Re: Клюки ( зимни , но не тъжни днес ) 20

  • 24 965
  • 741
  •   1
Отговори
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406



Клюки (щастливи, тъжни днес) 1

Клюки (щастливи, тъжни днес) 2
Клюки (щастливи, тъжни днес) 3
Клюки (щастливи, тъжни днес) 4
Клюки (щастливи, тъжни днес) 5
Клюки (щастливи, тъжни днес) 6
Клюки  (щастливи, тъжни днес) 7
Клюки (щастливи, тъжни днес) 8
Клюки (щастливи, тъжни днес) 9
Клюки (щастливи, тъжни днес) 10
Клюки (щастливи, тъжни днес) 11
Клюки (щастливи, тъжни,пролетни днес) 12
Клюки(щастливи, очакващи) - 13 , но не фатална
Клюки(щастливи. но не тъжни) днес - 14
Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 15
 Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 16
Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 17
Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 18






И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от   съседната стая се чува детският звън...”Мамо”


Ние сме жени-силни  и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.

Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа, топлина...



Ние сме богини , момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката  и да гледаме в хоризонта, където ни чака щастието.


Всяка от нас я очаква то-Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме.....

  Ние сме не само жени със своите нужди ние сме жени, притежавайки вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.- не бързайте, понеже той също ни търси....пазете магията си единствено и само за него.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи , не могат да погубят силата ни- те само ни зареждат  с още, понеже ние Жените сме Новият Силен ПОЛ!!!''


П.П. Копирала съм първият пост от старата тема, понеже е мнооого хубава, благодарение на Мери   bouquet, само първата картинка съм сменила.

# 1
  • Мнения: 7 779
пу  № 1

Последна редакция: сб, 05 фев 2011, 22:51 от bongo_2007

# 2
# 3
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
 newsm10

# 4
  • Мнения: 800
Хайде и аз  newsm03

# 5
  • Мнения: 6 441
И аз тук  Hug Не съм   bouquet

За преброяването - голям смях днес.Нали сме вече 4-ма и попълвам ли попълва, докато се усетя, че най-малкият член на семейството няма още ЕГН и не мога да завърша.Загубих толкова време, докато се усетя  Mr. Green Laughing Дано да му стане акта за раждане готов до сряда, че незнам дали ще изтърпя разни преброители из дома да ми задават тъпи въпроси  Crazy

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пате, като каза за преброяването, аз пък съм инструктирала мъжо да пише за глава на семейството Стоян, ми тъй де, нали трябва да сме честни!  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 441
Пате, като каза за преброяването, аз пък съм инструктирала мъжо да пише за глава на семейството Стоян, ми тъй де, нали трябва да сме честни!  Mr. Green
Така де, няма да лъжем държавата  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 7 779
За преброяването - голям смях днес.Нали сме вече 4-ма и попълвам ли попълва, докато се усетя, че най-малкият член на семейството няма още ЕГН и не мога да завърша.Загубих толкова време, докато се усетя  Mr. Green Laughing Дано да му стане акта за раждане готов до сряда, че незнам дали ще изтърпя разни преброители из дома да ми задават тъпи въпроси  Crazy
какъв е проблема да пишеш това,което е в момента ?
няма акт за раждане - няма да го пишеш

# 9
  • Мнения: 7 325
Може ли някой да ми обясни какво е това преброяване, че изобщо не съм в час.

# 10
  • Мнения: 7 779
Може ли някой да ми обясни какво е това преброяване, че изобщо не съм в час.
вот - https://iscensus2011.nsi.bg/

# 11
  • Мнения: 6 441
За преброяването - голям смях днес.Нали сме вече 4-ма и попълвам ли попълва, докато се усетя, че най-малкият член на семейството няма още ЕГН и не мога да завърша.Загубих толкова време, докато се усетя  Mr. Green Laughing Дано да му стане акта за раждане готов до сряда, че незнам дали ще изтърпя разни преброители из дома да ми задават тъпи въпроси  Crazy
какъв е проблема да пишеш това,което е в момента ?
няма акт за раждане - няма да го пишеш

Няма ЕГН и системата не ме допуска да продължа.

# 12
  • Мнения: 7 779
няма да го пишеш като член.
вместо 4 пиши 3 членно семейство и попълваш за 3 глави

# 13
  • Мнения: 7 325
Благодаря ти, обаче сайта е невидим за мен. Тъй като съм много наплашена от глоби и глобички за какво ли не,  се чудя като не се преброим дали няма да ме „закичат”. За това питам някой ако може да ми каже с две изречения за какво става въпрос.

# 14
  • Мнения: 7 779
Благодаря ти, обаче сайта е невидим за мен. Тъй като съм много наплашена от глоби и глобички за какво ли не въпроса ми е като не се преброим дали няма да ме „закичат“.
това виждаш ли го ? http://www.nsi.bg/
китката за закичване мисля че струваше 120 лв  hahaha нещо такова ми се мотка в главата

Общи условия

Активация на акаунт