"София - Ден и Нощ" - 23

  • 90 317
  • 758
  •   1
Отговори
# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Теста сигурно е подправен....
Диагноза: Коки....  Crazy

# 2
# 3
  • Мнения: X
Пренасям се и тук с искрената молба към сценаристите теста да е истински и Коки да не е направил такава малоумщина.

# 4
  • Мнения: 1 831
Сега видях и аз снимката на теста... ooooh! Поне с червено да го бяха нарисували,много зле.Надявам се и аз да не е поредната простотия на Коко.

# 5
  • Мнения: 5 709
Надявам се и аз да не е поредната простотия на Коко.

Точно това си е.
Боби ще удари с юмрук по масата и ще му каже "Какви ги вършиш бе момче"
След това пред камерата ще се изредят всички да кажат "От Коки очаквам всичко , ама този път прекали"

И след това всичко ще си продължи по старо му Wink

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Надявам се и аз да не е поредната простотия на Коко.

Точно това си е.
Боби ще удари с юмрук по масата и ще му каже "Какви ги вършиш бе момче"
След това пред камерата ще се изредят всички да кажат "От Коки очаквам всичко , ама този път прекали"

И след това всичко ще си продължи по старо му Wink


хахахахахаа
И аз си помислих точно това.....  hahaha

# 7
  • София
  • Мнения: 4 670
Трябва да се направи анкета за най-нежелан ,дразнещ ,противен и какъв ли не още герой и да се махне защото това вече не се изържа вече ...на път съм да спра да го гледам Naughty от Мастър шеф поне можеше да се научи нещо а тук саааамо простотий

# 8
  • Мнения: X
За мен пък Коки не е най - дразнещ от всички.
Дано не е бременна и се разделят с Боби.

Оф, мн ми е скучно вече всичко.
Единствено малко интрига ще има между Маргото и Жоро.

# 9
  • Мнения: X
Mihaela(n)koko, ти пък ако си мислиш, че след резултатът от анкетата тук в темата и във форума ще махнат посоченият от нас актьор, наистина те признах за супер наивна. ooooh!

# 10
  • Мнения: 3 275
С Юлиян какво стана, не го дават откакто Зара беше припаднала Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 4 670
Mihaela(n)koko, ти пък ако си мислиш, че след резултатът от анкетата тук в темата и във форума ще махнат посоченият от нас актьор, наистина те признах за супер наивна. ooooh!
Да съм казала ,,да се направи анкета веднага "?!?!?!?! Наблюдавам колко хора не искат да гледат и Коки и Травис и още и още ....за да го напиша значи и друг е предложил подобно нещо Naughty

# 12
  • Мнения: 5 709
Ние не го искаме, но реално Коко и изцепките му са половината сериал.
А и децата го смятат са супер готин, така че няма да имаме щастието се отървем от него.

# 13
  • Мнения: 1 019
И със и без анкета няма да го махнат, защото голяма част от аудиторията са малки подрастващи деца, които се кефят на малоумните му тъпотии. Лично мен супер ме дразни и понеже го гледам на запис, винаги го превъртам, защото не мога да го изтрая. Още повече ме дразни Митко и Боби, които са мъже по над 30г и му се връзват на глупостите. Единствено Дани-шашнатия не му се връзва.

# 14
  • Мнения: 288
Ама много започнаха да се повтарят. Пак парти за нероден Петко.  ooooh! А тук дори не се знае дали ще има въобще Петко.  ooooh!
Добре, че бяхте вие, за да разбера за снимката. Ама верно ли за толкова хамави ни имат сценаристите.  Shocked
Предполагам и аз, че Коко е нарисувал чертичката, иначе защо ще показват теста? Чак се чудя на себе си как още гледам. То няма един нормален. Sad

Общи условия

Активация на акаунт