Мързеливи красавици - 19

  • 25 415
  • 725
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ДЕВЕТНАДЕСЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, коетo го издигa вече на пиедестал.



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Понеже сме загрижени за красотата си (и мързела де, и мързела  Mr. Green), сме длъжни да обръщаме повече внимание на съставките в готовите илачи за поддръжката й. ИНФО ПО ВЪПРОСА!.
И защото обичаме животните (да, точно така, не само себе си  Mr. Green) - Списък с фирмите, тестващи и НЕтестващи продуктите си в/у животни(С любезното съдействие на Womanberry  Wink, която ни е обещала и списъче с Мързеливо-Красиви готварски рецепти, когато е готова.  Mr. Green Ча-Ка-Ме!!!)

Хайде, лейзи лейдиЗ, вие сте!



Ето и предишните теми:

# 1
  • GYM
  • Мнения: 814
 Mr. Greenдзааак
Ето я и най-първата мързелана Hug
Аз съм изключително ранобудна днес, но това е, понеже си легнах раншко Laughing Спазвам си обещанието да се мажа, мога да се похваля с нормално изглеждаща кожа на тялото Laughing Вчера една продавачка, докато мерех едно бюстие ми каза - олеее, какво нежна кожа Crazy и, ме голям кеф ми стана Flutter
Маникюрът ми от понеделник е все още без забележки Shocked Утре ще го сменя, че са ми израснали ноктите, иначе няма нито едно ъгълче обелено. Е затова го харесвам тоя лак - бетон е. В духа на мързеливата ни темичка, ще споделя, че любимият се върна от нощна смяна със закуски за цялото семейство, даже и напазарувал милият Heart Eyes Остава да измисля днес с какво да си уплътня деня - свекито ще дотърчи за дребка, а аз трябва цял ден да се разкрасявам ooooh!
Уютна и спокойна  неделя Hug

Последна редакция: нд, 24 фев 2013, 09:10 от velvetvoice

# 2
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Добро утро!!!
Настанявам се удобно в новата тема!
 Tyra,  smile3525
Наближава нашият празник - да споделим красиви придобивки, щастливи мигове и приятни емоции в новата тема!

# 3
  • София
  • Мнения: 5 475
Добро утро и от мен,лек и успешен ден,и ползотворна почивка.Аз си изпих кафето вече и се захващам сьс задачите,които ме чакат.

# 4
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Привет-мривет!

В предната тема сте засегнали 90ДД - много ми харесва  Peace .
Единствения ми съвет - не пишете в темата! Ама в никакъв случай. Недай си Боже да сте прегрешили нещо.
Аз си я правих цяло лято, с лекарско наблюдение. Т.е. аз сама си избрах диетата, обсъдих я с лекар, направихме леки модификации.
Онова, което той ми каза, което считам за много важно: на всеки килограм се падат по около 0,03л вода. Т.е. правилото за поне литър и половина е правилно за възрастен човек - т.е. от 50кг нагоре.
Друго, което аз считам че е нужно да го кажа: аз я правих лятото, с наличие на домашни домати и краставици - ежедневно съм яла салата. Почти не съм пропускала ден, в който да си хапна салата от домати, краставици, чушки. И винаги - сирене. И пак отслабнах. И кафето си пиех с мляко. И ако някой ме чете от 90дд - ще ми каже, че така няма шанс да отслабна, но иначе не знам къде са ми отишли 8те кг. И при това вече половин година си ги държа тия 8кг, не съм ги върнала.
Така че - най-важният ми съвет е - за Бога, сестри, не четете!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6
Tyra ,   bouquet
Добро утро и от мен !
Сипах кафето и пийвам . Но нещо съм се грипясала и тоха изобщо не ми харесва. Пих някакви лекарства,но една кашлица ме мъчи,студено ми е ,а  пък в етажа е супер топло . Знаех ,че така ще стане след ходени боса посред зима ...

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Добро утро и от мен!Благодаря за новата тема Hug
Малката ми красавица не знам кога точно е станала,но дойде в 8.00 да съобщи,че е облечена и рисува с водни бои "стЛашно чудовище" Heart Eyes
В темата за 90 ДД са светици,ако трябва да ги сравнянам с дюканките от преди 5-6 години CrazyТам беше страшно Simple Smile
Това за сега от мен,че се гласим за рожден ден и като се върнем ще видя какво разкрасително ще направя  Simple Smile

Хубав и слънчев ден от мен!

# 7
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Така - измислих си предизвикателство за новата тема - маска за лице ПОНЕ 2 ПЪТИ СЕДМИЧНО!
90 ДД - в началото реших че коментирате размер Embarassed - мен ме притесняват въглехидратите.... аз обичам много, но от тях качвам.....
siska79, весело изкарване на РД.
Приятна неделя.

