"София - Ден и Нощ" - 18

  • 65 908
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Риалити сериал, излъчван по Нова ТВ от 22:00 ч.



# 1
  • Мнения: X
Дано Софка не се връща в сериала... Praynig

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за новата тема! bouquet

   Чакам да видя коя ли ще е въпросната Михаела, на която звънна Даньо/-ю снощи. Flutter

# 3
  • Мнения: X
Аз пък мисля, че Софка няма да се бави много... Много неочаквано и набързо я разкараха...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 712
   Благодаря за новата тема! bouquet

   Чакам да видя коя ли ще е въпросната Михаела, на която звънна Даньо/-ю снощи. Flutter
Аз пък забелязах че като спомена името й по телефона леко се усмихна ..…все едно ,,познай за какво ти звъня " kiss

# 5
  • София
  • Мнения: 1 445
Интересно ми е сега Галчето къде ще живее. hahaha

# 6
  • София
  • Мнения: 9 920
В хостела, (при Драго) как къде Joy

# 7
  • Мнения: 5 719
Много хубаво звучи София да не се връща, за това мисля , че скоро ще се появи отново. Mr. Green

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 430
Дани толкова лесно се отказа от Галя, изобщо не държи на нея. Вярно, че 70% от постъпките й са малоумни, но и той е същия. Я, Драго да си я взема, въпреки че той заслужава нещо по-добро, примерно мен  Joy Joy Joy
А Ана Мария веднага звънна на Сашо, много е лицемерна. Изобщо не мисли, че ще нарани Митко. Очаквам и да преспи с козела.

# 9
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Благодаря за новата тема!

Е какво пък му е толкова хубавото на Драго? На мен са ми изключително антипатични толкова нахални мъже. Не може 38746 пъти да ти се каже "Не искам нищо с теб" и ти пак да напираш. И какво излиза, Даню се наду, че Драго си мислел, че се събрали с Галя, а в същото време и той пак си е вял малкия Даню по Прага както си иска. Типичен турчак е - той може със 100, ама те трябва да са само с него и дори и  да не поглеждат други мъже. ooooh!

Това, че дадоха видео със Софи нищо не значи и с Митака даваха, и с Коко даваха...

# 10
  • Мнения: X
Ама, Deadpoool , аз и Драго го разбирам :
Цитат
"Не искам нищо с теб"
пък спи с него ?! Как да не си мисли нещо момчето  Laughing

# 11
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ама тя още преди да спи с него, пак толкова напорист беше. Това ми е толкова противно в един мъж, даже не само в мъж, и в жени - като виждаш, че не си желан, ми не досаждай!

Хайде, разбирам след като спа с него, но пак му каза "Само приятели сме", колко хора по света имат friends with benefits, ама какво ли се чудя, то пак е гениална хрумка на сценаристките, дали им се иска и на тях някой така да досажда, историята мълчи...

# 12
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Благодаря за новата тема  Hug

За София какво да кажа хем ми беше станала досадна, хем ще ми е мъчно. Малко дежавю̀ се получи с нея, както беше с Поли. Тъкмо да станат певици и хайде аут. Поне Поли намери любовта, а Софито отива да гледа болната си майка. Ако наистина е пожелала да напусне сериала, можеше да я задомят с Димо и да заминат в друг град да живеят.

Уж реалити сериал пък още не сме видяли нито една сватба. Имаше две, които бяха планувани, но се отмениха. Визирам тези на Дани и Рая и Боби и Лили. Няма нито една сватбена двойка. Само Митака беше в началото и се разведе.

Как пък от толкова двойки и едно случайно дете не вкараха в сериала. Изключвам мнимата бременност на Симона и онази, която излъга Дани че има дете.

Да вкарат на плейбоя Марио една бивша бременна от него. Може дори Стефания да я забременят и там с Джулия отношенията да станат трудни.

# 13
  • Мнения: 5 820
   София се махна. Отървахме се от нея. Сигурно е малък хонорарът. Големи звезди станаха, та ще искат повече пари. Те актьорите в театрите, филмите и сериалите не получават високо възнаграждение, макар че са професионалисти и са учили 4 години за тази професия.

# 14
  • Мнения: 1 331
Драго не е нахален, гони това, което иска, защото получава сигнали отсреща. Още на първата им среща с испанските манджи се целунаха.После преспаха. Едва се нави Галя. Айде, моля.

Общи условия

Активация на акаунт