на нейно място ще влезнат два нови образа , но не за да заместят Фериха , а ще бъдат съвсем нови персонажи.

# 2
  • Мнения: 6 105
Тинче,благодаря за новата тема!   bouquet
Благодаря и за инфото,това значи,че Фериха трябва да си отиде и може да излезе вярна информацията,че ще има дете,което ще се казва Фериха.Много не ми се струваше преди да стане така,но вече кой знае.
Пък може и да сложат нова Фериха  newsm78

# 3
  • Мнения: 21 201
Благодаря за новата тема.   bouquet
Момичета, имам проблем  с новата тема, от форума ли е не знам, но виждам две родословни дървета и два подаръка от Славена и екрана ми се приплъзва. #Crazy
Вече се ошашках със старата тема, в която не можех да публикувам, но явно проблем имам и с новата. Rolling Eyes
Вие имате ли подобен проблем?

Чаги май, ще снима филм. newsm78
Çağatay Ulusoy'un yeni sinema filmi küçük Hayatlar.

# 4
  • Мнения: 180
 wavey
Благодаря за новата тема.Тинче smile3525
Благодаря и за снимките,инфото,клиповете  bouquet

# 5
  • Мнения: 21 201
 Cry
Bazi masallar mutsuz bitermis.

# 6
  • Мнения: 0
Честита ви 150 тема Фемирки.Да благодаря и аз за новата тема,както винаги е прекрасна.Тинче за теб   bouquet
Наде,аз със таз нямам проблем,но с предната имах ,а сега разбрах ,че е заключена.
Еееее............... голяма съм късметлийка тъкмо се върнах и реших днес да прекарам денят си с вас,а те взеха ,че заключиха темата,на това му се вика късмет та дрънка. Joy Joy Joy

Дидка,много си хубава,с този нов тУвалет по последна мода,не мога да ти се нагледам.
Мери,
Скрит текст:
аз съм завършила средното си образование в Русия и докато бях там ходехме точно така на училище,даже майките ни се надпреварваха на кого да ушият или изплетат,по-хубаво бяло отгоре,за да си по-по -от другите.

Звезде,видях те  Hug Hug Hugднес се губиш нещо.

Ако това ,което Тинчето е написала за липсата на Хазал и Фериха в трети сезон е вярно,значи или ще умре героинята или ще замине с Левент и няма да се върне повече,но определено нова Фериха няма да има,аз така разбрах. Peace

# 7
  • Мнения: 12 719
Понякога приказките имат нещастен край  Cry Cry Cry

# 8
  • Мнения: 21 201
Ayşegül Öner @aysegul_oner1 twitter

senaristler yapması gerekeni yapcak . feriha babası için teklifi kabul etcek . ama düğünde kan akcak bence . kötü şeyler olcak newsm78

Венци,
Скрит текст:
мерси за отговора, аз си виждам някои неща по два пъти и това си е. Crossing Arms

# 9
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Здравейте! wavey

Тинче, благодаря за новата тема! newsm51

Благодаря за закуската, кафетата, поздравите, инфото, стиховете и снимките!  bouquet  bouquet  bouquet

Ей, ошашавих се в старата тема, нали не разбирам много и се чудих доста време какво става! Joy

Венциии, Hug Hug Hug
Скрит текст:
Бях на работа. ooooh!Първа смяна.Децата ме направиха луда и щастлива в детската и като се прибрах гледах в една точка ,точно 1час, докато се съвзема! Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 12 719
 bouquet Тинче за темата.
Да ние честит и юбилея 150 темичка  Flutter Flutter


# 11
  • Мнения: 12 719
Ayşegül Öner @aysegul_oner1 twitter

senaristler yapması gerekeni yapcak . feriha babası için teklifi kabul etcek . ama düğünde kan akcak bence . kötü şeyler olcak newsm78

Венци,
Скрит текст:
мерси за отговора, аз си виждам някои неща по два пъти и това си е. Crossing Arms

От туит на Гримиорката Айшегюл:
Каквото смятат сценаристите за редно ще го направят.
Фериха ще приеме предложението заради даща си , но сватбата ще се пролее кръв и ще стане нещо много лошо  по скоро много лоши неща  Cry Cry

# 12
  • Мнения: 21 201
Олеее, темата ни е юбилейна. Толкова не ми е ден днес, че даже и не забелязах номера й  ooooh!и тези клюки и всички писаници, съвсем ме изтощиха. Sick
Звезде. Hug
Диди, благодаря за превода.

# 13
  • Мнения: 0

Венциии, Hug Hug Hug
Скрит текст:
Бях на работа. ooooh!Първа смяна.Децата ме направиха луда и щастлива в детската и като се прибрах гледах в една точка ,точно 1час, докато се съвзема! Joy Joy Joy
Звезде Hug Hug Hug
Скрит текст:
Знам ,че на теб не ти е до смях,но това,което си написала наистина ме развесели Joy Joy Joy
Наде,като излязох и влязох отново в темата и на мен тези неща са ми по два пъти.Родословното дърво и подаръка от Славена. Peace

Дидка и аз благодаря за превода,но станах разногледа като го прочетох,какви са тези приказки от това момиче бива ли да ни шашка така?

# 14
  • Мнения: 21 201
Диди, ако е нещо ново, би ли ни го разяснила?
Hazala hayranları bir video yapmiş ona teşekkür ediyor!





Охххх, Венци,
Скрит текст:
мерси за пореден път, помислих, че аз имам проблем с форума и темата.

Общи условия

Активация на акаунт