"София - Ден и Нощ" - 17

  • 63 071
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Риалити сериал, излъчван по Нова ТВ от 22:00 ч.

# 1
# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за новата тема. bouquet

   Вече сериалчето ми поомръзна, но продължавам да го гледам по инерция. Laughing

# 3
  • Мнения: 2 208
И аз така по инерция...
Благодаря за темата bouquet

# 4
  • Мнения: 5 386
Семейно гледаме всички. Зациклят понякога, но няма по-интересна българска продукция в момента, така че си го чакаме вечер сериала.
Коко горкичкият  все го представят като напълно откъснат от вярната самооценка , не зная дали си има прототип в реалния живот, аз поне не познавам такъв образ.

# 5
  • Мнения: 1 831
Хайде в новата темичка. Peace
Коко от нагъл по-нагъл.Не знам дали има смисъл въобще да го пиша.Супер ми е грозноват на мен,не знам от къде го вади това самочувствие.Пора му е по-симпатичен.
Лелчето с големите цомби разби  Joy
Ана Мария и Митака станаха по-зле и от турски сериал. Sick

# 6
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Благодаря за темата  Party

# 7
  • Мнения: 5 459
Е нали уж щяха да махат Коко. Ама вярно се изчерпа вече......

# 8
  • Мнения: 5 820
   Такъв мъж като Коки никога не бих го погледнала. За мене той е грозен мъж. А героят, който играе Коки, все търси красиви и стройни жени. Не се погледне в огледалото какъв е урод.

   Зарадвах се, когато най-после някой да постави на място тази Теодора. Дано Найден се отнася все така отвратително с нея. Заслужава си го. Изложи го пред всички гости в хостела. Отгоре на това идва да му се извинява и пак повтаря, че няма как да се получат нещата между тях. Идва ми да й забия един шамар на тази циркаджийка, по начина по който се облича е клоун за мене.

   Йовката пък замина с онова момиче, което му направи такива гадости. Сигурна съм, че ще му провали бъдещето в Англия и той ще се върне в България, но сам.

   Да не би да свърши сезонът на сераила? Не излъчиха кадри какво ще стане в следващия епизод.

# 9
  • Мнения: 1 831
Да и на мен ми направи впечатление ,че не дадоха какво ще се случи в следващия епизод.Според мен е грешка.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Днес гледах промото за следващия път, въртяха го по "Нова". Peace Видях, че Найден се сваляше с няк'ва мацка в бара, а Теда от яд я заля със сок в гърба. Joy

# 11
  • Мнения: 5 820
   Днес гледах промото за следващия път, въртяха го по "Нова". Peace Видях, че Найден се сваляше с няк'ва мацка в бара, а Теда от яд я заля със сок в гърба. Joy
 

   Брей, тя ревнува ли?  Joy Joy Joy

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Май натам ще завъртят сценария. Peace

# 13
  • Мнения: 7 106
Сериала го има за другата седмица в програмата, така че най-вероятно времето ги е притиснало и са орязали снощи промото  Peace

# 14
  • Мнения: 272
Това момче Ясен нали уж в Лондон щеше да заминава? Или греша, защото как така си хвана автобусчето до там?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт