Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 29 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 117 110
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 446
Относно приложението на DM, инсталирах го отново и този път стана Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 966
И аз ще изчакам за отзиви за шампоаните.

# 3
  • Deutschland
  • Мнения: 5 416
Holly Pink е написала страхотен отзив за балсама Garnier Repair&Shine 3 в блога си, та си го взех и аз. Щом е с много масла, ще се отрази прекрасно на суха коса. Довечера ще го пробвам  Peace

# 4
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
Аура в Пловдив само в Лили на "Капитан Райчо" ли има ?  Thinking

# 5
  • Мнения: 119
Благодаря за темата  bouquet
Аура в Пловдив само в Лили на "Капитан Райчо" ли има ?  Thinking
Има и в Лили до Новотела и в Ивис в мола  Peace

# 6
  • Мнения: 221
Благодаря за темата  bouquet

Момичета търся си някакъв тоник за суха кожа,дали можете да ми предложите нещо?!  Whistling

# 7
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря за темата. bouquet
От близо две седмици ползвам капсулите на Балеа със зелен чай, доволна съм, ползвам ги само вечер, нужно е време за да попият. Според мен количеството в една капсула е прекалено, аз го разделям и ползвам 2 пъти. Вие как процедирате?

# 8
  • Мнения: X
Desiree, благодаря ти  bouquet
Днес минах през Лили до Новотела, ама не влязох, мислех, че няма там  Grinning
Патка с патка  ooooh! Laughing

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Записвам се и аз с малко впечатления от новата колекция на Катрис, понеже нямам спомен да сте я коментирали освен Есенската.

Тройката хайлайтъри за мен е разочарование. Някак по-сухи са, може би защото са печени по-добре и текстурата прилича на финосмляна пудра с малко повече шимър. Блясъка и финиша изобщо не са типични за такъв тип продукт. Много по-различни са от единичния от тази пролет, който изчезна обаче. Ако не харесвате силните блясъци и метален ефект, може би ще ви харесат. Първата и последната снимка ги прикачих от нета за ориентация.

Скрит текст:


Матовите моливи за устни хич не ми изглеждат матови. Приличат на червилата на Есънс, които са си с финиш на класически и дори имат лек блясък. Цветовете са кафяв нюд, пепеляво към винено и класическо малинено.

Скрит текст:

Сенките (трите единички) са мазни и силно блестящи, леко прашливи и ми изглеждат като евтини китайски. ooooh! Двата светли цвята ги суочнах на кутрето (снимката със суочовете на хайлайтърите и тъмния не се вижда особено, но и той не става).

Скрит текст:

Относно новата марка Llums, тук също имаше стелаж и беше нареден, но не беше отвит. Laughing Аз нали съм си нахална, 2-3 пъти дръпнах да огледам. Изглежда ми бюджетна марка, долу горе от класа на Катрис. Сенките единичните струваха по 4,70 и по 5,30 червилата. Лаковете и те около тази цена. Местата за четки бяха празни, ако не греша.
Не знам обаче аз ли не огледах или е сложена на мястото на Revlon? newsm78 Сиси или друга старозагорка ако чете, да каже дали все още са там и другите. Иначе и тук са заредили Аура, доскоро нямаше в магазина. След като се махнали щанда с джапанки, са го намърдали там. Laughing
Но ми беше супер странно за цената на новия гел хайлайтър от So Sweet So Dolly. Струва 27,25 лв??? Excuse me? Исках да попитам дали не са сгрешили, но нямаше нито една консултантка или касиерка. Четката за контуриране, за която Виктория пита беше налична.

Скипър, пробвала ли си розова вода вместо тоник? Аз съм с такава от години. Доволна съм. Peace

# 10
  • Мнения: 433
Аура има в Дебенамс в България Мол. Имам матов гланц и четки и съм доволна. Спиралата ми свършва или пък изсъхва вече не знам, но трябва да си взема нова. Ползвах двойната с праймъра на Лореал и триъгълната с огледалцето на Буржоа. Имам дълги мигли. Препоръчайте ми нещо? Както и фдт за мазна кожа, ако може.  bouquet

# 11
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Благодаря за темата!

От стикерите за нос на Балеа доволни ли сте?

# 12
  • Мнения: 221
Ивче,ползвала съм,но имам непоносимост към аромата на рози и се превърна в мъчение..  Stop Grinning

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
И аз бях така преди години, но сега свикнах и все търся да има рози в аромата. Heart Eyes
На Биотен знам че имаше някаква бюджетни, от които бяха доволни доста момичета, но лично аз не съм ползвала. Blush

Лита, за тези ли става въпрос?



Приятелка ми ги беше похвалила и издирих снимката във вайбър, понеже си спомних че ми ги показва.

# 14
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
- такива видях в ДМ, но те вероятно са за мазна кожа... А моята е по-скоро суха. Не знаех, че има и други.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт