След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 65

  • 29 258
  • 736
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 690












          












Заповядайте на сладка раздумка : )



































На български името й означава „последна роза". Родена на 17 февруари 1979 г. в град Диарбекир, Турция. Израства в Анкара, където баща й се мести още в ранното й̀ детство. Изучавала е театрално изкуство в Анкара, завършила е Турската театрална академия. През 1995 г завършва и курс по пеене в университета Hacettepe.Преди да се превърне в истинска звезда с участието си в ТВ сериала "Перла", тя играе на театралните сцени в Турция. Сонгюл е една от любимките на публиката, която я обича заради красотата ѝ  благия й̀ характер.
Актрисата започва да се снима в телевизионни сериали през 2001 г., когато участва в мини-сериала „Vasiyet“, а след това през 2002 г в „Havada bulut“. В „Перла“ играе главната роля на Инджи, където си партнира с Къванч Татлъту. Снимките продължават 2 години, сериалът се излъчва в десетки държави и става любим на милиони зрители по света, а в арабските държави е издигнат дори в култ.
Сонгюл е била женена за турския актьор Джанберк Учуджу, двамата се развеждат през 2008 г. Често като причина за развода им се изтъква ревността на Джанберк и предполагаемата връзка на Йоден с Къванч Татлъту по време и след снимките на „Перла“.
Към настоящия момент Сонгюл Йоден живее в Истанбул.





филмография


Vazgeç gönlüm (dizi)(2008)Ezra

Линкове с епизодите - vbox7.com (1), vbox7.com (2)


Acı Aşk (Film)(2009) Ayşe


Mükemmel Çift (dizi)(2010) Ayça


72.Koğuş (film)(2010) Meryem
















Роден е на 27 октомври 1983 година в Адана - Южна Турция. Той е едно от петте деца в семейството. Учил е в частна гимназия, където се е изявявал като много добър баскетболист. След това семейството му заминава за Истанбул, защото баща му се нуждае от медицинско лечение. Там Къванч се записва в баскетболния клуб Ulkersport. Баща му искал той да стане актьор, но неговите планове били да прави кариера на спортист. Все пак мечтата на баща му се сбъднала. Къванч Татлъту започва кариерата си като фотомодел, след като майка му изпраща негови снимки в известна модна агенция. През октомври 2001 г. печели наградата "Най-добър модел" на световно модно ревю. Оттогава работи като професионален модел и актьор.
Къванч се превръща в звезда през 2005 г. с главната роля в сериала "Перла". С ролята на Мехмет става популярен в целия арабски свят. Следват роли в други сериали, превърнали се в хитове.




филмография


"Amerikalilar Karadeniz'de 2" (film)(2007) Muzaffer


"Menekşe ile Halil" (dizi)(2007/2008) Halil


"Aşk-ı Memnu" (dizi)(2008/2010) Behlül

Сайтове с епизодите - gledaiseriali.com, zamundai.com


"Grease" (musical)(2010)


"Ezel" (dizi)(2010) Sekiz

   









"ПЕРЛА" - магията, която ни събра : )


"Gümüş" (dizi)(2005–2007) Gümüş & Mehmet











     






Сайтове, където ще откриете епизодите - gledaiseriali.com, vbox7.com, lapache.info (до 38 епизод), lapache.info (от 39 епизод)





Ако искате да се поровите из старите теми... тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8, тема 9, тема 10, тема 11, тема 12, тема 13, тема 14, тема 15, тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25, тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34, тема 35, тема 36, тема 37, тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43, тема 44, тема 45, тема 46, тема 47, тема 48, тема 49, тема 50, тема 51, тема 52, тема 53, тема 54, тема 55, тема 56, тема 57, тема 58, тема 59, тема 60, тема 61, тема 62, тема 63, тема 64 ...


ЗАГЛАВИЕ И КОЛАЖИ:     




ЗА НАШАТА ОТЗИВЧИВА ПРЕВОДАЧКА : ,













































# 1
  • Toronto
  • Мнения: 683
Чудесно оформена тема, браво!
Въпреки информацията, дадена тук, някой може ли да ми даде предложение откъде другаде мога да сваля сериите - елит и лапаче няма кьорав сийд, vbox-а ми се зарежда много бавно тук, а в gledaiseriali.com качеството е ужасно. Ще ми се да го гледам пак. Sad

