За тези, които четат любовни романи №23

  • 74 631
  • 738
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674

Ето линк и към старите теми:

За тези, които четат любовни романи №1
За тези, които четат любовни романи №2
За тези, които четат любовни романи №3
За тези, които четат любовни романи №4
За тези, които четат любовни романи №5
За тези, които четат любовни романи №6
За тези, които четат любовни романи №7
За тези, които четат любовни романи №8
За тези, които четат любовни романи №9
За тези, които четат любовни романи №10
За тези, които четат любовни романи №11
За тези, които четат любовни романи №12
За тези, които четат любовни романи №13
За тези, които четат любовни романи №14
За тези, които четат любовни романи №15
За тези, които четат любовни романи №16
За тези, които четат любовни романи №17
За тези, които четат любовни романи №18
За тези, които четат любовни романи №19
За тези, които четат любовни романи №20
За тези, които четат любовни романи №21
За тези, които четат любовни романи №22


Приятно четене Grinning

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 00:19 от Geia

# 1
  • София
  • Мнения: 28 580
Започнах,явно е нещо като продължение на Corps.Първата книга е за дъщерята на Axel Reid.  Peace

Скрит текст:
П.П. Тая също съм я заплюла,но чакам да излезе юли месец втората и тогава ще я почна  :lol
:
В крайна сметка и аз я започнах. Засега върви бързо  Simple Smile

И реших да отложа на Дж. Р. Уорд  Laughing

ПП Хм, оказах се първа.

ПП Geia, сега виждам, че вторият линк води към Ескейп. Може би вместо него да сложиш някой от линковете за книги на английски и руски? Simple Smile

Последна редакция: нд, 08 май 2016, 23:30 от milenaka

# 2
  • Мнения: 1 002
Благодаря за темата! bouquet
Почти накрая съм на ''Порочния милиардер''(на Мегън Марч) и наистина след първата част стана по-интересно! Peace Главната Холи е доста дразнеща на моменти с нейната несигурност и комплекси, но дано се разберат колкото и да са различни!
"Никога, никога" май няма да я започвам след прочетеното какво става в третата книга! ooooh! Толкова поредици са ми на главата, че им изгубих бройката. От едната чакам втора книга, от другата трета... #Crazy Вече почти не попадам на книга без продължение- или е разделена на части, или е част от поредица! ooooh!

# 3
  • Мнения: 259
Благодаря за новата тема.И сега само запис,че да мога да следя какво пишете и как коментирате новите книги.

# 4
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Благодаря за темата bouquet Ах, тази корица - ни книгата изчетох, ни филма гледах както трябва Laughing

# 5
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Благодаря за темата bouquet Корицата е прекрасна! Джейми Дорнан ми е голям любимец( не заради Крисчън Грей).

И по темата - продължавам да припадам от смях с ”Searching for perfect".
Скрит текст:
Една оптекарка пробва да го сваля , ама той я попиля направо. Joy Каза и , че лъже , защото и виждал израсналите корени на косата

# 6
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Аз приключих с "Херцогинята куртизанка". Хареса ми. Този път екипът, работил по книгата, си е свършил добре работата. Нямаше грешки, нелепи изрази или нещо, което да ме подразни.
Купила съм и "Само една нощ", но още нямам настроение за четенето й.
Прочетох и двете книги на Лоръл Маккий. И те ми харесаха. Нищо, че героините бяха представени като мноого разкрепостени. Но пък книгите се четяха лесно и бързо, бих препрочела пак. Идеални са за релакс.

# 7
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Нямам линкове, ако ми дадете и мога да редактирам, ще ги сменя.
Изобщо не се усетих, че снимката е от филма Embarassed

# 8
  • Мнения: 2 850
Отказвам се от всички милиардери официално Laughing Нито "Порочен милиардер" ми хареса, ни "Правилата на милиардера", направо се измъчих да ги дочета.
Но много ми хареса " Оправдани лъжи" на Уитни Г. Уилямс, беше като глътка въздух, най-после нещо засукано и малко мистерия.
За първи път чета книга глава по глава и този "Арогантен костюмар" ще ме довърши от любопитство. Още повече, че аз чета много бързо, все едно съм на състезание, и съм свикнала да отмятам книгите за по ден и неизвестността ме убива Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 28 580
http://gen.lib.rus.ec/ – тук тегля на английски, но има и на други езици; не трябва регистрация

http://ebook.bike/ – само на английски; също без регистрация

http://forum.mobilism.org/index.php?sid=843e4f46eb1b1dbb530eb50e7df5ab03 – тук трябва регистрация

На руски имам това, но не знам колко актуални книги качват:

http://www.rulit.me/

http://www.flibusta.is/book – тук мисля трябваше регистрация

Торенти не давам, че нали е забранено  Simple Smile


# 10
  • София
  • Мнения: 10 309
Отказвам се от всички милиардери официално Laughing Нито "Порочен милиардер" ми хареса, ни "Правилата на милиардера", направо се измъчих да ги дочета.
Но много ми хареса " Оправдани лъжи" на Уитни Г. Уилямс, беше като глътка въздух, най-после нещо засукано и малко мистерия.
За първи път чета книга глава по глава и този "Арогантен костюмар" ще ме довърши от любопитство. Още повече, че аз чета много бързо, все едно съм на състезание, и съм свикнала да отмятам книгите за по ден и неизвестността ме убива Crazy
Преди да е излязла цялата книга или поредица, гледам да не я почвам. Обичам на екс, цялата история Simple Smile
Миленака, благодаря!

# 11
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
На руски доста фен преводи качват в Литмир. Обикновено повечето нови книги ги намирам там.

# 12
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Забих току-що Порочния милиардер и съм доволна от книгата .. Вероятно щото се падна веднага след Този мъж и като цяло всичко би изглеждало като шедьовър след него ..

# 13
  • Варна
  • Мнения: 236
 bouquet за темата

# 14
  • Мнения: 794
Бравос за хубавата снимка bouquet на Дакота най й харесвам гърба. Да ни е честита новата тема, чета Дявол през зимата, добре въври към момента.

Общи условия

Активация на акаунт