Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 79 960
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да отплаваме!

# 2
  • Сидни
  • Мнения: 721
Колкото и да ме дразнеше Денерис до сега, нейните глави в книгата + моменти в сериала ми бяха доста скучни, след 1ви сезон, но последните 2 мин на този последен епизод ми напълниха душата - музика, начин на заснемане- много яко!

# 3
  • Мнения: 9 144
Пропуснали сме, че и кралица Серсей е назначила Ръка

# 4
# 5
  • Мнения: 927
Всичките му десетки копелета са чернооки и тъмнокоси
Синеоки, не чернооки. Джон не е със сини очи. Няма как да е Баратеон.

# 6
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Джон не беше ли със сиви, като Лиана и Аря . Това между другото.


За Кибърн съм го пропуснала аз  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 367
Това със 'семето е силно' издиша по всички параграфи.
Да не говорим, че на майка ми рода са синеоки, на баща ми половината род са синеоки, на мъжа ми всичките до 9-то коляно. Трите ни дъщерички (тризначки) са с кафеви, на едната пъстреят, но пак в кафявата гама.... В същото време познавам семейства с кафеви, чиито деца са синеоки...


И нещо за моята любимка Simple Smile

# 8
  • Мнения: 380
Кой друг да е Ръка освен Кайбърн. Само той и Планината и останаха. Бтв не разбрах защо трябваше да си сваля шлема... в книгите няма нищо под него.

Благодаря за темата!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Всичките му десетки копелета са чернооки и тъмнокоси
Синеоки, не чернооки. Джон не е със сини очи. Няма как да е Баратеон.

Ама... защо изведнъж започнахте да ми се включвате като опоненти около теорията, че Джон бил Елен!?!?!?!?!?!? Къде, бре, по дяволите съм го твърдяла това??? Нещо много хаотично май започна да става тук в тази тема...

# 10
  • Мнения: 2 850
Благодаря за темата bouquet
Змиммка за дотраките и препаските в снега много се смях. Горките дотраки, не мисля, че ще остане нещо от тях след войната с ББ.
Спирит, защо си мислиш, че някой на теб ти се включва. Говорим от вчера за тази теория, Фрей написа, че е чела някъде по този въпрос.

# 11
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Нали за това говорехме, за лудата теория и ти се включи с изказване за семето.


Марисолче, Планината имаше глава, ама на друг човек, неговата нали я пратиха на Доран.

# 12
  • Мнения: 927
Това със 'семето е силно' издиша по всички параграфи.
Май Мартин е казвал, че генетичните правила във Вестерос не съвпадат с тези в нашия свят.

Бтв не разбрах защо трябваше да си сваля шлема... в книгите няма нищо под него.
Това е теория. Не знаем със сигурност какво има.

# 13
  • Мнения: 1 498
Малкото Мормонтче направо ми напълни душата. Гледам епизода пак и пак само в нейната част Simple Smile Това момиче ще се прочуе.

# 14
  • Мнения: 896
Това със 'семето е силно' издиша по всички параграфи.
Да не говорим, че на майка ми рода са синеоки, на баща ми половината род са синеоки, на мъжа ми всичките до 9-то коляно. Трите ни дъщерички (тризначки) са с кафеви, на едната пъстреят, но пак в кафявата гама.... В същото време познавам семейства с кафеви, чиито деца са синеоки...


И нещо за моята любимка Simple Smile



Права си, но в сериала по този начин (така мисля) показвад/доказват, кой на кого е наследник. От там тръгна и войната. Всички деца на Робърт бяха с руси коси и носеха белезите на Ланистър. В реалния живот това няма значение (освен ако от двама бели родители се роди черно дете), но в  книгите и сериала е от ключова роля.

Общи условия

Активация на акаунт