# 8
  • Мнения: 540
Доуто (както казва дребоса  Laughing)  Hug

За днес съм предвидила фитнес и епилация на ръцете + лак.
Вчера си купих ново клинче за тренировки и нямам търпение да го сефтосам  Flutter много обичам да купувам спортна екипировка  Heart Eyes

Олиото на Гарниер (не помня писах ли за него) е не-ве-роо-яят-но!
Този лак ще изпробвам днес. Дано да е траен. Малко ми е странно да се лакирам в корал по това време, но може пък и да ми хареса  Laughing
Купих си много готин цвят руж, жалко че не е особено траен. Изобщо има ли начин ружа да си стои, където съм го поставила, цял ден  Thinking

# 9
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Mрав, ползваш ли друга козметика отдолу - моя руж си стои непокътнат по цял ден. от сутринта в 7, като се гримирам, до вечерта, понякога дори към 23h, докато не го махна.
Кажи как го слагаш, върху какво - може и да разгадаем мистерията  Laughing .

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Добро утро,хубавици  bouquet/то,отива към "добър ден",ама хайде Wink
Аз допивам кафето и почвам с чистенето,трябва до обяд да съм приключила,че сме на гости в свекървата Confused
Secret,благодаря ти за разясненията Hug ако имам въпроси,ще знам да питам теб или Бори- много ме разсмя с поста си Joy, добре че ме предупреди да не пиша в темата за 90 ДД,че аз съм чувствителна душа Flutter Wink Ти сега спазваш ли някакви принципи в храненето,или продължаваш още с диетата?
Мравчето,какъв руж си купи? Аз имам един на Пупа-мирише страхотно,но и при мен някъде се изгубва през деня,хем слагам база и фдт Thinking В интерес на истината,имам руж  на Максфактор,който се държи повече от прилично-трябва да го изровя от шкафа Wink
Попи *,вземай мерки и се лекувай Hug

# 11
  • Мнения: 243
Здравейте, прекрасни  Hug
Много съм назсд с нещата, които коментирате, въпреки че ви изчетох .
Вчера бях "захапала" епилатора и сега ми е гладичко, днес след банята ще се омажа хубаво с боди лоУшън   Crazy Трябва да скъся и ноктите. И поне две маско на лицето. МъжО вчера се изказа, че проблемите с лицето ми били почнали от както се върнах на работа след майчинството и започнах да се гримирам всеки ден  Thinking Замислих се - винаги свалям грима като се прибера, постоянно правя почиствания и маски ( в домашни условия )  newsm78  В понеделник ще се обадя да запиша час за дерматолог.
Доуто, мравче Heart Eyes И да си казала за маслото аз съм пропуснала, кажи кое е newsm78 Честито клинче , ако намеря сили да преборя мързела ще направя и аз една тренировка вкъщи.
И аз съм карала 90ДД . Боби, ако говорехме не за диетата а за размер, ехееее  Mr. Green Сега не съм на никаква диета, но спрях да ям боклуци и всяка сутрин пия фреш, което за мен си е голямо постижение. Нямам кила за сваляне, но имам голяма нужда от стягане  ooooh!
Ставам да сложа на дребен да закусва , че още се търкаля е в кревата  Blush

# 12
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Бисквитке (много ти е сладък ника  Heart Eyes) - спазвам си принципите, но нямам чисти плодови дни. Понякога си позволявам и зверско смесване на какви ли не хранителни групи - като например пиле с топено сирене и царевица. Но не всеки ден, разбира се. Изчаквам още мъничко да се стопли - да се появят поне малко нормални зеленчуци по магазините - според мен в момента би било по-вредно да ям пластмасови нитрати от магазина, отколкото да се храня смесено.
Иначе - с Илиянка бяхме стигнали до извода, че глада озверява хората  Mr. Green .  На мен лично атмосферата там ми беше ужасяваща, писах 2-3 седмици, максимум, и после тук си споделях, никой не ми се е карал, момичетата бяха ужасно подкрепящи.
 
Аз руж имам на инглот и едно извращение, хоум мейд. Имах една многоцветна пудра на essense + счупения хайлайтър Umbrella. Двете ги смесих и сега имам приятен кафеникав, блестукащ руж  hahaha .
Слагам ги или върху revlon colorstay или върху rimmel match perfection.

# 13
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Доброутро!
Малкият ме събуди в 8:30. Как у свекърва ми спи до 11 ч., само мога да гадая..

Мрав, купих си същия лак оня ден  hahaha. Даже му пуснах линк, сега съм с него. цвета в шишето изглежда по-яко, иначе на ноктите не се различава от Флормар 422..

Какъв руж ползваш? И аз съм в търсенка на нов.

Днес малко разходка планирам, и косата ще си оправям после. Мисля да преустановя ползването на преса известно време.

Значи, аз уикенда умирам да си пръхтя и мръхтя в къщи по цял ден. Никакви гостита, никакви фитнеси..

# 14
  • Мнения: 1 466
И аз съм тууук!
Tyra  Hug  bouquet

Заминавам да варя макарони, че ще си уморя детето от глад.
После ще мина да се разпиша по-обстойно.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт