Отговори
  • Мнения: 25
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Спешна нужда от 200 000 $
150 000 $ не достигат
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опасности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

дълго чакания финал

         
Онур             Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

     
Бурак     Мелек     Периде           Севал

             
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан       Нимет              Айше


   
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

     
Еда             Хандан             Аху                 Сезан


Значение на имената


Официален сайт на сериала

Саундтрак от сериала  и клипове  посветени на филма
Обновено , актуализирано и соритирано !Всичко тук, накуп!



Епизоди, на български преведени и на турски език! Сайтове излъчващи Нова ТВ реално време!!! Първи епизод със субтитри!

Снимки, лентички колажи!!!

Информация за развитието на сериала в аванс, снимки от епизодите и информация за актьорите, търсете ТУК в блога!!!

Творбите на нашите поетеси -   вдъхновени от филма "1001 нощи" и от ... tooth

Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76, Тема 77, Тема 78, Тема 79, Тема 80, Тема 81, Тема 82, Тема 83, Тема 84 ,Тема 85, Тема 86, Тема 87 , Тема 88 , Тема 89, Тема 90 , Тема 91 , Тема 92 ,  Тема 93 ,Тема 94 , Тема 95 , Тема 96,Тема 97 ,Тема 98 , Тема 99 , Тема 100, Тема 101



 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info със субтитри И с БГ аудио
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img]http://се замества с : [img height=300 (или 200, 100,
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 13:24 от galka05

# 1
  • Мнения: 25
Благодарности на Castanea и Mar_Tomova за анкетата newsm51  love001

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 11:38 от galka05

# 2
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, успешен ден на всички. Моля, ако някой има контакти с Истанбул да каже какво става там. Има съобщения за невиждано природно бедствие след валежите. Трябва утре вечер да пътувам за там и ми се ще да разбера подробности.

# 3
# 4
  • Мнения: 132
динах изчисти си кутията сега гледам видеото
няма начин пътя магистралата е под водата

http://www.haberler.com/video-haber/video.asp?id=1754656

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, успешен ден на всички. Моля, ако някой има контакти с Истанбул да каже какво става там. Има съобщения за невиждано природно бедствие след валежите. Трябва утре вечер да пътувам за там и ми се ще да разбера подробности.
Да се запиша в новата тема HugГалка благодаря за темата  bouquetЗа наводнението казаха че положението било сериозно във севернте квартали,и две от основните магистрали са били затворени ,но за повече информация може да пишеш на ВЗ на лични,тя предполагам е там и може да даде по подробна информация Rolling EyesСеви ако си спомняш в един твой превод се казваше в кой квартал живее Джейда,ако се сетиш  ще съм ти благодарна ако ми припомниш и на мен  bouquet Hug За анкетат отговор 3, според мен и двамата са прави за себе си и бих се радвала да се сдобрят все пак те са живели цял живот като майка и син и би ми било мъчно,ако сега се разделят заради тази тайна Peace Heart Eyes

# 6
# 7
  • Мнения: 132
dafi

квартал  Beykoz -  Acarkent

# 8
  • Мнения: 0
dafi

квартал  Beykoz -  Acarkent
Севи,много ти благодаря newsm51 newsm51 newsm51

# 9
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Галка,  за темата !  Hug

Castanea и Mar Tomova на вас благодарности за хубавата анкета ! Castanea , липсват ни твоите постове !

Севи благодаря ти безкрайно за времето, което отделяш за нас постоянно !!!  newsm51
Много ми хареса интервюто с Берг ! А фотографиите и са много оригинални и издават собствения и стил! Не знаех, че тази е правена от нея !

Ани, страшен папарак си на снимки и новини Добре, че те има !  smile3501 newsm51

На всички хубав ден и много усмивки !   love001

# 10
  • Мнения: 1


И аз съм за трета опция. Въпросът е много деликатен, всеки е прав за себе си. Но до някъде Керем беше несправедлив към жената, която го е отгледала. Тя и съпругът й са осигурили на Керем безоблачно  и щастливо детство, сигурност и стабилност, образование, възпитание. Отгледали са го като свой син, дали са му своята фамилия, поверили са му семейния бизнес. Всичко това е доказателство за искрена обич, за това, че не правят разлика м/у двете си деца. Нападките на Керем бяха жестоки, това рязко отдръпване от майка Севал, нежеланието да прояви разбиране и да изслуша обясненията и оправданията й, бяха проява на натрупан гняв и съмнения у него.
От друга страна Керем като че ли усети, че  почвата под краката му се разклати, разруши се сигурността и самоличността му, той изведнаж се усети като в безтегловност, не знаеше кой е, какъв е, къде са корените му. Това го подтикна към разрушителното любопитство да узнае на всяка цена кой е баща му, какъв човек е и защо го е изоставил. Сложни проблеми, за които е нужна проява на много деликатност, търпение и спокоен тон. А видяхме, че Бену застана твърдо на страната на г-жа Севал, убеждаваше Керем да спре да рови в миналото, където усещаше сякаш, че има много нелицеприятни факти, трагични събития и неизвестност. Тя трябваше да разбере, че света на съпруга й се срути изведнаж и на плещите му се стовари прекалено тежко бреме, оплетен възел от проблеми, с които Керем трябваше да се справи. За това Бену трябваше да постигне някакъв баланс в отношенията майка син, да успокои страстите и да не проявява нервност всеки път, когато Керем започваше да се рови в миналото.
Никоя тайна не остава скрита за винаги, за това г-жа Севал е трябвало да обясни спокойно на Керем, когато вече е бил достатъчно голям, истината за произхода му. Така той би го възприел по-нормално и биха се избегнали сътресенията, които последваха, след като Керем узна истината.

# 11
  • Мнения: 0
Галка, благодаря за новата тема! А Аша къде се изгуби? Да не ни е забравила?

Кастанеа, Мар-томова, хубава анкета.

Севи, голямо бедствие! Дано жертвите да не са много!

И аз съм за трета позиция.
Хиацинт, много добре обясняваш ситуацията и ролите в нея! Браво! Напълно те подкрепям.

# 12
# 13
  • Мнения: 1




Брат и сестра

# 14
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5



Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 14:28 от Ari888

Общи условия

Активация на акаунт