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 690
Hug  Joy Тъкмо бях потънала в блаженство как този път ще се метна аз първа в новата тема... #Silly   


 
smile3525

Огромно   благодаря   на   vikktory

за труда и помощта

  love001

# 3
  • Мнения: 5
Vikktory,
здраве,любов и късмет за теб и за всички любими твои хора.Със закъснение,за празника ти и за чудесната темичка ,отново и отново smile3525

pkaneva,Dore,Shoppич,Lol4e,iitina,Mimolita,[

Благодаря Ви,момичета txtloves txtloves txtloves

Киво и Азра newsm78

Ето какво се сещам от неговите изказвания ,когато са го питали за нея:
"Веднъж  съм бил влюбен,това вече  мога да го кажа,такава страст и комуникация не съм изпитвал след това."
"Предищните ми приятелки ме задушаваха с ревността си.Не можех да погледна съобщенията си,не можех да си вдигна телефона."
"С Азра поддържаме приятелски отношения.Чуваме се всеки ден,по работа.Тя живее в европейската,а аз в азиатската част на Истанбул(или обратно беше).Сега сме разделени,но когато дойде времето,ще се съберем".

Да поанализирам малко,не че тази новина ми се иска да е вярна,но...

Причина за раздялата на Киво и Азра е вероятната връзка на Киво със Сонгюл.Мисля си ,че това преекспониране на женското приятелство  по медиите, може да има подтекст.А дали Сонгюл не е тази,която дава кураж на Азра?Дали не и доказва,че между тях е имало и има само" специално" приятелство?Дали Амазонките не са били на моминското парти на Азра?Дали тази добра новина около Киво,закичен с халка или нещо подобно,не е отговор?
Помните ли ,че си задавахме въпроси дали Киво гледа танците на Азра и как се чувства?
Защо все е сам?Защо пък точно и сега с Азра в залата?
Аз не съм особено спокойна.Ако те са били засечени,тяхното появяване не би било спонтанно.Киво не се е появявал с жена след раздялата с Идил.Винаги съм си мислила,че ако той се появи отново с приятелка по вестниците,това ще бъде нещо трайно.
Старата любов,ръжда не хваща.
Азра танцува много добре,но макар и да е  МИС СВЯТ и актриса,аз не съм впечатлена от нея.
Папараците стрелят с разпръскващи се куршуми и дано  да не засекат това,което най-малко искаме да се случи Mr. Green

ДОБРО УТРО И СПОКОЕН ЛЕТЕН ДЕН!



Последна редакция: сб, 09 юли 2011, 07:59 от 1957rumi

# 4
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Добро Утро Дами!

Благодаря за новата тема!
newsm51 newsm51 newsm51



# 5
  • "Перла"
  • Мнения: 1


http://www.prensario.net/495-Calinos-%C2%91Los-compradores-elige … s%C2%92.note.aspx

Питам се колко години минаха от тогава и "Gumus" е на върха.Презентациите на турското кино започват и свършват с този сериал.Ами сигурно има защо!


# 6
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Руми,ще видим мила. HugНикъде по сайтовете не е отразена тази новина.



# 7
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Сега видях анкетата! newsm44 newsm68

Аз гласувах с Друго - какво? - моля, споделете,ама няма да споделя,защото се сещате!
 smile3534 smile3533

# 8
  • Мнения: 5

"Руми,ще видим мила. HugНикъде по сайтовете не е отразена тази новина."


Добре,ще видим Laughing

Ами,какво ни остава,ще чакаме newsm78

# 9
# 10
  • Perla
  • Мнения: 6 427
ДОБРО УТРО И ДА Е ХУБАВ ДЕНЯТ ВИ!

ЗА ШОППИЧ И ВИКТОРИ!  С благодарност за новата тема!

# 11
  • "Перла"
  • Мнения: 1


Дами прекрасен ден ви желая!




# 12
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимолка! Специално цвете и за тебе за началото на деня!

Обаче, ако можеш,  да ми отговориш защо винаги презентациите на тр. кино започва с Гюмюш! За да ми стане драго, като го чуя и от друг Heart Eyes

И откога е тази панорамна снимка с двамката сладури? newsm78

# 13
  • Perla
  • Мнения: 6 427
И като се сетих, незнайно защо, за сравнението на Шоппич, че гледала като хипопотам, като прочела вчерашната новина, че като ми стана смешно, защото не знам как гледа хипопотам, / И защото аз май мисля бавно  и тежко като хипопотам/, реших да предложа едно такова начало на деня Laughing

Последна редакция: сб, 09 юли 2011, 09:48 от dora_st

# 14
  • Мнения: 20
Привет!  Hug
Хайде и аз да скокна в новата тема с огромна благодарност към  момичетата, които отново я направиха за нас!  newsm51  love001

Нова тема - нов късмет....Редно е да се почерпим....



Гласувах в анкетата.... Обаче, не ми дава мира тази анкета, да знаете.... Сякаш нещата са ясни и само чакаме предвидимия финал.

Общи условия

Активация на акаунт