Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 236

  • 89 147
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                            Привет ,Запленени дружки! Hug

   Ринка,  Hug много ти благодаря за прекрасната нова къщичка! Носи пролетно ухание!

    Много снимки и новини тези почивни дни! Дай,Боже все така да е! Peace

  Започваме я с награда за мама Туба и Денят на майката!

      

              

                        Приятна вечер, приятели запленени!
bouquet

# 2
  • Мнения: 9 993
Честита ни нова тема!  Hug

Благодаря, Ринка  Hug!



Да я изпълним с интересни, красиви и щастливи моменти за нашата любимка!  Hug



Един поздрав за всички нас, повтарям клипа, о той е 2 в едно - хем нашето дизи, хем Кристиян...



Приятна вечер!  Hug

# 3
  • Мнения: 4 224
Ринка Благодаря за новата прекрасна къщичка, която си ни подготвила. Надявам се да я изпълним само с прекрасни новини за Туба и проектите й  newsm17

И понеже все още е Ден на майката в южната ни съседка, а от вчера и днес имам толкова много снимки, така че мисля, че този колаж е актуален Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 41 686
Ринка Hug,благодаря за красивата нова тема!





нов клип-Cesur ve Sühan💚💙Ebru Gündeş"Neredeydin"

https://youtu.be/lR8dRSY3PqE

# 5
  • Мнения: 9 993
Добро утро!  Hug



Започва новата седмица. Да е успешна за всички!  Hug
Канти  Hug много хубави колаж Hug и гифчета! Радват окото!  Hug
Малко колажи от туитър.







Хубав ден и прекрасна седмица! Hug

# 6
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug

Ринка HugБлагодаря ти за новата тема.

                     

Добро утро и добра Нова седмица за всички!
Здраве, щастие, любов, хармония и благополучие във всеки български дом!




                   

15 май е Световен ден на семейството
Придържай се към важните неща в живота си.
Придържай се към Вярата – само тя ни позволява да вярваме, че няма невъзможни неща. Само тя дава сила на душата.
Придържай се към Надеждата. Тя прогонва съмненията и ни позволява да бъдем позитивни и жизнерадостни.
Придържай се към Доверието – то е в основата на всички взаимоотношения, които са ценни и съдържателни.
Придържай се към Любовта – тя е най-прекрасният подарък…, придава смисъл на живота

Придържай се към Семейството – то е твоят корен и началото, откъдето си израснала, то е лозата, която е израснала с времето, за да те храни, да те подкрепя по пътя ти и винаги да остане с теб.

                               

Успешна нова седмица,дами bouquet

# 7
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Да ни е честита и новата тема! Благодаря  за нея Ринка  smile3525



А след вчерашният празничен ден в някои страни, днес в Световният ден на семейството ние си имаме нашият нов старт - нова къщичка, нова седмица... нека тук, в това наше семейство ни е топло и приятно, да получаваме много хубави новини.  Peace
Но... не забравям и реала - нека всички сме щастливи със собствените си семейства!  Peace

Още един подарък за Цвети  Hug. Непоискан.  Sick дано не ми го върне... Wink




 newsm10 newsm51

Линка  Hug кой си иска подарък  Wink - но всеки се радва да получава, нали?  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug Hug Hug





Канти Hug,за новите гифчета,които пусна с Туба и дечицата,и красивите колажи! newsm10

Линка HugВичи HugЦвети Hug

Снощи си изгледах епизода! Party Беше ми интересен!Разкриха се много истини,вече сме писали за тях!Впечатли ме казаното от Ръза,че много е чел през тези 30г. в затвора!И сега ще прилага на практика прочетеното!Вече изпраща СМС от тел. на Адалет,все едно е жива!Така му дава надежда,а знаем че тя умира последна!Какво наказание! Peace





Превод на репортажа с Туба,който Баги Hug,пусна в старата тема! Peace


Цитат
Мини-интервью Тубы с мероприятия, посвященного дню Матери.
Перевод Elmira Ismaeil.
#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн

Туба Бюйюкюстюн в день Матери встретилась с девочками и читала для них сказки, а также красивая актриса рассказала о новости про ссору с Кыванчем Татлытугом.
Туба Бюйюкюстюн побывала масалджи-абла (сестра-сказочник), читая детям сказки.
Красивая актриса узнает жизнь, благодаря милым двойняшкам.
T: По-моему, наши дети нам как наставники

О ссоре с Кыванчем.
T: Ничего такого нет. Кыванч мой очень важный друг.

В день Матери одна из самых красивых мам Турции Туба Бюйюкюстюн встретилась с детьми. Туба читала детям книги и показала, какая она хорошая мама.
(Туба читает книгу про Леонардо да Винчи)

T: Вы знаете, для меня находиться здесь с детьми- очень прекрасно. Очень приятно провели время. Занимались раскрашиванием, читали книгу. Это мероприятие организовано IWC, и мы рассказывали детям о Леонардо да Винчи.
По-моему, дети для нас, для меня как наставники. В наших поступках, действительности, окружающем мире мы забываем о гуманности. Дети нам напоминают о человечности.

После того, как она стала мамой, для нее в жизни первостепенное- это дети.
T: Дети- самое важное в моей жизни. Теперь я не сделаю и шага, не думая о них. Раньше была я, теперь у меня есть они. Это как будто уже нет меня или мы все как один.(Голос Тубы меняется, расчувствовалась в этот момент).

Как проводите время вместе с Майей и Топрак?
T: Сейчас я нечасто провожу время вместе с ними. Но когда удается, мы пытаемся проводить время с пользой. Гуляем на улице, ходим играть в парк.

Вопросы о разводе оставила без ответа.
T: Сейчас не время задавать такие вопросы (улыбается). Мне кажется, когда рядом дети, такие вопросы неуместны.

Слухи о ссоре с Кыванчем тоже опровергла. Сказала, что между ними нет никаких проблем.
T: Ничего такого нет. У нас всё просто отлично. Мы очень рады. Мы работаем прекрасно, как друзья. Ничего такого нет. Кыванч для меня очень важный друг.

В конце мы спрашиваем про планы на отпуск.
T: Нет планов. Потому что планы, как всегда, утекают как вода (смеется). Нет планов.

П.С. Копирование с указанием источника либо репост.
https://vk.com/tuba_bustun
Да ни е честит деня на семейството! bouquet Бъдете здрави и щастливи с вашите семейства,мили приятелки! Heart Eyes Hug
Скрит текст:

Приятен ден и успешна нова седмица! bouquet

# 9
  • Мнения: 4 535


Привет и от мен в новата тема! Hug Hug Рина bouquet
Нека се позабавляваме от сърце в нея! Не забравяйте розовите дрехи, розовите очила, розовите панделки.. Embarassed Joy
http://www.milliyet.com.tr/-cocuklar-ozumuzu-hatirlatiyor--magazin-2450339/

Хубав ден на всички желая! Peace

# 10
  • Мнения: 9 993


Злати  Hug благодаря за превода. Сега знаем, че каквото и да са решили с Онур за брака си, са го направили за доброто на децата.  Peace
Цитат
После того, как она стала мамой, для нее в жизни первостепенное- это дети.
T: Дети- самое важное в моей жизни. Теперь я не сделаю и шага, не думая о них. Раньше была я, теперь у меня есть они. Это как будто уже нет меня или мы все как один.(Голос Тубы меняется, расчувствовалась в этот момент).


Да са щастливи ТМТО!  Praynig
Щастие и на вас и вашите семейства!  Hug
Най-голямия фен на мама - разказвачката... Laughing



Да се върнем на нашето дизи.
Редкият случай да четеш книги и да подхранваш с тях маниящината си, вместо разума си!  ooooh!



Това за надеждата беше гадно и цинично. Много жесток Ръза и Адалет знаеше това. Явно му е от детството. Но какво го е направило такъв?  newsm78 Дали ще разберем? newsm78




# 11
  • Мнения: 9 993



'ÇOCUKLAR ÖZÜMÜZÜ HATIRLATIYOR' (Milliyet/Cadde)

http://www.milliyet.com.tr/-cocuklar-ozumuzu-hatirlatiyor--magazin-2450339/

Гуги ми преведе, че децата са разляли лимонада и мама Туба е избърсала пода, без да се големее, ама дали съм разбрала правилно?  newsm78 Не ми вярвайте много... Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 май 2017, 11:55 от Lina_4

# 12
  • Мнения: 5 727
Привет Hug

             

                   

Цитат
C&G-26
Рыза, после того, как его избил Джесур, не заявил на него, хотя имел возможность заковать в кандалы, чтобы не мешал.
Однако это видимо не та месть, которую он готовит главному герою.
Сюхан скорее всего не успеет уехать и станет частью плана этой мести.
Любопытно, кого выберут сценаристы в качестве жертвы для Сюхан (по вине или при подозрении на Джесура) -Тахсина, Корхана, Ширин или ребенка ?





'ÇOCUKLAR ÖZÜMÜZÜ HATIRLATIYOR' (Milliyet/Cadde)


       
             

# 13
  • Мнения: 9 993
Вичи  Hug Hug благодаря!  Heart Eyes



'ÇOCUKLAR ÖZÜMÜZÜ HATIRLATIYOR' (Milliyet/Cadde)

http://www.milliyet.com.tr/-cocuklar-ozumuzu-hatirlatiyor--magazin-2450339/

Гуги ми преведе, че децата са разляли лимонада и мама Туба е избърсала пода, без да се големее, ама дали съм разбрала правилно?  newsm78 Не ми вярвайте много... Mr. Green
И превод.
Цитат
Туба Бюйюкюстюн: "Дети напоминают нашу суть"

По причине занятости на работе не имеющая возможности проводить с девочками достаточное количество времени Туба Бюйюкюстюн говорит: "Когда мы вместе, мы проживаем качественные моменты. Дети, взрослея, напоминают нам нашу суть".

Туба Бюйюкюстюн встретилась с детьми в рамках мероприятий, организованных ко Дню матери. Актрису сопровождали пятилетние близнецы Майя и Топрак. Туба Бюйюкюстюн на мероприятии, темой которого был Леонардо да Винчи, прочитала сказку малышам и спомогала с раскраской. Актриса, пережившая сложный момент, когда Майя потянула за волосы, показала пример скромности, вытирая пролитый дочерью на ковер лимонад. Бюйюкюстюн, для которой дети являются приоритетом в жизни, говорит: "Я шагу не сделаю, не подумав о моих дочках. Раньше была "я", а теперь уже нет. Мы не можем постоянно проводить время вместе, но когда собираемся, проживаем качественные моменты. Дети как тренер. Мы взрослеем и забываем нашу человеческую суть. Дети напоминают нашу человеческую суть".https://vk.com/eatb_haber

# 14
  • Мнения: 41 686
Привет обедно! Laughing Hug



Надин HugЛинка HugВичи Hug,благодаря за статиите и преводите! bouquet

Такава си е Туба-прекрасна майка и актриса! Heart Eyes newsm10





----------------------------------------------

Да пусна две клипчета от вчера!Мисля,че не са пускани! Peace

С песен на Ил Диво....
Cesur and Suhan- Por ti seré



и втория......
Cesur ve Guzel...K..&..T
https://youtu.be/x5RrnHMJUV0

-----------------------------

.... нова снимка на Туба с Топрак....



Последна редакция: пн, 15 май 2017, 15:00 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт